Aktualny czas: 17.11.2017, 19:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Odcinek 802 - świetny odcinek!
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,434
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 802 - świetny odcinek!
Pozwoliłem sobie dodać taką przypiskę, gdyż w tym odcinku naprawdę nie ma do czego się przyczepić, a przynajmniej niknie to pod nawałą plusów. Nawet sceny z Krakersem nie nużyły, bo jednak chodziło o ratowanie Luffy'ego i przy tym Nami trzaskała świetne teksty i miny. Prawdziwa Femma fatalexd

Scena z Chopperem i Carrot też mi nawet nie przeszkadzała. Miło też, że animatorzy pokazali tego służącego bakłażana i dali mu kilka kwestii. Poza tym scena z przechadzającą się Big Mom też taka pusta nie była, bo Chopper dowiedział się, gdzie jest Sanji.

No i sceny w Germie. Duży plus za pokazanie chwili z Cosette i Nijim, nie pozostając niedomówień, kto mógł ją tak urządzić. I tutaj cenzura mnie trochę irytowała, no ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. W każdym razie czuć było ten gniew.
No i rozmowa w podziemnym ośrodku badań. Wszystko wyszło bez zarzutu. Yonjiego zaczynam powoli lubić, bo aż takim bydlakiem, to on w sumie nie jest.
A na koniec but na ryju Nijiego. Zasłużył sobie bez dwóch zdań.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.08.2017 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama