Aktualny czas: 25.09.2017, 13:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One piece początek
Autor Wiadomość
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%
One piece początek
Tak się wczoraj zastanawiałem, czy na dzień dzisiejszy w rzeczywistości alternatywnej, gdzie nie znamy one piece nagle polecono nam je do oglądnięcia. Co byście powiedzieli po pierwszych epizodach nie znając w ogóle jej tematyki. Czy uznalibyście je za zbyt dziecinne? Nudne? Słabo narysowane? Ale tylko o anime chciałbym się skupić.
Teraz po tylu latach obcowania znamy dokładnie postacie, jednak jak ja zacząłem oglądać nikt mi z postaci nie podszedł. Czy ja bym zaczął oglądać ponownie? Powiem szczerze prawdopodobnie nie. Gdyż miałem taką sytuacje życiową, że miałem dużo wolnego czasu, dlatego zacząłem tą serie. 2 raz mogło by się to nie powtórzyć.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
04.03.2010 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529

Dlatego zaczynanie przygody z OP od anime jest błędem. Ja zacząłem od mangi i od razu mi się spodobało ^^ Nie wiem czy było by identycznie, gdybym najpierw sięgnął po anime :/

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
04.03.2010 21:32
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

Ja jakiś miesiąc temu zabrałem się oglądać One Piece, teraz jestem już na bieżąco.I jakoś kreska mi nie przeszkadzała, nudne też z pewnością nie było. A czy dziecinne, hmm jeśli tak uważasz to ok, ale jak dla mnie nie. Bo idąc tym tropem to wszystkie anime są dziecinne. Ale według mnie tak nie jest ;-) I z pewnością gdybym jeszcze nie zobaczył do tej pory OP zapewne zrobiłbym to w najbliższym czasie :-)
04.03.2010 21:32
IppoAd Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35

No wiesz jeśli zadałeś pytanie czy jest dziecinne, to znaczy że musiało ci to przejść przez myśl. Ale wcale nie twierdze że na pewno jest dla ciebie dziecinne. :mrgreen:
04.03.2010 21:40
Myder Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 53

Ja zacząłem od anime. Obejrzałem pierwszy epek i powiem szczerze, że mnie totalnie odrzuciło. Nie obejrzałem następnego, powiedziałem sobie w myślach: "O matko! Jaki syf." Naprawdę, nie wiem dlaczego. Pewnie dlatego, że w pierwszym epku bohater wydawał się zbyt normalny, a jak już zobaczyłem rozciągające się ręce, to już w ogóle mnie cofnęło.

Po kilku miesiącach przemogłem się i powróciłem do serii, ale zapobiegawczo ominąłem pierwsze 3-4 epki. Oglądałem, oglądałem i już mi się spodobało, a potem zakochałem się w tej serii. W międzyczasie wróciłem do opuszczonych epizodów i znając już akcję obejrzałem je z przyjemnością Smile

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
04.03.2010 21:46
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 724

Także zacząłem od anime gdy oglądałem pierwszy odcinek, to oceniałem kreskę itp. dopiero gdy Luffy wyskoczył z tej beczki to mnie zamurowało no i byłem ciekaw jak to dalej się potoczy.

04.03.2010 21:59
Sharon Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 10

Ja również zaczęłam od anime. Jak oglądałam pierwszy odcinek przez pierwsze osiem minut myślałam że usnę, dopiero zaciekawiło mnie od momentu gdy Luffy wyskoczył z tej beczki. Mi jakoś tam specjalnie kreska nie przeszkadzała, lecz te pierwsze odcinki były troszkę usypiające. ^^

[Obrazek: 2424213.png] [Obrazek: 2493816.png]
04.03.2010 22:03
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99

Ja oczywiście też od anime ... Zainteresował mnie ten tytuł ponieważ widziałem jak kuzyn czyta akurat mangę ... A tyle mówi się o One Piece itd to, to mnie podkusiło by obejrzeć pierwsze epki ... Po 1 epku nie przestałem już oglądać ...

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
04.03.2010 22:16
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 509

Hehe chyba do Arlong'a było dla mnie nudne, szczerze to dzięki hentai w ogóle zacząłem to oglądać Tongue , ale teraz jest to według mnie najlepsze anime, jakie oglądałem. (zaczynałem od anime, aż do jakoś 400 epka, kiedy to byłem na bieżąco i nie mogłem wytrzymać, One Piece było pierwszą mangą jaką zacząłem czytać)

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
04.03.2010 22:17
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216

Ja w sumie zaczęłam od mangi ale na anime przeszłam jak były duże luki w tłumaczeniach (nienawidzę czytać po angielskiemu) w sumie zaczęłam oglądać bo miałam okres zapadłej depresji i nie wychodziłam z domu^^ wiec miałam dużo czasu a to tak głupie mi sie wydało że w sam raz, w innej sytuacji nigdy bym nie przebrnęła przez te kilkaset epów O.o Teraz oglądam bo oglądam tasiemce kręcą mnie tylko jak oglądam po kilka godzin dziennie jak mam czekać tygodniami to mnie przestaje rajcować xD

Walczę z całych sił ! Ale Los jest silniejszy i ma lepszy samochód..
04.03.2010 22:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama