Aktualny czas: 02.06.2020, 16:00 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece na www.torrenty.org
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Nie chce mi się cytować kto komu i jak naubliżał. Nie powiem byście to załatwili na pw (bo wątpię by istniała taka możliwość). Ale powiem żebyście, ty Shizumu i ty luki9696, z tym skończyli. Uważam w przeciwieństwie do luki9696, że Shizumu jak najbardziej mógł ostrzec czym to grozi i w ogóle. To, że ludzi nie złapią jest inną bajką. Każdy ma prawo wiedzieć, nie wszyscy wiedzą i tyle. Natomiast potem ta awantura stała się nie smaczna (tak wiem przyganiał kocioł). Pomijając tamten fakt, to ty luki mogłeś napisać swoją wersję, że "nie grozi wam nic bo to i to, bo można tak i tak zabezpieczenia etc. Shzumu swoją i każdy własnym rozumem, sumieniem czy nie wiem czym ,niech to se sam osądzi. A nie jeden przez drugiego.Ale Shizumu to tam czasem lubi*, za to ty luki podejrzewam, że kilku do tej akcji zdrowo zniechęciłeś. Twój post ja usunąłem, bo akurat byłem, jakbym był i wtedy co Shizumu to i jego by znikł i tyle, żądne tam inne traktowanie. Z mojej strony osobiście palne warna jak na dole zobaczę jeszcze jeden cytat do powyższego ze strony któregoś z panów.
10.09.2009 17:03
Return to top
Jutsu
Unregistered

Ewentualnie mozemy zrobić tak: Shizumu może dać posta o tym czym to grozi etc (może sobie kopiować to co wcześniej napisał) Luki da swoja wersję, na obronę. Itd. A resztę postów włącznie z moimi dwoma powyższymi się usunie.

(a je i tak pewnie komi usunie)

Czytaliście - proszę by jakiś mod tu sprzątnął, mogę zrobić po swojemu próbując coś skleić albo możecie dać po jednym poście. Tyle ode mnie. Tylko proszę informacje dawać by to nie wyglądało jak przekrzykiwanie się.
10.09.2009 17:20
Return to top
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17

Szczerze mówiąc i tak nikt nie pomógł Smile Sam sobie radzę jak na razie, ale później może być ciężko. Przykro mi jest tylko, że mogąc coś zrobić - kompletnie nic nie robicie. Czekacie tylko aż Ryuuga upnie odcinek, żebyście mogli go pobrać i macie całą resztę głęboko. Oczywiście zaraz zacznie się gadanie, niektórych pokrzywdzonych, że oni coś tam robią... ale ile tych osób jest? 5? A co reszta robi... I do tego przychodzi taki prawniczek, który prowokuje mnie takimi wypowiedziami. Tak! To była prowokacja, bo szczerze mówiąc nie znam osoby która nie wiedziałaby co grozi za piractwo... o nielegalnych plikach w sieci wiedziałem jeszcze zanim miałem internet w domu (w wieku może 10 lat). Tak więc, jak widzę kogoś takiego to aż mnie krew zalewa.

Szczerze to nie interesuje mnie co ty tu skasujesz. W ogóle nie widzę teraz sensu istnienia tego tematu skoro wszyscy mają to głęboko. Sam sobie poradzę skoro tak ciężko wam jest pomóc. A jak się jeszcze z takim wrzodem muszę użerać to już w ogóle mi się nie chce.
10.09.2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Bardzo dobrze że dałeś swój pomysł. Ale każdy ma swoją wolną wolę. Nie możesz nikogo przymuszać żeby ci pomogli. Po prostu nikt nie chce się paprać z torrentami.
A tak w ogóle to ja nie czekam na hardsub Ryuugi tylko najpierw ściągam sobie jakąś wersję hd z neta. Dopiero gdy gdy pojawi się wersja Ryuugi to ją ściągam wcale na nią nie wyczekując. No i nie powinieneś krytykować kogoś za swój trud w utrzymaniu strony. Odbieram to tak jakbyś był zazdrosny że ludzie ściągają wersję Ryuugi a dla twojego pomysłu nie ma chętnych.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
10.09.2009 18:16
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Z tym się akurat nie zgodzę, ponieważ ja sam wyczekuję na jego wersję i ona jest zawarta w tym torrencie. Ja ją tylko próbuję przekazać dalej w miejsca gdzie odcinek nie dociera. Jeśli to odebrałeś jako jakąś zazdrość to się dziwię bo nawet nie pomyślałem, że uploadownie dla was odcinków może być konkurencją w której będę starał się kogoś wyprzedzić ^^

A dlaczego mi tak zależy żeby pomógł mi ktoś z torrentami? Ponieważ wtedy nie musiałbym tyle czau poświęcać na seedowanie i upałbym odcinki OP od 1 w górę o czym już z resztą pisałem. Przynajmniej tego by chiał Komi, ale widzę, że wam one na nic nie potrzebne bo ważne że "ty" obejrzałeś a reszta już nie musi Wink
10.09.2009 18:53
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

luki9696 napisał(a):Przynajmniej tego by chiał Komi, ale widzę, że wam one na nic nie potrzebne bo ważne że "ty" obejrzałeś a reszta już nie musi Wink
Nie to miałem na myśli.
Skoro ludzie nie garną się do torrentów to może jakaś inna forma promocji tej strony np. warezy.
Może w ogóle warto byłoby przeprowadzić jakąś ankietę co do promocji naszej strony.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
10.09.2009 18:56
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

Warezy są nielegalne xDDD Wyjechać Ci z paragrafem Tongue?

PS. Odcinek jest już na 6 stronach warezów Wink Wrzuciłem go w ten sam czas co torrent do sieci Tongue Z tym, że o tym nie mówiłem bo do tego pomocy mi nie było trzeba Tongue
10.09.2009 19:43
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Czy ja gdzieś napisałem że warezy są legalne? Dałem tylko propozycję.
A możesz podać na jakich warezach umieściłeś odcinek? Chciałbym zobaczyć. Tylko z czystej ciekawości.

10.09.2009 19:57
luki9696 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*

http://www.sdcv.pl/
http://rapidhack.pl/index.htm
http://warezleech.org/
http://www.nofwarez.pl/index.php
http://darkwarez.pl/forum/
http://warezy.biz/index.php

Na tych 6 dodałem Wink A co do tej legalności to był tylko żart, przecież wiem, że wiesz, że są nielegalne Big Grin
10.09.2009 20:11
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Wrzuciłem też twojego posta z darkwarez na http://peb.pl/anime/172161-rapidshare-on...9-a-6.html
Trzeba tylko poczekać aż moderatorzy go zatwierdzą. Mam nadzieję że się nie obrazisz. :-)

11.09.2009 10:17

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama