Aktualny czas: 17.08.2018, 20:38 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Odcinek 848
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 848
Z racji, że wielkimi krokami zbliża się odcinek specjalny poświęcony Skypiei również i co do tego odcinka miałem obawy, czy aby poziom animacji drastycznie się nie pogorszy, ale na szczęście było okej. Trochę za dużo biegania po tym lesie i Big Mom, to fakt, ale sceny właściwe, te z Perospero no i oczywiście Chopperem i Brookiem były jak najbardziej w porządku. Nawet Brook rzucił jak to ma w swoim zwyczaju sucharem, a nawet Perospero!
Jeśli chodzi o scenę zamieniania Choppera w cukierkowego ludzika, to było bez fajerwerków ale nic też nie sknocono. Perospero wyraźnie dał im szansę, a oni ją odrzucili, w mandze mimo wszystko było to chyba jedno zdanie tylko rzucone w potoku słów, tutaj, choć rozwleklej dobitniej to dzięki temu widać.

Najlepsza scena to Pistolet Płonącej Pięści wymierzony prosto w ścianę Perospero, która pięknie się wypala i sypie jak domek z kart. Bardzo ładnie to wyszło.
W przyszłym tygodniu ma być Pedro, widać też w zajawce jakieś flashbaki, może być nawet ciekawie, bo mamy też nawiązanie do "poniesienia woli" Króla Piratów, choć wiadomo, tam w zapowiedziach nie raz koloryzują.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

08.08.2018 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 848
Komimasa napisał(a):Z racji, że wielkimi krokami zbliża się odcinek specjalny poświęcony Skypiei również i co do tego odcinka miałem obawy, czy aby poziom animacji drastycznie się nie pogorszy, ale na szczęście było okej.

To ja chyba inny odcinek oglądałam^^^
Jak rozumiem, są wakacje "sezon ogórkowy" to można robić chałę. Wiecznie robią te specjalne odcinki paprząc te nowe przy okazji. Generalnie zamiast polecać ludziom One Piece jako mangę, lub anime, lepiej parę specjali i na bierząco^^
Jak skończą ten specjal to chyba napiszę w "co nas cieszy"...

Nawet Pudding nie jest w stanie mi uratować tego odcinka, aczkolwiek przynajmniej dla mnie w anime lepiej widać to jej urokliwe zaburzenie. Ale to i tak nie usprawiedliwia takiej "jakości".

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
08.08.2018 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama