Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece Grand Line
Autor Wiadomość
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 481
One Piece Grand Line
http://opgl-site.pl/news.php link do strony głównej
http://opgl-site.pl/forum/index.php- link do forum
Jest to mod do Lf2 na bazie One piece polecam ściągnąć i zagrać. Proszę również o rejestrowanie się na forum
23.08.2010 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%

Cytat:mod do Lf2 na bazie One piece
zgubiłam się

[Obrazek: 66HHUfX.png]
23.08.2010 15:17
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*

No sorry trochę chaotycznie napisane, ale nie bardzo wiedziałem jak to napisać. Niech będzie odwrotnieTongue One Piece na bazie Lf2Tongue

[Obrazek: monkey.png]
23.08.2010 15:39
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72

Przepraszam, że tak krytycznie to opiszę, ale ten mod jest do du*y... Wiem że to dopiero początki, ale każdy taki mod nawet na początku powinien się czymś wyróżniać, a ten nie wyróżnia się niczym... Wiem co mówię bo w modach do LF2 siedzę już ładnych parę lat Wink. Postarajcie się o jakąś innowację bądź coś... Albo poczekajcie aż wyjdzie Gigant Battle, będzie dostawa wspaniałych sprite sheetów i zróbcie przeciętnego moda z masą postaci Wink.

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

24.08.2010 00:36
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*

Chocobo a możesz polecić mi jakieś fajne mody z Op, może trochę one nam pomogą

[Obrazek: monkey.png]
25.08.2010 15:07
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,540
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dla mnie poza bugami i wyłączaniem się gry w pewnych sytuacjach było w miarę ok jak na betę. Przynajmniej nie było wykoksowane w nieskończoność, jak niektóre mody do lf2 które widziałem (super-mega-duper efektowny cios zabijający od razu... I gdzie tu radość z gry? ;/). Ale szczerze mówiąc bardziej bym wolał jakiś faktycznie porządny mod z OP do Mugena, na miarę tego z Dragon Balla (Ech, to były czasy. Czemu to nie działa mi na xp? Sad )

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

25.08.2010 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*

Chocobo napisał(a):Przepraszam, że tak krytycznie to opiszę, ale ten mod jest do du*y... Wiem że to dopiero początki, ale każdy taki mod nawet na początku powinien się czymś wyróżniać, a ten nie wyróżnia się niczym... Wiem co mówię bo w modach do LF2 siedzę już ładnych parę lat Wink. Postarajcie się o jakąś innowację bądź coś... Albo poczekajcie aż wyjdzie Gigant Battle, będzie dostawa wspaniałych sprite sheetów i zróbcie przeciętnego moda z masą postaci Wink.

Ale my wolimy zrobić mniej postaci ale, żeby każda była robiona od zera, to nadaje postaci "to coś". A po za tym po co nam masa postaci? Ja widziałem moda do DB który miał multum postaci ale były one po prostu imitacją z innych modów. A i rejestrujcie się na forum potrzebujemy trochę userów
26.08.2010 13:22
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72

Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że jeśli nie macie pomysłu na coś innowacyjnego to naprawdę będzie wam ciężko się wybić, a gdy naćkacie pierdyliard postaci zrobionych estetycznie i na podstawowych base, to już będzie jakaś innowacja Wink. Co do podania modów do LF2 z OP, to sprawa ma się tak że dobrych modów niema, są tylko średnie i nie podam ci ich nazw bo miałam je na kompie z jakieś półtora roku temu xD, lecz wzorowanie na nich było by wielkim błędem. A gdy chcecie dopieszczać postacie to zobaczcie sobie co robią twórcy modu NTSD, i z róbcie to samo tylko w wersji OP ;D.

@OFFTOP
Szczery napisał/a:
Cytat:Ale szczerze mówiąc bardziej bym wolał jakiś faktycznie porządny mod z OP do Mugena, na miarę tego z Dragon Balla (Ech, to były czasy. Czemu to nie działa mi na xp? Sad )

A o Grand Line Bout się nie słyszało ?!? http://www.onepiecenakama.pl/viewpage.php?page_id=19 http://s8.zetaboards.com/One_Piece_MUGEN/index/ Wink

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

26.08.2010 13:48

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama