Aktualny czas: 24.11.2017, 11:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinki do 661
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odcinki do 661
Nie ma sensu, bym zakładał temat dla dwóch odcinkówxd

W każdym razie przed chwilą jeszcze raz oglądałem 656 i 657 i czuję ogromną potrzebę podzielenia się moim zdaniem na ich tematxd

656
Choć w odcinku sporo zostało dodane, choćby sytuacje na Sunny, to jak dla mnie odcinek był naprawdę bardzo udany. Głównie za sprawą żartów Brooka na początku i podjarki Bartolomeo przed końcem odcinka. Gdybym miał wskazać, kto według mnie odstawił lepszy kabaret to chyba jednak byłby Brook. Bartolomeo też zabijał tymi swoimi reakcjami i przede wszystkim mimiką, ale Brook szczerze mnie rozwalił. No i te reakcje Nami dopełniały dzieła.
Również Hansui no kenbu czyli w moim tłumaczeniu "Taniec Ostrza Tyłem do Wody" został ukazany w odpowiedni dla tego stylu sposób. Może dla niektórych za dużo czasu animatorzy jej poświęcili, ale nie uważam by te sceny walki były zwalone.
Choć fabularnie praktycznie się nie posunęło do przodu bardzo przyjemnie oglądało mi się ten odcinek.

657
Tutaj znów mamy dość dużo dodane (właściwie chyba prawie wszystkoxd), co wcale nie znaczy, że wyszło to źle. Na początku pokazano jak Bartolomeo szuka tego Luffy'ego. Jego obawy przed tym jak zejdzie na zawał jeśli ot tak wpadnie na Luffy'ego. Zejście tam do poczekalni dla pacjentów i krótka wymiana zdań między nim a pokonanymi, całkiem dobrze ukazane. Właściwie nie wydaje mi się, by ktoś kto nie czytał odczuł, że to filer. Druga sprawa to walka Logana z Rebeccą. W pewnym momencie proporcje leżały, bowiem Rebecca nie była dłuższa niż dłoń Logana... W każdym razie też było niezgorzej. Nawet na kilka chwil pojawił się nasz piromaniak i przysłużył się wytrąceniem miecza Rebecce. Moment jak ją schwytał Logan, normalnie psycholxd Trochę skrzypiało mi wejście Acilli, ale z drugiej strony jakby Rebecca sama się jakoś z tyłka uwolniła byłoby x gorzej, a tak no to jest to przynajmniej do przyjęcia.
Nie pasuje mi jednak trochę sposób, w jaki Rebecca załatwiła Logana. Rozumiem, że go pozbawiła równowagi, ale kurna, ile on wykonał tych skoków na tej jednej nodze? Dawno powinien upaść, a tak jakby go jakaś siła przyciągnęła prosto do krawędzi. Także ten elemrnt trochę mi się nie podobał.
Bardzo podobał mi się jeszcze dobór barw przy wspomnikach z Rebeccą jak ta mówiła, że weźmie udział w turnieju. Nie wiem co tam za odcieni użyto ale wyszło to bardzo ładnie, przynajmniej według mnie.

Choć można zarzucić, że akcja praktycznie stoi w miejscu uważam, że dodano tyle rożnych scen, i mam na myśli animacji a nie pokazów slajdów, że z czystym sumieniem mogę polecić oglądanie OP. Jest to dodatkowe spojrzenie na to, co już poznaliśmy z nieco bardziej szczegółowej strony podane w bardzo smakowitej formie. Może i przesadzam, ale patrząc na to, co mieliśmy czasem nieprzyjemność podziwiać na PH czy Wyspie Ryboludzi, Dressrosa jest realizowana w naprawdę godny sposób.

Widziałem już 668 i 669, ale skomentuję je znowu jak będę robił QC, żeby mieć na świeżoSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2014 16:07 przez Komimasa.)
20.09.2014 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama