Aktualny czas: 25.09.2017, 08:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Odcinek 804 - wspominki Sanjiego
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 804 - wspominki Sanjiego
Pierwsze co rzuca się w oczy to właściwie brak powtórki! No dosłownie.
Ogólnie odcinek wyciskający łzy. Zwłaszcza końcówka i ostatnia prośba Judge do Sanjiego. Jak ten chłopaczek musiał strasznie cierpieć. No i też wyszła animatorom scena, jak bracia odkryli, że ich braciszek żyje i postanowili się nad nim poznęcać. Świetnie wyglądała ta scena, jak słychać dźwięk otwieranego zamku, i wyłaniające się trzy wielkie "buki"XD Miło też ze strony animatorów, że pokazali jak to wyglądała droga na East Blue. Że Sanji coś tam sobie pichcił, dostawał bęcki, Reiju go opatrywała i tak w kółko. Naprawdę smutne.

Obawiałem się też, jak zrobią wizytę u matki Sanjiego. Ale wszystko przebiegło bez zarzutu, a rozpromieniony Sanji jest po prostu uroczy.
Swoją drogą pokazanie tego jedzenia jako coś ohydnego i reakcja Eponi też była pięknaXD

Aż w końcu mamy ostatnią scenę rozstania z Reiju, aż szkoda, że już koniec tych wspominek, bo były naprawdę dobre. Czekałem na ten odcinek i ani trochę się nie zawiodłem.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

04.09.2017 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 142
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 804 - wspominki Sanjiego
Byłyśmy właśnie z Kirą zdziwione, że w ogóle intra nie było o.O To było totalne zaskoczenie. Już obstawiałyśmy, że będzie trwało 1/3 odcinka, a tu nie ma. Ani intra, ani jakiejś powalającej powtórki. Szok. Ale pewno zrobili to tylko dlatego, żeby zmieścić już całe retrosy w tym odcinku i im się udało.

Byłam zachwycona jak rozszerzyli fragment z Sorą. W ogóle jej głos jest taki ciepły i kochany <3 Jednak Sanji płaczący nad jej grobem złamał mi serducho już totalnie. Gdybym tylko mogła, to z całej siły bym przytuliła.

Ogólnie odcinek był spoko. W oczy jednak rzucił mi się jeden błąd xD Jak ślimaki wspinały się na kontynent to Sanji spadł na kraty, a jak złaziły to też spadł na kraty xD A kraty przecież były tylko z jednej strony. Taki mały błędzik im się wkradł, chyba że tak naprawdę to ja jestem w błędzie, johohoho xD

Chcę dalej. Już mam dość czekania.
12.09.2017 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 840
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 804 - wspominki Sanjiego
Te retroski były tak smutne, że jeszcze bardziej nie znoszę tych jego głupich braci! O!
I nie robiłam qc, bo nie chciałam widzieć tych scen trzeci raz. To takie smutne. Odcinek im naprawdę wyszedł. Fajnie, że pokazali jak ta germa przeszła przez redline^
Dobrze, że już skończyli te pseudo east blue speciały, bo to i tak czas wyrzucony w błoto.
17.09.2017 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama