Aktualny czas: 20.11.2018, 16:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 
Odcinek 810 Sanji decyduje się na oświadczyny
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,715
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 810 Sanji decyduje się na oświadczyny
Przyznam, że podobała mi się organizacja w tym odcinku. Mianowicie akcja działa się w dwóch miejscach na polu, i była to walka z armią gniewu, oraz w komnacie Pudding, gdzie była przeprowadzona szczera rozmowa między nią a Sanijim.
Najlepsze jest to, że były te sceny jakoś sensownie przeplatane, budując w pewien sposób napięcie. Np, łza spłynęła po policzku Pudding i mamy przeskok, co tam się dzieje i Luffy'ego. Mnie osobiście bardzo się to podobało.

Druga sprawa to dodatkowe sceny. Ok, dodali masę rzeczy, ale też nawet z głową. Np z początku Nami uciekała z King Bumem dopiero potem wróciła, niemal ratując Luffy'emu skórę. Podobało mi się też to, jak Luffy atakował ile wlezie i nie było tutaj ataku screenów, tylko normalny dynamiczny obraz. Albo scena jak ledwo wyrwał się ze śmietanki a tu zaraz wlazł w moc Bobina. Ciekaw jestem, jak to zostanie pokazane w kolejnym odcinku, z zapowiedzi wygląda to obiecująco. Ta scena, co Nami używa fioletowej burzy też dla mnie na plus.
Najbardziej chyba podobała mi się ta minuta milczenia, kiedy jednocześnie była pokazana akcja, jak Nami unika strzał itd, taki dynamiczny przebieg akcji był wtedy.

No i rozmowa, która imo wyszła tak, jak powinna. Były emocje, były przerwy, głos Pudding pięknie to wszystko oddawał, czy ściszony głos Sanjiego. Może te kroki choć symboliczne cud za długie, ale fajnie, że wpleciono tam sceny szybkie z bitwy, jak Luffy walczy o niego, a ten i tak rezygnuje.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.10.2017 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama