Aktualny czas: 21.10.2017, 16:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece'owe gry online
Autor Wiadomość
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece'owe gry online
Witam. W tym temacie będzie można podrzucać i polecać różnorakie gry online związane One Piece. Nie wiem czy będzie to kogoś interesować, ale zawsze można sprawdzić z ciekawości.

Ja osobiście chciałbym polecić od siebie serię Comic Stars Fighting, w szczególności jej trzecią część (to daję linka tutaj)

Jest to bardzo udana bijatyka w której występują znane postacie z rozmaitych mang, w tym także One Piece (w 3 części pojawia się aż 5 postaci z tej serii: Luffy, Zoro, Sanji, Nami i Franky). Właściwie większość spritów przeciwników pochodzi z mugenowej bijatyki One Piece (marynarka, klony Gina itp.). Pojedynki są bardzo emocjonujące, a za zwycięstwo dostajemy kasę na zakup nowych postaci oraz doświadczenie do ulepszania naszych wojowników.

Wady? Nie da się jej spauzować - to najpoważniejszy zarzut. Niektóre postaci zdają się być także słabo zbilansowane (np. Franky jest dość słaby) ale da się to przeboleć. Polecam.

I jeszcze takie małe pytanie: w CSF3 pojawiają się 2 postacie, których nie mogę rozpoznać. Mógłby mi ktoś pomóc? Na ekranie wyboru postaci są to konkretnie: 3 i 4 postać od lewej w trzecim rzędzie (koleś z wielkim... harpunem? i samuraj z kucykiem).

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
17.08.2012 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
RE: One Piece'owe gry online
GON Z HXH! Muszę zagrać. Big Grin
Trochę szkoda, że każdy ma tylko jeden skill, ale co tam. xd
Ten koleś z "wielkim harpunem" kojarzy mi się z typkiem z Busou Renkin, ale pewien nie jestem.
Samuraja z kucykiem nie kojarzę.
17.08.2012 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Długo się tu odblokowywuje postaci? Chciałbym naparzać Gintokim...

[Obrazek: Z6ihek4.png]
17.08.2012 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Ok, koleś z "harpunem" to rzeczywiście bohater Busou Renkina. Zaś samuraj to Kenshin z anime "Rorouni Kenshin". W ogóle wszystkie te modele postaci pochodzą z gry. Jump Ultimate Stars na DS -a.

Orzi - w trójce akurat na Gintokiego trzeba się napracować ale w jedynce i dwójce odblokowujemy go jako pierwszego (ostrzegam jednak, że w jedynce, przynajmniej na Giercowni, nie zapisują się stany gry).

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
17.08.2012 18:24
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Znalezione na reklamie z kwejka.
http://pirates.game321.com/
Gra przeglądarkowa erpegowa osadzona w świecie one piece. Nieźle rozbudowana. Osobiście znudziła mi się po 1 sesji bo nie jestem fanem takich gierek(rpg lubię ale nie takie) ale może Wam się spodoba.

Wcielamy się w pirata który fabularnie chce zostać królem piratów. Mamy kilka profesji do wyboru:doktor, snajper, nawigator, szermierz. Wielkim minusem jest grafika tych postaci. Tak wyglądał mój snajper:
[Obrazek: 133998938096.jpg]
Onepiecowe w cholerę. Widząc standardową walkę w życiu nie powiesz, że to one piece.
Fabuła idzie zgodnie z wydarzeniami z serii z tym, że wszędzie na siłę wpychają naszą postać. Spotykamy Luffyiego będąc na statku Alvidy i tworzymy razem załogę. Co jest bardzo ciekawe z racji tego, że obaj chcemy być królami piratów.
I tak dalej zawsze gdzieś tam nasza postać jest wepchnięta(doszedłem do Buggyiego).
Walki się toczą turowo automatycznie(ech). Możesz podziwiać jak twoje postacie używają tych samych skilów w tej samej kolejności nawet jak nie ma to sensu. Głównie dlatego mi się znudziło.

Sama gra jednak jak już mówiłem jest nieźle rozbudowana. Mamy statek który możemy ulepszać, możemy robić niewolników z innych graczy, zdobywać i apgrejdować przedmioty a także wkładać do nich muszelki co je jeszcze bardziej apgrejduje. Mamy od cholery różnych statów-m.in. oddzielną obronę przed atakami fizycznymi i magicznymi(bo zwykły marins może cię walnąć z miecza ale równie dobrze może strzelić z fireballa(taki urok tej gry)). Można postacie trenować, można trenować załogę, łowić ryby, łowić skarby, są eventy. Od cholery tego a jest więcej bo z czasem się coraz więcej odblokowuje. Mi samemu się jeszcze nie odblokowało wszystko. Enjoy.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.09.2012 14:03 przez xaton.)
04.09.2012 14:02
HikenNoAce Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
Ja od siebie dodam 2 gry przeglądarkowe OP. Nie dodawałem screenów ani opisu, ponieważ jak ktoś wejdzie w link to będzie widział jak te gry wyglądają. Oczywiście gry są o tematyce OP. To tyle. Życzę miłego grania.

Oto one:
http://op.joygames.me/
http://anime.playwebgame.com/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.01.2015 13:58 przez HikenNoAce. Powód: Poprawiona ortografia)
31.01.2015 13:57
McGaywer Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 42
O Anime Pirates jest oddzielny wątek. Gram tam już od dłuższego czasu. Gra jest dość ciekawa. Szkoda tylko, że ta gra jest P2W. Nawet nie płacąc można się dobrze bawić, a gra cały czas się rozwija i dodawane są wątki, które pojawiają się w mandze. Teraz gra obejmuje obszar do FI.
31.01.2015 14:46

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama