Aktualny czas: 14.12.2019, 01:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece na www.torrenty.org
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244

Shizumu napisał(a):Hmm, na YouTube jest FMA: Broterhood z polskimi napisami, legalnie! Nowy odcinek wgrywany jest bodajże w środę.

Jak to legalnie? :O
Ktoś ma licencje czy jak? xD

09.09.2009 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Cytat:Ktoś ma licencje czy jak? xD
Tak, Animax.
http://www.youtube.com/user/FMABrotherhood

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
09.09.2009 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17

Cytat:luki9696 napisał/a:
A wiesz, że ściągając One Piece z neta też łamiesz prawo?
Heh, no tak nie do końca, ale to już temat na inną dyskusję Smile
Nie do końca xD Przed chwilą wyjechałeś mi z paragrafami, a teraz taka plama? To mówisz, ze jakby do Ciebie policja wparowała i zobaczyliby u Ciebie załóżmy 10 filmów ściągniętych z neta to nic by Ci nie zrobili? To pozdrawiam serdecznie, podaj adres, ja zadzwonię i sprawdzimy Wink
Cytat:Ściągam, ale nie udostępniam (zdaje się, że dla ciebie te pojęcia są równoznaczne, ale dla mnie to całkiem co innego), przez co omijam prawo, ale go (w pewnym sensie) nie łamię (tak jak wyżej pisałem to temat na osobną dyskusję). A od kumpli nie pożyczam przegrywanych filmów, a nawet jeśli to nie jest to nielegalne, tak samo jak oglądanie :roll:
Dla mnie są to różne pojęcia, ale i tak w obu wypadkach jest to nielegalne Wink Pewno się nasłuchałeś bajek, że pliki można przechowywać przez 24h na dysku od momentu ściągnięcia. A może coś innego w Wikipedii znalazłeś Tongue?
Cytat:luki9696 napisał/a:
Każdy wie jakie jest prawo w Polsce
Niestety ale większość nie wie.
I co? Obudziłeś się rano i dostałeś olśnienia, bóg nakazał Ci wszystkich informować? Jesteś jak nasi poltycy co trzymają naszych chłopaków w Afganistanie... to nie Twoja wojna.
09.09.2009 21:28
Jutsu
Unregistered

Luki wydaje mi się że deczkę przeginasz.
A tak w ogóle to mamy od tego temat proszę http://www.forum.onepiecenakama.pl/viewtopic.php?t=103

Myślicie że ja śpię?
09.09.2009 21:56
Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*

luki9696 napisał(a):To mówisz, ze jakby do Ciebie policja wparowała i zobaczyliby u Ciebie załóżmy 10 filmów ściągniętych z neta to nic by Ci nie zrobili?
No dokładnie, bo za to grozi co najwyżej odpowiedzialność cywilna, ale nie karna Smile
luki9696 napisał(a):Pewno się nasłuchałeś bajek, że pliki można przechowywać przez 24h na dysku od momentu ściągnięcia
Co do bajek to tak, tata mi kodeksy czytał na dobranoc Wink Co do drugiej części zdania - do tej pory śmieję się z głupoty ludzi gdy czytam taki tekst na stronie z plikami.
luki9696 napisał(a):Jesteś jak nasi poltycy co trzymają naszych chłopaków w Afganistanie... to nie Twoja wojna.
Porównanie pierwsza klasa, długo nad nim myślałeś?

10.09.2009 08:23
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,244

luki9696 napisał(a):Jesteś jak nasi poltycy co trzymają naszych chłopaków w Afganistanie... to nie Twoja wojna.

Jeszcze tak wtrącę słówko. Z tego co się orientuje to Shizumiu studiuje prawo, więc ja bym raczej powiedział że to jest jego wojna.

10.09.2009 10:00
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Heh, znalazłem bratnią duszę. :-D

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
10.09.2009 10:34
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

No nie ma to jak równouprawnienie na tym forum xD Moje posty kasują, a wasze zostawiają Wink Tak więc muszę powtórzyć co pisałem wcześniej...

Po pierwsze, to nic mi nie grozi za rozprowadzenie OP na torrentach bo z tego co się orientuję to OP nie jest emitowane w Polsce Wink Więc tylko i wyłącznie kraje w których jest to emitowane mogą prosić o moją ekstradycję... ale żaden Japoniec czy inny człowiek nie będzie mnie za to ścigał po świecie i dobrze o tym wiesz Wink

Inna sprawa to czy nasz uczony słyszał o filtrach IP? Jeśli tak to nie mam więcej pytań.

Inna sprawa to to, że takich płoteczek jak ja jest wieeele, a oni mają większe problemy. Ścigają tych, którzy zarabiają na piractwie, a nie takich co sobie ściągają filmy czy je udostępniają za free.

Dane wysłane przez mojego kumpla można liczyć w terabajtach i jakoś nikt go nie ściga. Jakby chcieli, to by go znaleźli, ale dobrze wiesz, że tego nie zrobią więc po co ta cała paplanina i straszenie o odpowiedzialności karnej?

EDIT:
Jeszcze do RdR... co ma studiowanie prawa do jego przestrzegania? Raczej nie wiele. A powiedz mi ilu prawników wykorzystuje prawo na swoją korzyść, a ilu je łamie? Dlatego nie widzę związku jego kierunku nauki z krucjatą którą tu prezentuje.
10.09.2009 15:12
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*

luki9696 napisał(a):Po pierwsze, to nic mi nie grozi za rozprowadzenie OP na torrentach bo z tego co się orientuję to OP nie jest emitowane w Polsce Wink
Hmm, rozumiem, że dla ciebie trudno rozróżnić dwa pojęcia. Nie lubię się powtarzać ale powtórzę: za rozprowadzanie OP na torrentach grozi ci dokładnie to co napisałem kilka postów wcześniej. Zupełnie czym innym jest jednak to czy faktycznie odpowiedzialność poniesiesz (co też zdaje się kilka postów wyżej ustalono). Masz rację - właściciel praw autorskich do One Piece nie przyjedzie do Polski bo seedujesz kilka odcinków, ale to nie znaczy, że ciebie się ten paragraf nie tyczy. Jeśli masz IQ wyższe niż proszek do prania to powinieneś tę subtelną różnicę wyczuć.
luki9696 napisał(a):Ścigają tych, którzy zarabiają na piractwie, a nie takich co sobie ściągają filmy czy je udostępniają za free.
Oj tu się mylisz, przypomnij sobie (o ile w ogóle słyszałeś) o nalotach na akademiki, gdzie nikt nie handlował, tylko wymieniał się plikami przez DC++.
luki9696 napisał(a):Dane wysłane przez mojego kumpla można liczyć w terabajtach i jakoś nikt go nie ściga.
Przykro mi.
luki9696 napisał(a):Jakby chcieli, to by go znaleźli, ale dobrze wiesz, że tego nie zrobią więc po co ta cała paplanina i straszenie o odpowiedzialności karnej?
A skąd wiesz, że tego nie zrobią? Cała ta paplanina dlatego, że próbujesz się głupio wytłumaczyć, że torrenty są good bo nikt cię nie złapie i jest fajnie. Ale tak nie jest i skoro namawiasz innych by się w to bawili to miło by było przedstawić im wszystkie aspekty tego rodzaju aktywności.
To tak jakbyś nas tu namawiał, żebyśmy z tobą babciom torebki wyrywali i tłumaczył, że nic nam nie grozi bo nas przecież nie dogonią, no i przecież możemy kaptury na głowę zarzucić, a twój kumpel robi to od lat i wyrwał już tysiące torebek i go nie złapią.
Może nie najlepsze porównanie ale gorąco mi i nie chce mi się wymyślać innego.

10.09.2009 15:57
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Więc jednak nie wiesz co to są filtry IP Wink Więc doczytaj sobie a potem się wypowiadaj Wink Liznąłeś trochę prawa i już myślisz, że jesteś najmądrzejszy? Prawo w Polsce kuleje tak samo jak Twoje myślenie więc daruj sobie.

Cytat:Cała ta paplanina dlatego, że próbujesz się głupio wytłumaczyć, że torrenty są good bo nikt cię nie złapie i jest fajnie.
No, a nie jest to prawdą? Powiedz kto mnie będzie ścigał za to co robię na torrentach? Nikt więc jest to fajne, że można dzielić się OP i coś zrobić dla tej strony w przeciwieństwie co do niektórych którzy są zwykłymi pijawami. Dziwi mnie Twoje zachowanie bo oglądasz OP, ale najchętniej tego co to udostępnia byś spalił na stosie. To trochę jak podcinanie gałęzi na której się siedzi, tylko, że w dużej przenośni.

Cytat:Ale tak nie jest i skoro namawiasz innych by się w to bawili to miło by było przedstawić im wszystkie aspekty tego rodzaju aktywności.
A co mam im powiedzieć? To jest nielegalne, ale i tak wam nic nie grozi? To szkoda mojej klawiatury na takie sranie.

Cytat:
Cytat:Dane wysłane przez mojego kumpla można liczyć w terabajtach i jakoś nikt go nie ściga.
Przykro mi.
A mi nie Wink
10.09.2009 16:39

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama