Aktualny czas: 25.11.2017, 13:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinki 701-706
Autor Wiadomość
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 829
Poziom ostrzeżeń: 0%
Odcinki 701-706
Pozwolę sobie założyć temat zbiorczy obejmujący całe retrosy Lawa, pomimo tego, że dla odcinka 701 powstał już temat Tongue

Cóż mogę powiedzieć ... Znowu mi smutno z powodu śmierci Rosinante :<
Animacyjnie było ładnie, chyba nie zauważyłam żadnych pokrzywionych mord, widać że się przyłożyli xD

W sumie to kurcze brak mi słów i nie wiem co powiedzieć xD Tyle feelsów mnie przytłacza, bo dopiero co skończyłam oglądać odcinek 706. Na razie mogę powiedzieć, że podobało mi się i wydaje mi się, że wszystko było odzwierciedlone w miarę wiernie. Podobał mi się też dodatkowy "mini-fillerowy" fragment o zamknięciu Lamie w szafie, czego nie było w mandze.

Spoiler :
Tak jak obstawiałam w temacie z chapterem Rosi jednak powiedział to na głos Big Grin

[Obrazek: LA1io1U5xh2Q0rlEuOiLhGJwBIDJTncII8FkjfJh...19-h243-no]

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
23.08.2015 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dilim Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
RE: Odcinki 701-706
Ziomek nie jesteś sam mi też przykro, że Rosinante zginął Sad
23.08.2015 14:04
Dilim Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
A jak sądzice ten odcinek law kontra Donflamingo kto wygra i czy naprawdę będzie tak zaciekle?
23.08.2015 18:05
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,868
Poziom ostrzeżeń: 0%
Większość z forumowiczów czyta mangu, więc znają już odpowiedź na to pytanie, ale powiedzieć tu nie mogą, bo to podpadałoby pod paragraf spoilerowy ;P

Retroski, ach retroski <3 Nie powiem, żebym była zachwycona, ale obawiałam się, że będzie gorzej. Pierwsze dwa odcinki, Rikuś, miały trochę krzywych mord, szczególnie jak ktoś był na drugim planie - niektóre postacie wyglądały jakby je jaki dziadzio z parkinsonem kreślił, ale od 703 zrobiło się znacznie lepiej pod tym względem. Przedłużania nie było, za co dziękuję niebiosom. Możliwe, że się mylę, ale wydaje mi się, że sporo z tej sceny, w której rodzinka pastwi się nad Corą (706) było dodane... musiałabym mangu odpalić.

Średnio mi się podobało jak zrobili ostatnie sceny, jakoś tak nieklimatycznie, przy mandze byłam w spazmach, a tutaj jakoś tak... no nie wiem. I ten utwór co dali na sam koniec mi ni w ząb nie podszedł do nastroju.

Tak czy srak... Cora-san [*] ;__; </3

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.08.2015 19:00 przez okiren.)
23.08.2015 18:59

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama