Aktualny czas: 25.09.2017, 10:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 
Ogólnie, po co dział
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ogólnie, po co dział
witam. No cóż byłem na Pierni i mnie AMV oczarowały. Jest tego masa i naprawdę szkoda niektórych nie zobaczyć. Jednocześnie chciałem by było to widoczne więc dział założyłem. Mam głęboką nadzieję, ze wkrótce będzie etu tyle tematów( rozrywkowe, smutne, świetnie wykonane, akcji, refleksyjne itd) , że zmusicie nas byśmy zrobili tu podkategorieSmile Póki jednak co, dopiero rozpoczynamy więc daję tylko temacik.

Chcę jednak by to były głównie z anime& mangi. Powiecie jak można z mangi, no cóż da się, kto był na Pierni i widział Berserka ten od razu przyzna mi racjęTongue Tak czy inaczej z życia tez mogą być ale wtedy stworzymy ku temu odpowiednia kategorię, na razie wolałbym jednak z anime.

To naprawdę świetna rozrywka je oglądać, liczę ze zapodacie linki do naprawdę świetnych amvSmile Przy okazji piszcie co wam się podoba, z jakiego anime albo twórcę( jeśli znacie) i rozmawiajcie o AMV bo wartoSmile
Polecam stronę amv.com.plSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.08.2009 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%

Fakt nazywa się to AMV ale np immo love zrobiła ponoć teledysk o bulimi, a wątpię by to się tak dało z anime, ale może. Fakt mój błąd, to nawet lepiejBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.08.2009 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 370
Poziom ostrzeżeń: 0%

Komimasa napisał(a):kto był na Pierni i widział Berserka ten od razu przyzna mi racjęTongue

albo AMVkę o Video Girl Ai użycie mangi a niektóre kadry uruchomione (oj nie wiem jak to nazwać) bo z anime

Komimasa napisał(a):immo love zrobiła ponoć teledysk o bulimi, a wątpię by to się tak dało z anime, ale może.

immo_LOVE robi AMVki inaczej by o niej nie gadali... jakby rpobiła inaczej to by powiedzieli tak jak o jakimś tam kolesiu (podajże mówili że Uziel przerzucił się na MMV)

pomijając fakt że kiedyś zrobiłęm temat "Ulubione AMV" to pomysł mi sie podoba...

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
25.08.2009 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama