Aktualny czas: 14.12.2017, 22:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece: Episode of East Blue - Luffy to 4-nin no nakama no dai bouken
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,882
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: One Piece: Episode of East Blue - Luffy to 4-nin no nakama no dai bouken
Dobrze wiedzieć, nie będę marnowała czasu, powtórzę sobie East Blue w mandze za jakiś czas.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
12.09.2017 02:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,949
Poziom ostrzeżeń: 15%
(12.09.2017 02:48 )okiren napisał(a):  Dobrze wiedzieć, nie będę marnowała czasu, powtórzę sobie East Blue w mandze za jakiś czas.

Popieram, zrestą teraz utrwaliłem się w przekonaniu: nie oglądać filmów (chyba, że z nakamą) i jakichś specjali... :/

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
12.09.2017 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jest tak, jak Kapitan napisał, nie muszę mieć subów, żeby wiedzieć, co oni tam gadają. Już tyle razy widziałam ich przygody na East Blue i w anime, i w mandze, że to jest naprawdę zbędne. Nie czekałam też na RAWa. Jak to mam w zwyczaju, oglądam OP najpierw ze streamów. Odcinków specjalnych też to się tyczy.

A czego się spodziewałam? Przede wszystkim tego, że będzie to zrozumiałe dla zwykłych randomów, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z tą serią. Miałam taką cichą nadzieję, że jak to wyjdzie z polskimi subami to podrzucę mojemu koledze z pracy, bo czemu by nie? I tak mnie musi wysłuchiwać pięć godzin dziennie, więc te dodatkowe dwie w weekend to pestka. Ale oczywiście nie dam mu tego do obejrzenia, bo raczej atmosfera by go ani trochę nie porwała, a tylko zniechęciłoby go to do podejmowania jakiejkolwiek inicjatywy zapoznania się z tą serią.

Scenarzysta miał naprawdę wiele opcji. Mógł w łatwy sposób wykorzystać to, że seria ma swojego narratora, a streszczenia, które mogły być zamiast tych pieprzonych powtórzeń przy tej latarni, zrobić w formie komiksowych klatek na przykład. Opowiedzieć to w ujmujący sposób. A tak to mamy Latarnię ---> Wioskę Fushie ---> Latarnię ---> Shell Tonwn ---> Baratie ---> Latarnię ---> Wioskę Syrup ---> Latarnię ---> Baratie ---> Latarnię ---> początek Baratie ---> Wioskę Kokoyashi i Arlong Park ---> Latarnię. Pod koniec tego speciala już dosłownie rzygałam tą latarnią, beczką i ich postanowieniami, chociaż zawsze to była scena, w której mi łzy napływały do oczu. Fragment z Usoppem to już pobił normalnie wszystko.

Może jestem dziwna, ale jak tak miałoby wyglądać anime, to ja serio wolę to rozwlekanie akcji. Przynajmniej dzięki temu mogę bliżej poznać postacie i bardziej wczuć się w to, co one przekazują. Zamiast tego speciala mogli zrobić jakiś z oryginalną, fillerową fabułą. Bawiłabym się wtedy na pewno o wiele lepiej niż przy tym.
12.09.2017 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama