Aktualny czas: 25.11.2017, 00:12 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Odrestaurowanie artów WT
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,447
Poziom ostrzeżeń: 5%
Odrestaurowanie artów WT
Pewnie niejeden/na z Was słyszał/ła, że pracujemy nad odnowieniem działu WT. Prace może nie idą pełną parą, ale jest tego trochę, więc nie ma co się temu dziwić. Większość roboty mamy w kodzie, więc nawet jakbyście chcieli nie bardzo możecie pomóc, choć jeśli ktoś bardzo by chciał to dostałby tymczasowo dostęp do panelu admina, co by mógł tam działać. No ale ja nie w tej sprawie.
Jak wiecie lubię, jak coś się dobrze prezentuje, dlatego Oczko zajęła się wykonaniem specjalnych grafik do każdego aktywnego projektu WT, żeby cieszyło to oko. Niewykluczone, że wykorzystam te grafiki przy nadchodzących aktualkach, które powinny od listopada powrócić na łono naszego portalu. Wiem, że nie wszyscy jesteście "sympatykami" WT, ale nie można zapominać, że to grupa, która powstała właśnie na naszym portalu, z naszej inicjatywy, jest jakby częścią nas, więc traktuję ją jako integralną część portalu, o którą również trzeba należycie zadbać.

Do rzeczy.
Oczko wykonuje taką cudowną graficzkę:
[Obrazek: u1d4Aao.png]

Niestety nie ma róży bez kolców, co by Oczko nie traciła swojego cennego czasu na rzeczy, które może zrobić każdy sam podsyłałem jej skany i rendery, z których miała wykonać tę jedną grafikę, gdzie miały być z grubsza mówiąc kolorowy render na tle skanów z tej samej mangi i obok tytuł serii.
Dlatego też taka paczka musi zawierać :

1. Kilka kolorowych renderów głównego bohatera
2. Grafikę tytułu
3. Od 20-30 skanów z mangi pobrane z readera WT

Przykładową paczkę macie tutaj: https://www.sendspace.com/file/dl4sis

Na razie Oczko otrzymała paczki z serii: 07 Ghost, Aphorism, Nanatsu no Taizai, Piano no Mori, Toriko, czyli serii, których działy są właściwie skończone, brakuje tylko tej grafiki. Jakich nam jeszcze brakuje? Cóż, możecie to łatwo sprawdzić wchodząc tutaj: http://onepiecenakama.pl/articles.php?article_id=531

Mnie przygotowanie takiej jednej paczki zajmowało około 20-30 minut. Czasem łatwo podchodzą "dobre skany" a czasem trochę się musiałem naszukać, bo np miałem wszystko w jednym tonie, albo ciągle ta sama gęba, to też trochę lipa. Nie ma co łapać skanów, gdzie jest dużo tekstu, najlepiej brać to, gdzie tego tekstu albo nie ma, albo jest go minimalna ilość. No i oczywiście najlepiej wykorzystać pierwsze 2-3 tomy, żeby nie spoilerować.

A zatem ostatnie najważniejsze pytanie, czy ktoś może chce pomóc i przygotować paczkę screenów/renderów do danej serii?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2015 00:01 przez Komimasa.)
17.10.2015 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,867
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Odrestaurowanie artów WT
Boku no Hero Academia, bach Tongue

https://www.sendspace.com/file/sqc9xm

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
19.10.2015 04:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama