Aktualny czas: 26.05.2018, 13:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

W końcu pojawia się u nas nowy rozdział Op.rozdział 904
Odpowiedz 
Omawianie szkolnego sądu i innych czyli Danganronpa [SPOILERY]
Autor Wiadomość
NecroMan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Poziom ostrzeżeń: 0%
Omawianie szkolnego sądu i innych czyli Danganronpa [SPOILERY]
Witam, zacząłem niedawno oglądać nowe anime z letniego sezonu a mianowicie Danganronpa.
Fabuła anime polega na tym, że 15 uczniów idzie do liceum o bardzo dobrej opinii, lecz okazuje się, że dyrektor szkoły MonoKuma przetrzymuje tam licealistów i ten kto chcę wydostać się z akademii musi zabić innego ucznia nie zostając wykrytym.
Po zabójstwie w liceum następuje śledztwo a potem szkolny sąd podczas którego uczniowie próbują domyślić się kto popełnił zbrodnie i kiedy wykryją tę osobę zostaje ona skazana na egzekucję lecz jeśli nie uda im się tego zrobić to wszyscy oprócz zabójcy zginą a zabójca ukończy szkołę i ją opuści.
Temat stworzyłem by móc omawiać to anime lecz oprócz tego można tu też rozmawiać o tym kto zabił
Spoiler :
ponieważ szkolny sąd już w następnym odcinku się odbędzie
01.08.2013 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,219
RE: Omawianie szkolnego sądu i innych czyli Danganronpa [SPOILERY]
Anime, całkiem ciekawe...
fabuła jak w grze "Mafia" którą kocham i ubóstwiam (tylko w anime zabójca się zmienia). Dlatego jestem ciekawa kto zdecydował się zabić tym razem.
Zastanawiam się czy w którymś z odcinków odejdą od przyjętego schematu. W grę nie grałam, więc nie wiem w jaki sposób tam rozwija się cała akcja (anime jest zrobione na podstawie gry komputerowej).
Anime z domieszką czarnego humor, który lubię, a postacie również zróżnicowane w ciekawy sposób.

Fabuła mangi "Doubt", również jest w tym stylu, obecnie przeczytałam dwa tomy, więc jestem ciekawa kto tam jest mordercą, ale o tym się przekonam jak przeczytam kolejne dwa tomy. Oczywiści tam zginęła już postać którą lubię.

01.08.2013 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
NecroMan Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Dowody wskazują na
Spoiler :
Fukawę
ale to trochę za łatwe więc wydaję mi się, że może to być ktoś inny.
Ciekawią mnie też te zamienione plakaty i jeansy w torbie ofiary. Myślę, że te dowody mogą coś przynieść w sprawie.
Anime naprawdę polecam bo jest fajne i dobrą zabawą jest domyślanie się kto zabił przed wydaniem kolejnego odcinka
02.08.2013 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,219
Ok, anime się skończyło, z dyskusji za wiele nie wynikło, pewnie dlatego, że większość dowodów prezentowano na szkolnym sądzie, w związku z czym pierwsze założenia zawsze były błędne.
Co do samej animacji... chyba się trochę zawiodłam Tongue
Fajnie i przyjemnie się to oglądało, postacie były ciekawie wykreowane, fajny czarny humor, ale ostatni motyw z zagłada planety to jakaś porażka, to po co to całe reality show? I tak właściwie nie jest powiedziane, czy to prawda czy nie Tongue... Ogólnie dla mnie nic się nie wyjaśniło i to mnie chyba denerwuje, fajnie, że przetrwali itd., ale co z tego, my nic nie mamy, wynik był do przewidzenia już na samym początku tej ostatniej rozprawy. Tongue
W grę nie grałam i nie wiem, czy jak to wygląda z perspektywy osoby która już wcześniej znała ten tytuł, ale od tej drugiej strony Wink

Mimo to nie żałuję, że widziałam ten tytuł i uważam, że warto było Wink

06.10.2013 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama