Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Odcinek pełen wzruszeń 825: Kłamca. Luffy i Sanji.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinek pełen wzruszeń 825: Kłamca. Luffy i Sanji.
Przyznam, że byłem bardzo zaskoczony tym, iż odcinek zaczął się od krótkiej powtórki, a dopiero potem był opening. Ile to nerwów kosztowało Imi to inna sprawa.
W każdym razie choć opening jest ten sam, to użyto w nim scen właśnie pokazywanych w odcinkach, jak to było z Sanjim i muszę przyznać, że anime pod tym względem nie ma czego się wstydzić, bo sceny te wyglądają bardzo dobrze i w mojej opinii, prawie nie ustępują tym nakręconym specjalnie pod opening. Bardzo podobała mi się choćby ta scenka z płaczącym Sanjim, czy przytulenie Pudding, nawet zgrywało się ze słowami. Dodatkowo bardzo dobrze spełniło to rolę gruntu pod ckliwą scenę, bo w przeciągu dwóch minut mogliśmy zobaczyć ważniejsze sceny i drogę, jaką Luffy przebył, by zobaczyć się z Sanjim.
Jeśli chodzi o sam odcinek, moim zdaniem relacja między Sanjim i Luffym została wygrana. Twórcy nie spieszyli się popychając dalej delikatny dialog do przodu, ale moim zdaniem dawało to lepszy efekt, niż jakby się spieszyli. Taka dyskusja wymaga pauz, czasu, tych spojrzeń. Poza tym były bardzo ciekawe i dobre zabiegi estetyczne. Np, kiedy Sanji wspomina, że rodzina jego zostanie wymordowana, nagle na tle postacie z Germy pojawia się w środku dziura po wystrzale i zaraz na osobę za nim stojącą, Pudding. Również deszcz jak i fioletowy pioruny budowały dobrze napięcie. Cała ta scena rozmowy, uderzenie i ten tekst "powiedz, co naprawdę czujesz" kurczę, normalnie przed oczami stanęła mi scena z Enies Lobby, a to już samo w sobie mówi, jak musiała być dobrze zrealizowana. Aktor głosowy podkładający głos pod Sajiego również wypadł świetnie. To jego łkanie, czuć było jak słowa grzęzną mu w gardle, jak napływające łzy i wzrastający w nim smutek utrudnia mu mówienie. Naprawdę świetnie to przedstawili.
I choć jestem świadom tego, że zmieścili z pół rozdziału, to nie widzę w tym nic złego, w żaden sposób nie ujmuje to temu, co się czuje podczas seansu. Naprawdę szczerze polecamSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 15:36 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
15.02.2018 15:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Odcinek pełen wzruszeń 825: Kłamca. Luffy i Sanji.
Ja też polecam ten odcinek. Bardzo fajnie zrobiony, bez przedłużania i miło się go oglądało, boemocje zostaly uchwycone właśnie tak, jak miały być. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.02.2018 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 735
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odcinek pełen wzruszeń 825: Kłamca. Luffy i Sanji.
Bardzo fajny odcinek, od razu tylko pomyślałem co by było gdyby Zoro był świadkiem tego zdarzenia. Bo na wtedy, kiedy Luffy pokłócił się z Usoppem, to był gotów sam odejść.

16.02.2018 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama