Aktualny czas: 12.12.2018, 19:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mamy niedzielę, tydzień minął od wydania, więc czas wrzucić Op po polsku! - 926 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Odcinek 862
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,729
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek 862
A tak, czemu nie:Odcinek 862 PL

Bardzo mi się podobał! Dla mnie jednak większość show skradł Daifuke i to jego wyrażanie złości. Po prostu gościa uwielbiam. Świetnie się takich ludków tłumaczy. Przypomina mi bardzo Franky'ego, którego, no, brakuje mi coraz bardziej w odcinkach. Aż mi staje przed oczami ta grafika, jak byli pokazani ludzie Big Mom jako Słomkowi. W każdym razie świetne!
Carrot oczywiście też pozamiatała. Transformacja zajęła chwilę, ale to w końcu transformacja! No i wyszła świetnie. Carrotka też jako Sulong prezentowała się pięknie, zwłaszcza oczy.

[Obrazek: carrot.png]

Głos również według mnie do niej pasował. W ogóle wydaje mi się, że w anime jakoś tak bardziej był wyraźny przekaz, że atakowanie załogi Daifuku niewiele jej da i musi zrobić COŚ, by zatrzymać statki. I ten tekst o okularach to już w ogóle, bomba!

Tak jak gadaliśmy z siorą i Raikage, kto mógłby dołączyć do załogi SK zamiast Jinbe, to Carrot mogła by być tą, od steru, bo koło sterowe, i to nie jedno, już maxd Swoją drogą w tym odcinku też było wyraźnie widać, że Jinbe który kieruje statkiem sobie... siedzi. Nie wiem dokładnie na czym, ale od kiedy to siedzisko tam jest? Nie przypominam sobie, by wcześniej brook czy kto inny siadał.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018 10:26 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
22.11.2018 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,151
RE: Odcinek 862
Komimasa napisał(a):Nie wiem dokładnie na czym, ale od kiedy to siedzisko tam jest? Nie przypominam sobie, by wcześniej brook czy kto inny siadał.
Oj co za problem przynieść sobie krzesełko? a może siedzi po prostu na "podłodze"? XD

Najbardziej w odcinku podobała mi się uśmiechnięta minka Carrotki Smile i to jak Daifuku sam sobie statki załatwiał jednym cięciem xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018 12:28 przez Hime.)
22.11.2018 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
eldi00 Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
RE: Odcinek 862
(22.11.2018 10:25 )Komimasa napisał(a):  Nie wiem dokładnie na czym, ale od kiedy to siedzisko tam jest? Nie przypominam sobie, by wcześniej brook czy kto inny siadał.

Nie podam konkretnego momentu mangi/anime, ale coś mi się Franky kojarzy z siedzeniem przy sterze.

A Sulong fajnie wyszedł Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018 22:50 przez eldi00.)
22.11.2018 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama