Aktualny czas: 08.07.2020, 03:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Odcinek 811
Autor Wiadomość
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,074
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 811
Co by nie powiedzieć, ten odcinek na pewno nie był zły.
Nie pamiętam dokładnie, co było w mandze, ale mam wrażenie że w końcu dodali sceny. Świat książki wyszedł nawet ciekawie i było go dość sporo. Postacie po stronie Big Mom miały w końcu trochę czasu dla siebie. Co prawda graficznie Big Mom już się gorzej prezentowała, ale rozmowa z nią wyszła całkiem ok, z drobnymi przedłużeniami na posiłek. Obawiałam się powtórzeń, jak to Luffy wypowiedział wojnę wielkiej matce piratów, ale na szczęście oszczędzono tego i ograniczono się do słownego wspomnienia o tamtej sytuacji.Odcinek na plus^

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
02.11.2017 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,042
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Odcinek 811
Mnie również odcinek się podobał. Fakt faktem, że drugi Crem Punch to nie był taki dobry pomysł, ale świat książki i rozmowa z Big Mom ładnie wyszły. Cieszą dodatkowe, nie wymuszone sceny walki i dynamiczne ujęcia, jak sobie przypomnę te ataki screenów...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

02.11.2017 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama