Aktualny czas: 22.09.2018, 21:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno?
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,692
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno?
Choć tytuł sugeruje, że cały będzie poświęcony walce, tak naprawdę mamy tylko kawałeczki walk. Nie ma też co się temu dziwić, bo podobnie było w mandze. Czy jednak odcinek jest przez to stracony? Zdecydowanie nie. Przede wszystkim zaczyna się od walki z Katakurim, jeszcze przed openingiem, a potem od razu dają tytuł i leci akcja dalej, nie ma żadnej standardowej scenki "wprowadzającej".
Poza tym ten odcinek przede wszystkim tyczy dolecenia do Chocolat Town i przygotowywania się do pieczenia tortu. Lwia część odcinka na tym upływa i to jest jak najbardziej dobra część. Wszystkie te humorystyczne akcenty z Pudding zostały właściwie oddane, przez co ja osobiście miałem wrażenie, jakbym znów towarzyszyły mi podobne, w pełni pozytywne odczucia, takie, jak wtedy gdy czytałem tamten rozdział. Mamy akcję z chowaniem się Sanjiego w dywanie na polecenie Pudding, poprawiania historri przez "edycję" Pudding, czy ją w fartuszku charskim i reakcję Sanjiego aż, po zwracanie się personelu do Pudding per w moim tłumaczeni "pani Charlotte" (by podkreślić stan zamążpójścia) i jej komiczne, przesadzone reakcje.

Żeby za kolorowo nie było, to akcenty "walki" tak średnio jak dla mnie. Jest to dobrze wykonane pod względem animacji, kreska też jest wyrazista, ale no np jest powtórzony motyw z wielkimi łapami, no można było to zrobić ja wiem, ciut oryginalniej. Ale taki tam mały makamencik.
Także odcinek jak najbardziej na plus i zdecydowanie go polecamSmile A jak innym się podobał? Może ktoś sie skusi na komentarzyk?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.09.2018 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,109
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 852: Luffy kontra Katakuri, czy na pewno?
Hejs pisął, żę mu się podobał Tongue

mnie się bardzo podobała w tym odcinku Pudding <3 Tutaj doceniłem kunszt aktorki Wink

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
07.09.2018 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama