Aktualny czas: 14.12.2017, 17:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odcinek specjalny 3D
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,463
Poziom ostrzeżeń: 5%
odcinek specjalny 3D
Jestem bardzo ciekaw, co o tym sądzicie. Przyznam szczerze, że na początku to chciałem to wyłączyćBig Grin Zupełnie dziwna "kreska" idzie jakiś dziadek z psem. W ogóle tła jak z filmu nie anime. No a tak się cyknęło do przodu i jest Luffy. I wtedy przypomniało mi się, że coś tam 3D miało wyjśćBig Grin O losie.

Sam film ogólnie mi się podobał. Był nawet miejscami zabawmy. Fabuły to tu nie ma za bardzo co szukać, ale nawet przyjemnie się oglądało. Dobrze, że w walce wzięli udział wszyscy Słomiani, choć szkoda, że nie było tam żadnego admirałaBig Grin
Sam obraz, jak to przedstawiono mnie osobiście zachwycił. No kadry z Nami i Robin na końcu są po prostu śliczne. Ruszy głową, opadają włosy. No magia. Jak Zoro wszystkich wycinał to tak samo. Cud miód. Warto na pewno zobaczyćSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.08.2011 19:43 przez Eihnaren.)
26.07.2011 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
RE: odcinek specjalny 3D
Mi się bardzo podobało. Do kreski idzie się przyzwyczaić zwłaszcza, że jeżeli chodzi o mnie to mi się ten styl nawet podoba.
Poza tym ten film idealnie pokazuje kto robi największy rozpierdziel w całej załodze słomianych. Aż mnie naszła ochota żeby zobaczyć jak Zoro robi taką sieczkę w kinie w 3D
26.07.2011 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Cień Błazen Offline
Skazany
Banned

Liczba postów: 34
O lol, to wyszło już coś takiego? Gdyby nie temat, to bym nie wiedział. Obejrzałem i taka mocno średnia wyszła ta kinówka, którą wolałbym nazywać specjałem. Pies z owocem ptaka, który gwizdnął kapelusz. Ot cała fabuła. Ale animacja niezła, efekty nie powalają, ale cieszą oko. Dałbym takie 4.

ps. Dziadek był dobryBig Grin
27.07.2011 13:04
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
Rozwaliła mnie animacja - coś wspaniałego. Pierwszy raz z całkowitą przyjemnością obejrzałam anime Big Grin Ruszali się jak trzeba, mimika była cudowna, walki fantastyczne, adaptacja tego wszystkiego do animacji komputerowej - no po prostu genialnie im to wyszło Big Grin Od lat czekałam na coś takiego z OP XD
O fabule się jeszcze nie wypowiem - obejrzałam z chłopakami końcówkę, jak naprowadzali ostatnie korekty - ale w sumie serio, ile można zrobić mając tyle czasu antenowego, co jeden odcinek XD O ile dobrze pamiętam ten film miał wyjść jako dodatek do pierwszej kinówki Toriko, więc nic dziwnego, że jest taki krótki ;] Szkoda trochę, że schemat zerżnięto z dowolnej sagi, ale trudno.
Ale słuchajcie no - 10 super, 11 super... aż się boję 12tej kinówki XD albo będzie dnem (bo każda zajebistość musi odpocząć, do tego wzmoży naszą niecierpliwość XD) totalnym pokroju 8 czy 9, albo będzie próbowała przebić poprzedniczki Big Grin

[Obrazek: 66HHUfX.png]
27.07.2011 13:52
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474
Miałem na początku mieszane uczucia - oglądałem trochę anime w 3d i jak zaczynałem to mnie ... odrzucało, ale w One Piece prawie świetnie wyszło (miałem mały niedosyt), chociaż krótkie. Ale jednak wolę 2d lub mieszane 2dz 3d.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
13.08.2011 21:43
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,669
Poziom ostrzeżeń: 10%
A mi się podobało. Od tej krótkometrażówki (no bo jak inaczej nazwać półgodzinny film?) nie oczekiwałem ani rozbudowanej fabuły, ani rozwijania postaci. "3D" po nazwie obowiązuje, liczą się efekty. I one spełniają swoją rolę w 100%, sceny akcji wręcz zapierały dechw piersiach. Trochę szkoda, że nie mogłęm obejrzeć tego w kinie, z prawdziwym #D
15.08.2011 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 729
Obejrzane i bardzo mi się podobało, Nami i Robin wyglądają wyśmienicie, tylko trudno się czytało kiedy pojawiały się na planie Tongue
Szczególnie podobał mi się Zoro i jego ataki, marynarka też fajnie wyglądała. W takim filmiku widać jaki koks jest z tego Franky'ego xD Po prostu, bardzo fajnie sie oglądało, a kto jeszcze tego nie zrobił to naprawdę polecam Smile

23.08.2011 12:26

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama