Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Odcinek 813
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 813
Przyznam, że odcinek bardzo mi się podobał. Głównie chyba dlatego, że miał sensownie wyważone tempo i był dobrze zaplanowany. Najpierw mamy kontynuację rozmowy z Big Mom wzbogaconą krótkimi flashbackami (tak jak zresztą było w mandze) a zaraz potem akcja przenosi się pod drzwi skarbca, gdzie Pedro robi co może, nie tylko żeby odwrócić uwagę strażników, ale też ich trochę wyeliminować. A robi to trzeba przyznać w łasnym stylu. Zwłaszcza podobała mi się scena jak papierosem podpala lont dynamitu i jak Smoothie wyszła z skarbca i zobaczyła to całe pobojowisko.
A później znów mamy uspokojenie nastroju i palącego ze zdenerwowania rozkochanego Sanjiego. No i Pudding. Naprawdę przejmująco wyglądała w tych strugach deszczu, bardzo podobało mi się, jak zostało to pokazane w anime.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2017 02:50 przez Komimasa.)
14.11.2017 02:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama