Aktualny czas: 20.11.2017, 02:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece: Episode of Sabo
Autor Wiadomość
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,494
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece: Episode of Sabo
[Obrazek: Episode_of_Sabo_Logo.png]

22. sierpnia zostanie wyemitowany kolejny odcinek specjalny z serii "Episode of...". Po Nami, Luffym i Merry przyszła pora na młodego rewolucjonistę, oznajmującemu światu, że nie wącha wodorostów od spodu.

One Piece: Episode of Sabo ~3-Kyōdai no Kizuna Kiseki no Saikai to Uketsugareru Ishi~ (po angielskiemu: One Piece Episode of Sabo: The Three Brothers' Bond - The Miraculous Reunion and the Inherited Resolve) będzie zawierał retrospekcje z dzieciństwa trzech braci, sceny pokazujące przybycie Sabo na Dressbabę oraz jego spotkanie z Luffym pokazane z jego perspektywy. Także w tym specjalu na końcu ma się pojawić jakieś ważne ogłoszenie czy zapowiedź. Ostatnio było tak zdaje się w Epizodzie z treningu Luffy'ego i było to pokazanie Sabo przy grobach Ace'a i Białobrodego, czyli rozwianie wątpliwości co do ostatniej okładki z cyklu "Z pokładów świata". Tylko jakoś nie bardzo mam pomysł, co to mogłaby być tym razem za wieść.

Według MAL-a odcinek ma trwać 1,45 h.
[Obrazek: Episode_of_Sabo_Poster.jpg]

Zajawki:

Spoiler: 1

Spoiler: 2

Spoiler: 3

Spoiler: 4

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2015 20:28 przez Murgrabia.)
15.08.2015 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
RE: One Piece: Episode of Sabo
Jeszcze 2 dni :>>>
Choć te episode-twory zazwyczaj są mało porywające, to ten pochłonę tak czy siak, bo ASL Heart Nawet nie będą mi wałkowane milion razy powtórki przeszkadzać, plus trochę scen z Sabo i Koalą z życia rewolucjonistów chyba nam rzucą, a tego jestem oporowo ciekawa :3
Czekam mocno Smile

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
20.08.2015 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Dilim Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 4
Nom episode są strasznie nudne bynajmniej moim zdaniem :>
23.08.2015 14:05
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Taki zlepek różnych zdarzeń ten specjal. Jest wizyta przy grobach, jest wojna, jest Dressrosa, Green Bit, Koloseum, a miedzy to wszystko wsadzonego trochę Sabo. Kończy się wraz z końcem finału turnieju.

A, no i jeszcze retrosy dzieciaków.
tpt

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2015 08:26 przez Murgrabia.)
25.08.2015 08:26
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,865
Czyli typowy episode: dużo (nieco odswiezonych) powtorek, kilka ekstra scen i mamy film Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
25.08.2015 18:30
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
W sumie z Epizodów oglądałam na razie tylko ten na rękowej wyspie, a tam poza odświeżonymi w końcu jak należy retrosami Luffy'ego coś się jednak konkretnego działo, ale tak, jest dokładnie tak jak piszesz. Plusem, dla mnie, bo mnie to w anime jakoś zdenerwowało, mimo że nadało klimatu scenie, jest to, że korale Ace'a pozostają nierozerwane po ataku Sakazukiego, więc mają prawo wisieć sobie potem na jego nagrobku (od wizyty na nich się zaczyna) i podczas jego ostatniej rozmowy z bratem dodane są imiona itp. o których już wiemy, czyli Dadan jest Dadan, a Sabo Sabo. Luffy o nagrodzie dowiaduje się z przekazu telewizyjnego, a i jej prezentacja odbywa się inaczej niż w mandze. Ot, takie drobne zmienianie pewnych scen. Np. Burgess już siedział na rybie, ale coś wieki się do tej skrzynki zabierał, że go Sabo zdążył z niej strącić. No i na koniec blondyn tak pięknie stoi w powietrzu nad tym ringiem, nawet nie lewituje, a po prostu stoi. Gdzieś czytałam, na wiki chyba, że w walce z Chinjao Luffy używa geppo, ale jakoś sama tego nie zauważyłam. Koloseum to pokazanie praktycznie kto wygrał w A, B i D i prezentacja ważniejszych zawodników C, trochę rajdu na byku, przywalenia Hajrudinowi (po tym Sabo rozpoznaje Lucy'ego), pogadanka tego kaktusa i walka z Chinjao. Sabo, poza początkiem i finałem, to tylko się włóczy w płaszczu po tym Koloseum, no i pokazali nieco szerzej, ciut już z mangi, jego spotkanie z Luffym. Na napisach końcowych jest kilka dalszych wydarzeń w formie obrazków, w tym ze dwie sceny z mangi i takową kończy się odcinek.

Walka ze stożkogłowym:
Spoiler :

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2015 20:33 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
25.08.2015 20:28
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,542
O ile samą Dressrosę uważam za jedną z najlepszych sag, tak ten epizodzik był wielkim niewypałem. Nie dość że zaserwowano nam powtórkę z rozrywki, gdy rozciągnięta przez Toitoei do granic możliwości Dressbaba wciąż trwała w najlepsze, to materiał został tu tak niezręcznie upchnięty, że ciężko się to oglądało. Wszystko wydawało się pozbawione ładu i składu - ze skrajności w skrajność. Tylko fragmenty o samym Sabo trzymały jakiś poziom.

[Obrazek: Sygnatura.png]
25.06.2016 00:51

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama