Aktualny czas: 26.05.2018, 13:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
Odcinek 811
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 921
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 811
Co by nie powiedzieć, ten odcinek na pewno nie był zły.
Nie pamiętam dokładnie, co było w mandze, ale mam wrażenie że w końcu dodali sceny. Świat książki wyszedł nawet ciekawie i było go dość sporo. Postacie po stronie Big Mom miały w końcu trochę czasu dla siebie. Co prawda graficznie Big Mom już się gorzej prezentowała, ale rozmowa z nią wyszła całkiem ok, z drobnymi przedłużeniami na posiłek. Obawiałam się powtórzeń, jak to Luffy wypowiedział wojnę wielkiej matce piratów, ale na szczęście oszczędzono tego i ograniczono się do słownego wspomnienia o tamtej sytuacji.Odcinek na plus^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
02.11.2017 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,621
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 811
Mnie również odcinek się podobał. Fakt faktem, że drugi Crem Punch to nie był taki dobry pomysł, ale świat książki i rozmowa z Big Mom ładnie wyszły. Cieszą dodatkowe, nie wymuszone sceny walki i dynamiczne ujęcia, jak sobie przypomnę te ataki screenów...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.11.2017 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama