Aktualny czas: 09.12.2019, 07:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
One Piece Adventure PBF
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
RE: One Piece Adventure PBF
Heh nei rozumiesz mnie bracie Smile, doceniam zaproszenie itp, ale...

Qulob napisał(a):Wiesz, żeby się dowiedzieć czy OP jest naprawdę taki zły na PBF musisz się jednak przekonać .

Tutaj nie chodzi o to czy OP jest zły pod PBFa, bo zdecydowanie uważam, że tak nie jest. Ogromny gigantyczny świat, w którym jedyną reguła to ich brak. Więc pole do popisu kreatywnością jest nieziemskie.

Chodzi o to, że ja z OP już razem jestem prawie 14 lat i po woli mnie ta seria nuży nieziemsko Smile A nie będę ukrywał że od paru lat rozczarowuje na każdym kroku. Więc ciężko by mi było poświęcać czas na coś, co nie sprawia mi frajdy.

Bo inną sprawą jest fakt, że bycie GM, modem czy jakkolwiek taka funkcja się nazywa na twoim forum, wymaga sporego zasobu wolnego czasu, którego nie posiadam ( 2 prace 7 dni w tygodniu Smile ).

A na sam koniec wciąż prowadzę jedną sesję na lastinn.info w młotka i gdy ją skończę, robię sobie sporą przerwę Smile

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
10.03.2014 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Poziom ostrzeżeń: 0%
Heh, z tego co widzę to na tym forum siedzą sami emeryci PBFowi oraz ludzie znużeni serią One Piece. Reasumując do drugiego punktu to trochę dziwne, ale cóż...

[Obrazek: bannersecond2.png]
11.03.2014 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,976
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja nie jestem znużony i wątpię, bym kiedyś był, ale i tak wolę bawić się w taki rzeczy w gronie ludzi, jakich znam niż zaczynać coś zupełnie nowego z ludźmi całkowicie mi obcymi. Nawet kosztem o wiele mniej rozbudowanej rozrywki. Myślę, że nie jedna osoba tutaj myśli podobnieWink

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.03.2014 17:19 przez Komimasa.)
11.03.2014 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Zawsze można zebrać ludzi i utworzyć własną załogę złożoną z samych graczy bądź po prostu przenieść się na forum ze znajomymi Smile. Zawsze jest jakieś rozwiązanie.
Do ekipy forum dołączyli moderatorzy: Kin Mato oraz Francis. Będą oni odpowiadali za "Warsztat" oraz za sprawdzanie KP. Ponadto Kin Mato otrzymuje tytuł Specjalnego MG, który umożliwia mu poszerzenie jego funkcji w zakresie MGowania zaś Francis tytuł Twórcy Lokacji. Liczę na przyjemną współpracę.

11.03.2014 18:57
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ale po co nam o tym piszesz tutaj? o.O Mnie to szczerze kupka obchodzi, kto na tym forum jest MG, a kto Specjalnym MG (to nie jest MG Specjalnej Troski, nie?).

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
16.03.2014 13:24
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Chce zachęcić ludzi Smile
Więc po prostu nie wchodź w temat jak nie chcesz Devzan

16.03.2014 20:57
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
Ale czy to kogokolwiek zachęca? xD Czy to zmienia cokolwiek? Fakt, że są jacyś moderatorzy, o których świat nie słyszał? Gdyby to byli uzytkownicy nakamy, to jeszcze bym rozumiał Big Grin

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
16.03.2014 22:45
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Chcę informować o wszelkich zmianach na forum w tym temacie. Devzan, nie rozumiem w czym problem.

18.03.2014 16:09
Jakico Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
(11.03.2014 17:19 )Komimasa napisał(a):  Ja nie jestem znużony i wątpię, bym kiedyś był, ale i tak wolę bawić się w taki rzeczy w gronie ludzi, jakich znam niż zaczynać coś zupełnie nowego z ludźmi całkowicie mi obcymi.
No cóż tak się składa, że ja także na tym gram co prawda od niedawna i też miałem ten problem, ale jednak po kilku dniach zacząłem pisać z innymi użytkownikami i teraz całkowicie "na luzie" piszę z nimi na różne tematy. Wracając do samego PBF-a to przyznam, iż na początku ciężko było mi ogarnąć coś takiego, gdyż naprawdę jest bardzo trudno zrozumieć np. mechanikę walki za pierwszym razem. Jednak już po jednym dniu zrozumiałem wszystko i jest jeden z najczęściej odwiedzanych przeze mnie PBF-ów.
22.03.2014 11:29
Mativane Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Cóż, ja także się wypowiem - podobnie jak kolega wyżej jestem już użytkownikiem tego forum. Co prawda niedługo, około 1,5 tygodnia, ale co nieco zdążyłem już zaobserwować.
Mechanika jest trochę zawiła i na początku trudno było się przebić (tu na szczęście drogą ratunku okazali się starsi użytkownicy forum cierpliwie służący radą). Forum ma kilka dużych plusów, a są to: ciekawy system gry w którym kierujesz całą załogą oraz super klimat, stworzony po części faktem że to w końcu "One Piece", a po części super ludźmi grającymi w grę.
Mimo skomplikowanej dla nowego gracza mechanice, mogę z czystym sumieniem polecić to forum Smile
I żeby nie było, nikt mnie tu nie przysłał żebym zdobył fejma dla gry, ale raczej stwierdziłem że szkoda by było, gdyby takie ciekawe PBF przeszło niezauważone Smile
22.03.2014 22:52
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama