Aktualny czas: 25.09.2017, 08:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece 394
Autor Wiadomość
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece 394
Nie wiem, czy będziecie tworzyć oddzielny wątek o całych bieżących wydarzeniach, jednak póki co, forum trzeba rozkręcić. Najwyżej ten temat usuniecie, czy coś w ten deseń. Regulaminu na razie nie ma, więc warna nie powinienem dostać xD

A teraz do sedna:
Najnowszy odcinek był wobec mnie świetny. Nie trzeba już uważać, żeby nie wymsknęło się Rayleigh i Haki (ambicja). Sam oficer Rogera na pierwszy rzut oka wydaje się być kozakiem, więc raczej taki będzie (nie wiele o nim wiadomo, a w kolorze jest raźniej) i nie zawiedzie oczekiwań niektórych maniaków, np. mnie xD.
Emocje rosną i czuję, że już w dwóch, trzech kolejnych odcinkach zacznie się akcja. Oby animatorzy przyłożyli się do walk, bo takie mam nadzieję będą. Do boju Supernova! Fajnie byłoby zobaczyć ich wszystkich w kolorze naparzających się z jakimiś bossami. Bardzo tego wyczekuję.
A co Wy myślicie? ^^
30.03.2009 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 388

W sumie z niecierpliwością czekałem na ten odcinek XD pamietam jak tydzien temu sie wnerwiałem ze nie ma nigdzie ani RAWa ani ENG suba ^^ dopiero lekkie spojzenie na anime calendar ostudziło mój temperament ale do rzeczy , epek ciekawy ,
Spoiler :
chociaz szczerze mówiąc chciałbym zeby anime dogoniło wydarzenia w ID

Już z edytowane, kod spoiler już działa,można używać. ;-)

[Obrazek: archer-1.png]
30.03.2009 21:41
Ace Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Dokładnie tak samo jak ty myślę xD Nie mogłem doczekać się tych wydarzeń odkąd przeczytałem mangę;d Spoilerować nie mam zamiaru bo po co psuć innym zabawę;p Rayleigh to świetna postać, i bardzo ciekawa;P Jak i Haki, to to co mnie najbardziej interesuje;p
30.03.2009 21:43
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Może byś tak kolego nie spoilerzył?
Spoiler :
o Haki jeszcze nic nie wiadomo...
A co do obecnych wydarzeń, to powiem tylko tyle: Fajnie to wszystko zobaczyć w kolorze;P
30.03.2009 23:57
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256

Odcinek był ogólnie fajny ten kto oglądał mangę wie co się będzie dziać w kilku przyszłych odcinkach i chyba każdy z nas nie może się już doczekać Big Grin
31.03.2009 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,331
Poziom ostrzeżeń: 5%

Odcinek był spoko, widziałem go 4 razy, tłumaczyłem sześć godzin, nie dłużył mi się. Nic takiego w sumie nie było ( Nie to co odcinek jak Zoro wszedł w drogę temu CarlosowiBig Grin) ale i tak było spoczko. Chopper rulez :-D
Tylko właśnie się można było spodziewać co będzie po tym jak ktoś widział sygnę Zio, stąd uczulam by nie dawano zdjęć z mangiSmile

Ten luz na ławeczce, Chopper zajadał sobie tą watę no bosko. Także końcowa akcja i pojawienie się tego mechanika. No niby nic a bardzom rad z tego odcinka.
A mogliśmy wreszcie ujrzeć w pełnej krasie Kid ;-)
Tulko jedną rzecz zawalili japończycy. Zostawili dosłownie tę sama kwestię co w mandze, a w anime wycięli scenkę ze środkowym palcem. Trochę to dziwnie wyglądało.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

31.03.2009 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,164

Komimasa napisał(a):Tulko jedną rzecz zawalili japończycy. Zostawili dosłownie tę sama kwestię co w mandze, a w anime wycięli scenkę ze środkowym palcem. Trochę to dziwnie wyglądało.

Też mnie to zdenerwowało, Law przy odwróceniu się w stronę Kid'a powinien pokazać "fuck you" bo ta kwestia "zachowanie nie lepsze" jest w tym momencie bez sensu. Zresztą jestem zły bo chciałem sobie z tego avka/sygne zrobić.

31.03.2009 18:20
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 849

Odcinek jak najbardziej mi się podobał, Duval i jego podryw ( w szczególności jak puszcza oczko ) Big Grin
31.03.2009 21:03
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Wycięli środkowy palec Lawa? Toć to masakra jakaś. Tak nie wolno!!!

Bardzo mnie interesuje jak w anime wyglądać będzie
Spoiler :
moc Kizaru.
Już nie mogę się doczekać, aż go pokażąSmile
31.03.2009 21:04
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Wycięcie palca Lawa to masakra jakaś... Poza tym odcinek świetny, super scena, jak Chopper i Brook się luzują Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
31.03.2009 21:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama