Aktualny czas: 22.07.2019, 17:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
One Piece Abridged
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,892
Poziom ostrzeżeń: 5%
One Piece Abridged

Przyznam, że jest to dla mnie miła niespodzianka. Patrząc po tym, jak świetnie wyszła seria DB i jaką markę sobie Abridged wyrobił, spodziewam się dużo dobrego. Na razie jeszcze nie widziałem klipu, bo nie mam za bardzo jak, ale jestem pełen nadziei. Czy ktoś to może już widział? Jak Wam się taki OP Abridged podoba?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2019 17:43 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
05.07.2019 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 906
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: One Piece Abridged
Napotkałem to dzisiaj obejrzałem i powiem że poziom mi się podoba, wszyscy znamy OP więc smaczki da się szybko wyłapać, mam nadzieję że będę kontynuować.
06.07.2019 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,061
Komi,na początku pozwolę sobie wytknąć błąd w rozumowaniu: Nie wszystkie Abridged to jedna ekipa. DBA robił Team Four Star, to robił już ktoś inny, więc nie można oczekiwać dokładnie tego samego, co w DBA. Zresztą, już wcześniej bywały jakieś OPA sle średnio dla mnie udane.

Obejrzałem to i tak szczerze mówiąc nie porwało mnie na razie. Było całkiem spoko,i owszem, ale nie tak zabawne moim zdaniem jak DBA od TFS czy też YGOA od LittleKuriboh. Może przez to, że tamte były dość dynamiczne, a to się troszkę ciągnęło.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

06.07.2019 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,004
Jaki spoko dubbing :O Jeśli chodzi o żarty, to mam trochę niedosyt.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
11.07.2019 01:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama