Aktualny czas: 24.10.2017, 00:41 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
One piece - PBF
Autor Wiadomość
Pheles Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
One piece - PBF
Otóż ten temat jest w sumie dla ludzi z wyobraźnia a także dla cierpliwych lubiących pisać a szczególnie grających w coraz popularne gry pbf.
Otóż przechodzę do sedna chciałbym zrobić pbf o tematyce one piece na czym by to polegało historia nie związana z manga i anime osobna historia pisana waszymi postami, na razie jest pomysł stworzenia takiego czegoś i szukam chętnych do grania jak i tworzenia. Jest to zamysł nic nie mam wymyślonego dlatego potrzebuje ludzi aby razem z nimi tworzyć grę. Szukam osób chętnych do tworzenia. Kogo potrzebuje :
-Grafika (Banery butony i obrazki na forum i wszystko co jest potrzebne aby upiększyć wygląd )
-Kogoś odpowiedzialnego za wymyślanie historii (Jako że chce stworzyć osobny rozdział nic połączonego z fabułą z mangi )
- Resztę chętnych do współpracy .
Ktoś się zapyta co ja będę robił, odpowiem Będę wszystko oprócz grafiki slabo się na tym znam

Zapraszam więc chętnych;]

Proszę się wypowiadać
28.09.2011 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: One piece - PBF
Trochę się spóźniłeś, organizacją PBFa na tym forum, dla załóg, tworzy Szogun.

No, chyba że chce ktoś wziąć w czymś takim udział osobno. Ale wątpię. Ja pozostanę przy załogowym.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
28.09.2011 23:11
Pheles Offline
Gość
Pirat

*
Aha rozumiem, czyi już tworzycie pbfa i tematyce One piece. No nic trudno może ktoś się zgłosi . Ja z chęcią go przyjmę ;]
28.09.2011 23:16
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Ogólnie tworzymy forum PBFowe, albo inaczej są wstępne plany, jedyne póki co powstaje na bieżąco to fabuła i opisy świata. Za tworzeniem forum zajmiemy się gdy komi już wykupi dodatkowy serwer. Ogólnie za całą część fabularną i mechanikę odpowiadam ja i mam już wszystko gotowe, wystarczy to tylko odpowiednio spisać i zaprogramować, czym zajmie się cichy wiatr.

Póki co to są plany wstępne ale PBF ma być podzielony na pół. Znaczy się jedna część będzie dla Onepieceowców, druga dla Fairytailowców. Co do FT to tylko wstępne plany ale chciałbym aby to był pbf nakama, a nie pbf OP, to jednak wszystko jednak wstępne projekty i jak już mówiłem one piece ma pierwszeństwo i priorytet u mnie Smile.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
28.09.2011 23:23
Pheles Offline
Gość
Pirat

*
No nic temat prosiłbym o zostawienie, ja mam zamiar stworzyć PBF o one piece na podstawie mangi ale z fabuła nie będzie miał nic wspólnego. Ja nic nie mam wstępnie opis rozpoczęcia przygody i mniej więcej opisy poszczególnych spraw fabuła moce KP itd.

Zapraszam chętnych przyjmę każdego mającego pojęcie o świecie i potrafiącego napisać o tym ;]

PozdrawiamSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2011 23:56 przez Eihnaren.)
28.09.2011 23:28
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Oj z takim podejściem daleko nie zajdziesz... Najpierw ułóż sobie fabułę, potem zabierz się za montowanie PBFa. Taka rada od kogoś kto się na tym zna Wink

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
29.09.2011 09:03
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
PBF na postawie serii, ale nie mający nic wspólnego z fabułą. Brzmi mi to okropnie znajomo XD
Panowie, to pewnie durne pytanie, ale może zwyczajnie połączycie siły? Szogun coś wspominał, że dla jednego to będzie robota głupiego i przydałby mu się ktoś do pomocy...

Słowo do Ciebie, Pheles. Na przyszłość rozejrzyj się wpierw na forum. Dział załogowego PBFa jest za duży, by go ominąć, a nawet się nim nie zainteresowałeś. Gdybyś choć zapytał, co się dzieje, albo skorzystał z szukajki, to byś się dowiedział, że OP PBF już u nas działa (umierając every now and then) i tworzy się jego lepsza wersja.
Innymi słowy - takie olewanie wszystkiego i wszystkich na forum jest zwyczajnie niegrzeczne ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.09.2011 17:16
Pheles Offline
Gość
Pirat

*
Więc po pierwsze Ktoś edytował mój post chyba i zmienił pewne zdania. Nikogo nie oskarżam ale chyba co innego napisałem. Po drugie Szogun fabułę nie mam opisaną ale mam mniej więcej opracowane o co chodzi. Gociak a czemu ma mieć wspólne z fabuła mi się wydaje ze to będzie beznadziejne. Fabułę będą tworzyć gracze, ale wstęp fabularny będzie. Co do olania, nikogo nie chciałem olać. Chce stworzyć Pbf-a więc napisałem tutaj czy nikt by nie chciał się podjąć współpracy to tyle.
29.09.2011 17:52
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
To może w drugą stronę? TY zgłoś się do współpracy Szogunowi?

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.09.2011 18:31
Pheles Offline
Gość
Pirat

*
Ale on tworzy prawdopodobnie(tak zrozumiałem) Całkiem co innego niż ja chcę, on jakieś połączenie z Fair tail . A ja chce się skupić tylko na one piece. Smile Jeżeli źle zrozumiałem prosił bym o poprawienie i wytłumaczenie.
Pozdrawiam Smile
29.09.2011 18:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama