Aktualny czas: 24.11.2017, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinki 641 i 642
Autor Wiadomość
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinki 641 i 642
Jako, że nie było postu do poprzedniego odcinka pomyślałem by założyć do obu.

641
Odcinek mocno średni. Za wiele się nie podziało. Choć podobało mi się to zdziwienie Robin jak poznawała naiwność krasnaliTongue

642
Ten odcinek dużo bardziej ciekawy. Choć mam wrażenie, że ta wstawka na początku czy opening + powtórzenie wydarzeń z poprzednich odcinków coraz dłuższe. Napięcie na plaży od strony Lawa, który został oszukany jak dla mnie dobrze ukazane i podobały mi się wstawki fillerowe z LuffymBig Grin "Gomu gomu no... a nie, zwykły cios", to mnie rozwaliłoTongue No i walki nawet dynamicznie ukazane odpowiednio jak dla słabszych randomów.

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
27.04.2014 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
RE: Odcinki 641 i 642
Ostatni ep był supeeeer <3 Tak fajnie zanimowany, pocieniowany i w ogóle - ucieczka Sanjiego z Wiolką ekstra (choć to chyba fillerek, nie?) i cała rozmowa z Doflą (ten track w tle <3 Jak zwykle podjarka z nowych utworów) :> Mega mi się ten odcinek podobał, nawet nudne koloseum nie było takie złe :3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2014 16:54 przez okiren.)
27.04.2014 16:54
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 146
Ostatni odcinek beznadziejny. Coraz częściej wstawiają puste nieruszające się obrazki, tylko po to aby animatorzy nie napracowali się za bardzo. Przybliżenie na twarz flaminga kiepskie, a ta muzyka to już kompletnie jakieś dno. Zapowiedź następnego też kiepsko mi się widzi, walka z bykiem? Po co oni takie gówno wciskają. Ten wdzierający się na arenę Cavendish to kompromitacja, po pierwsze mógł przecież dwóch nic nie znaczących przeciwników pokonać z łatwością, ale po co, niech poudaje, że chce wedrzeć się na arenę. Czym więcej scen swoich wstawiają tym jest gorzej. Odcinek jeden z gorszych jak dla mnie. Niszczą to co zostało ładnie pokazane w mandze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2014 18:39 przez plonacapiescace.)
27.04.2014 18:02
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
Odcinki nadrobione! Tempo zawrotne nie było ale całkiem solidnie wyglądały odcinki.
Myślałem, że spotkanie wróżek rozdmuchają lecz obyło się bez tego i fajnie to wyszło.
Luffy ruszył do boju Big Grin Walka bez użycia mocy owocu zabawnie wychodzi. Oby tak dalej.
27.04.2014 23:44
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,932
Poziom ostrzeżeń: 15%
To jak Doflamingo leciał do Lawa było TRAGICZNIE zrobione, ale jesli się nie znam, to cóż, dla mnie to tak wyglądało. Kwadratowo i sztucznie. Rozmowa Sanjiego z Lawem spoko, nic wielkiego by tka jak Okiś się podjarać, ale konkretnie zrobione Wink

To jak Doflamingo się drazni z Lawem jest piękne xD Choć mimo wszystko jego ostateczne słowa nie mają jakiejś wielkiej grozy w sobie Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
28.04.2014 18:32
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
641 obejrzałam i właściwie już zapomniałam, co w nim było xd. Trochę gadaniny i bieganiny. Aha, i Rebecca się popłakała.

642 był już ciekawszy. Podobała mi się ucieczka Violet i Sanjiego. Ah, te hiszpańskie ciemne uliczki~~
Robin, zaraz po tym, jak wyłoniła się spod ziemi, miała czarne oczy :O
Zawodnicy w tle na arenie tacy jacyś bez życia... A Dofla rzeczywiście leciał jak spita mucha xd. Podobała mi się muzyka w tle i normalne uderzenia Luffy'ego Big Grin. Scena na końcu moim zdaniem wyszła bardzo fajnie, tak niepokojąco Smile.

28.04.2014 21:42
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
fuszioms napisał(a):nic wielkiego by tka jak Okiś się podjarać, ale konkretnie zrobione
I tym sie glownie jaram, ze animacja stoi nieco wyzej niz Southparkowe standardy, ktore nieraz nam serwuja. Bylo sporo niezle przedstawionej dynamiki. A lot Dofli mi sie bardzo podobal, czemu Ci sie nie widzi Fufu?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
29.04.2014 18:36
Czinczilla Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 904
Mi się nie podobało to dziwne podrygiwanie piórowego płaszcza, który tak właściwie powinno mu zwiać z ramion xd. Wg mnie cały ten lot wyszedł dosyć sztucznie i nie czuło się przez to takiego napięcia (;

30.04.2014 19:36

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama