Aktualny czas: 25.11.2017, 04:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Ogólnie o sporcie - czyli to co na ekranie
Autor Wiadomość
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 410
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ogólnie o sporcie - czyli to co na ekranie
Widziałem, że jest parę tematów tutaj, większość jest o tym co uprawiamy, jednakże chciałbym złożyć w całość, to co oglądamy i czym na dany moment się fascynujemy, co by nie spamować spamiliady, bo tam przeca tylko ważne tematy ;P

Na początek trzeba pochwalić U21 w siatkę, że w porównaniu do nożnych U21, dają nadzieje na lepsze jutro, bo przez ostatnie 3 lata nie przegrali ani jednego meczu o stawkę, mają 48:0 bilans, no i są aktualnie mistrzami świata, znów może za parę lat będziemy się cieszyć jak za czasów Zagumnego, Ignaczak itd.

Jak 10-15 lat temu ślepo kibicowałem naszej kopanej, to większość się śmiała, że to nieudacznicy i po co im kibicować, no ale tym się charakteryzuje prawdziwy, a nie sezonowy kibic. Jeśli dobrze liczą, to w nowym rankingu Fifa będziemy na 5 miejscu, więc się już liczymy na piłkarskiej mapie świata, jak sprzed 40 lat(wtedy nie istniał ten ranking i ciekawe, które miejsce byśmy mieli wtedy), co daje nam miejsce w rozstawionym koszyku losowań na MŚ 2018 w Rosji.
Dzisiaj czytałem, że Hiszpania by chciała z nami zagrać, o ile w 2010 roku za Franca Smudy dostaliśmy łupnia 6:0(w tym 1 samobój Lewego), tak dzisiaj myślę realnie nad remisem, a może nawet i wygraną, aczkolwiek może to być napompowany balonik, który pęknie po meczu, obym się mylił co do tego balonika, bo wierzyłem, wierzę i będę wierzył w naszych kopaczy.
Tu można zadać sobie pytanie, ile ta reprezentacja jeszcze będzie miała taką passę, bo Lewy za młody nie jest, ale jak nie zejdzie z poziomu, to tak z 6-8 lat może jeszcze pogra, do tego mamy paru młodych zdolnych typu Milik czy Zieliński, na bramce to chyba nigdy nie było problemu, bo to chyba domena polskiej piłki(Legionowej Tongue bo stąd najwięcej talentów jest).
Aktualne eliminacje mamy w 99% wygrane, raczej nie przewiduje kataklizmu, w najgorszym wypadku to z drugiego miejsca awans, ale chyba aż tak tego się nie da spaprać, bardziej ciekawe czy zajdziemy dalej w MŚ 2018 niż w Euro 2016, mam taką nadzieje.

Ostatnio też w atletycznym sporcie znowu nasi pokazują, że są wysoko i chyba tylko USA, Chiny czy Rosja są lepsze, bo reszta tak na równi.

Słyszałem też, że Kubica testuje F1, myślicie że ma szanse wrócić do stałych wyścigów? To byłby ewenement w tym sporcie, bo nikt przedtem tak nie jeździł Tongue

A jeszcze skoki, mimo że Stoch dogonił Małysza w paru aspektach(a nawet przegonił jakby popatrzeć na igrzyska), to nie czuje tej magii co za czasów Adama, ale wierze że nasza reprezentacja w kolejnym sezonie znów pokaże pazur Smile

To tyle na początek, a Co wy myślicie?

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2017 20:28 przez Murgrabia.)
03.07.2017 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 410
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Ogólnie o sporcie - czyli to co na ekranie TV
Z Europy mogą mieć problemy z Hiszpanią, Portugalią, Francją czy Niemcami, reszta jest do pojechania. Z Ameryki północnej to ewentualnie Meksyk(chociaż on tam się zalicza do Concacaf?). Z Ameryki Południowej Argentyna ssie aktualnie, Brazylia czy Chile mogłyby stwarzać spore problemy, reszta do ugrania. Azja? Chiny może są dobre, a tak reszta to nie wiem czy coś by dali radę. Reszty nie liczę.

[Obrazek: 205ee7p.png]
03.07.2017 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama