Aktualny czas: 20.10.2018, 00:43 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się zaległy odcinek 856 jak i od razu 857!
Zapraszamy do oglądania i komentowania:)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece 735
Autor Wiadomość
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 44
RE: One Piece 735
A ja się zastanawiam ciągle...

Nasz FAN FAN FAN Luffka mówił że zdobędzie owoc Ace'a, a Sabo troszkę większym tonem że to ON go zdobędzie...

Luffy sam zastanawiał się komu go dać tern owoc..
A jak okaże się że Sabo dotychczas nie jest posiadaczem żadnego owocu i to on będzie chciał go zjeść?

Czyli Sabo + jego aktualne moce + moce owocu Ace'a

Sieka by była hehe

Do tego Sabo na Arenie w Finałach o wysokim poziomie walki będzie używać starej rurki którą walczył za dzieciaka?
Czyżby był posiadaczem HAKI?

Tak samo LAW, po co piszecie "Mógł go równie dobrze zabić"
Tak, mógł to zrobić ale tak dobrze pomyśleć Flamingo strzelając w Lawa nie zabił go, po czym wkroczył nasz Niewidomy Admirał.

Więc raczej Flamingo nie mógł tak ooo sobie zabić jednego z władców mórz...

Do tego nadciąga walka Luffka z Flamingo ;]]
+ BIG MOM?

Nie dość że Luffy prawdopodobnie pokona FLAMINGO to możliwe że zmierzy się jeszcze z BIG MOM

Komimasa napisał(a):cyborg co rozłożył Baby 5 i Buffalo nie powinien mieć z nim takich kłopotów.

[Obrazek: out.php?i=701478_bezantytua-u.png&am...3130333731]

Franki walczy z jednym z "Najlepszych wojowników flaminga" Więc będzie miał problemy tak mi się wydaje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 19:12 przez PanKrecik. Powód: Poprawiona ortografia)
22.01.2014 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
To, że Sabo ma haki zostało już ukazane w rozdziale gdy po raz pierwszy się pojawił.
To, że Franky pokonał Buffalo i Baby 5 nie znaczy, że i Senora pokona. Senor należy w przeciwieństwie od nich do bojówkiTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
22.01.2014 20:21
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,130
Poziom ostrzeżeń: 15%
Co do Buffalo i Baby 5 to tak jakby pokonać jakieś plotki, są najniżej w rankingu, dodajmy do tego, że Baby 5 miała moc tak słabą, że Franky strzelając swoimi pociskami miał taką samą siłę ofensywną co ona. Buffalo też tylko jej pomagał, sam nic nie zrbił, to jaki problem miałby mieć Franky, cyborg, który przez 2 lata miał przykoksić. Co do walki z Senorem Pinkiem, to przecież jeszcze nic nie pokazali tak naprawdę. Znając generała to walnie ze dwa razy i walka się skończy Big Grin Nie będzie przeciągania.

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
22.01.2014 20:25
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
PanKrecik napisał(a):Do tego Sabo na Arenie w Finałach o wysokim poziomie walki będzie używać starej rurki którą walczył za dzieciaka?
Czyżby był posiadaczem HAKI?
1) Może po uratowaniu przez Dragona, jak mógł już walczyć, to z sentymentu używał rury i wymasterował ją kompletnie + Haki.
2) Nie ma żadnych wątpliwości co do tego Smile

PanKrecik napisał(a):Luffy sam zastanawiał się komu go dać tern owoc..
A jak okaże się że Sabo dotychczas nie jest posiadaczem żadnego owocu i to on będzie chciał go zjeść?
Gdzie tam. Wydaje mi się, że z szacunku do Ace'a nikt nie powinien go zjeść (wg Sabo i Luffy'ego).

PanKrecik napisał(a):Tak samo LAW, po co piszecie "Mógł go równie dobrze zabić"
Tak, mógł to zrobić ale tak dobrze pomyśleć Flamingo strzelając w Lawa nie zabił go, po czym wkroczył nasz Niewidomy Admirał.
To "Mógł go równie dobrze zabić" było pisane w innym sensie, niż odebrałeś. Chodziło o to, że autor tego postu (Fuszi jak mniemam) nie widziałbym nic złego w śmierci Lawa Tongue (ja tym bardziej, jeśli Dofla by się do tego przyłożył).

PanKrecik napisał(a):Więc raczej Flamingo nie mógł tak ooo sobie zabić jednego z władców mórz...
Dlaczego?

PanKrecik napisał(a):Do tego nadciąga walka Luffka z Flamingo ;]]
+ BIG MOM?

Nie dość że Luffy prawdopodobnie pokona FLAMINGO to możliwe że zmierzy się jeszcze z BIG MOM
Flota Big Mom (nie wiadomo czy sama mamuśka na niej jest, ale to wielce prawdopodobne) wg mnie kiczowate rozwiązanie, bo nie wiadomo jak Oda z tego wybrnie (jaką rolę spełni ów flota). Mimo wszystko wątpię, by Luffy miał jakikolwiek kontakt z Big Mom, imho za wcześnie. Poza tym Dofla musi być najtrudniejszym przeciwnikiem ze wszystkich dotychczas. To musi być coś więcej niż Lucci Nowego Świata (a przy którym Luffy padł z wycieńczenia dwa razy). Po takiej walce nie powinien mieć sił walczyć z kimkolwiek, a co dopiero Imperatorem.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
22.01.2014 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Więcej niż Lucci Nowego Świata, trochę chyba za wcześniej na takich bosówTongue
A zabić innego władce mórz czemu nie, skoro Law skreślił się z tego stanowiska zawierając sojusz ze słomkowymiTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 20:36 przez xav92.)
22.01.2014 20:35
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
Devzan napisał(a):PanKrecik napisał(a):
Więc raczej Flamingo nie mógł tak ooo sobie zabić jednego z władców mórz...
Dlaczego?

Hmm, może mógłby mieć problemy co do swojego stanowiska Władcy Mórz?
Nie wiem co mogło by z tego wyniknąć ale mógłby mieć z tym moim zdaniem jakieś problemy u MArynarki, a jak już mówione było Flaminguś długo nie utrzyma królestwa bez posady władcy mórz Big Grin

Devzan napisał(a):Flota Big Mom (nie wiadomo czy sama mamuśka na niej jest, ale to wielce prawdopodobne) wg mnie kiczowate rozwiązanie, bo nie wiadomo jak Oda z tego wybrnie (jaką rolę spełni ów flota). Mimo wszystko wątpię, by Luffy miał jakikolwiek kontakt z Big Mom, imho za wcześnie. Poza tym Dofla musi być najtrudniejszym przeciwnikiem ze wszystkich dotychczas. To musi być coś więcej niż Lucci Nowego Świata (a przy którym Luffy padł z wycieńczenia dwa razy). Po takiej walce nie powinien mieć sił walczyć z kimkolwiek, a co dopiero Imperatorem.

Tak, masz tu rację sam LAW jest moim zdaniem silny a mimo to przegrał doszczętnie, więc luffy "wygra" zapewne ale nie będzie miał już na tyle "siły" by móc myśleć o walce z BIG MOM, nawet nie wiemy czy ona też jest na statku czy nie nie przybyli tu po Luffka tylko po Cezara Tongue

Devzan napisał(a):1) Może po uratowaniu przez Dragona, jak mógł już walczyć, to z sentymentu używał rury i wymasterował ją kompletnie + Haki.
2) Nie ma żadnych wątpliwości co do tego
No fakt, ten sentyment hehe Smile

Jedno mnie ciekawi, bo na to wychodzi że "Dragon" trochę ingeruje i pomaga Luffkowi.

Obrona przeciw Smokerowi, Sabo i inne..
Coś musi w tym być ; ]]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 20:39 przez PanKrecik.)
22.01.2014 20:36
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,893
Poziom ostrzeżeń: 20%
Nie wiem jak uzasadnić Dragona w Loguetown, moze jako przypadek, a może tam coś się działo. Co do Dressrosy - to inny przypadek, bo po pierwsze - nie ma tutaj Dragona, a tylko Sabo; po drugie - Dressrosa jaka jest wiemy wszyscy, widok rewolucjonistów nie powinien nas dziwić.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
22.01.2014 22:21
PanKrecik Offline
Majtek
Pirat

*
No niby nie powinno ale wszystko jest powiązane z Dragonem.

Może to tylko przypadki, a może Dragon próbuje w jakiś sposób pomóc swojemu synowi spełnić marzenie co do króla piratów, sam Rewolucjonista jak on ma na Bartholomew

Wysłał każdego z załogi słomkowych w specyficzne miejsca gdzie "trenowali"
Przypadek? nie sądzę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2014 22:49 przez PanKrecik.)
22.01.2014 22:39
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 150
Chapter fajny, przejściowy. Rozczarowała mnie tylko decyzja admirała o tym, aby walczyć z Słomianymi.
22.01.2014 23:04
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,690
Drażni mnie czcionka stosowana do tytułu rozdziału -_-

Szykuje się finał, czyli ich czterech na tego jednego albo wszyscy na siebie na raz. Rebecca jest spostrzegawcza, Lucy jej nie pasuje. Osobnik zaś zauważa to, co i Luffy wcześniej, czyli że Dressrosa w pewnym sensie przypomina królestwo Goa. Może też i przez to zjawił się na wyspie, nie tylko przez zasłyszenie o nagrodzie w turnieju. Bliznę ma piękną, niemal od linijki rysowaną.

[Obrazek: blizna.jpg]

Ciekawa jestem, czy na arenie ktokolwiek zauważy, że jest inaczej ubrany niż wcześniej Luffy.

[Obrazek: glad.jpg] [Obrazek: luc.jpg] [Obrazek: luc2.jpg]

W ogóle, to Oda sugeruje tak bardzo, a dalej nie mówi nic. Kolejna wskazówka, gdyby ktoś co do tożsamości jeszcze jakieś wątpliwości miał.

[Obrazek: rurka.jpg]

Co to za ubrania? Czyżby Koala buszowała wcześniej w przebraniu po porcie?

[Obrazek: ciuchy.jpg]

W pałacu Violetka potwierdza przypuszczenia, czyli które z rodziców Rebecci miało w sobie krew Riku. Mama. Same córy. Tajne przejścia i liczne schody oraz proste na ich pokonanie piratów sposoby. Zaskoczyli dziewczynę trochę. Fajny kadr.

[Obrazek: koszyk.jpg]

Fuji też dobrze w tym rozdziale wygląda.
W zamku do głosu tym razem dochodzi Isshou, który po raz kolejny podkreśla, że najważniejsi dla niego są zwykli cywile i ich bezpieczeństwo. W tym celu może nawet trochę Flamingowi ze Słomkami pomóc, ale za niego też bardzo chętnie by się wziął. Nawet najchętniej chyba. Cel ma dosyć, wydaje mi się jednak, trudny. Zniszczenie trzeciej siły na tym świecie na pewno nie nadejdzie z dnia na dzień. I po raz kolejny wspomniane zostaje Reverie, chociaż Gocia z tego marzenia zrobiła Undecided Mam nadzieję, że to spotkanie doczeka się większej ilości czasu antenowego, niż tylko lekkie napomknięcie, że trwa bądź iż się odbyło.

Franky'emu jak by mało było jakiś piechurów i kłopotliwego Senora, to dołącza się kolejny z Diamantowej drużyny i jeszcze Marynarka na deser. Cóż, niech się bawi.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
22.01.2014 23:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama