Aktualny czas: 18.02.2019, 09:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu możemy zaprezentować kolejny rozdział przygód Słomkowych: - 930 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Odcinek 870
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,950
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinek 870
A cóż to, tematu nawet nie ma po tym zajebiaszczym odcinku? Jak mało kiedy 2x oglądałam.
Cały ten fajt z Katakurim niemiłosiernie mi się dłużył, ale jak już dotarliśmy do epizodu z Flampe i właściwej części walki, to się Toei nad wyraz popisało, materiał na kinówkowym poziomie.

Jeśli ktoś nie ogląda, a wyłącznie czyta, to polecam ten jeden epek sobie odpalić dla odmiany. A na zachętę można zapoznać ze skrótem walki z tego odcinka:

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
06.02.2019 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,161
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek 870
A mnie się sama końcówka walki z tymi uber silnymi strzałami bardziej podobał właśnie w mandze. Niektóre animacje były znów dziwnie powyginane jak w Naruto vs Pain xD Ale ogólnie animacyjnie propsik! :> Samo zakończenie walki w ostatnim odcinku takie se znów manga > anime.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
06.02.2019 13:03
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,950
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek 870
Ja właśnie bardzo lubię ten powyginany styl, dlatego tak mi się 6 film podobał, to mój ukochny styl rysowania anime OP, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to popularna opinia.

Najbardziej z całej walki podobał mi się fragment po tym jak Katakuri dostaje pierwszego silnego gonga od Snakemana, przelatuje przez jeden ze słupów, a potem Luffy wylatuje przez tę samą dziurę za nim i zaczyna napierdzielać - cudownie zrobili <3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
07.02.2019 16:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama