Aktualny czas: 16.08.2018, 16:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
One Piece Real
Autor Wiadomość
Liseq Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 6
One Piece Real
Ej sorry, ale ta wyszukiwarka jest tak głupia w tym forum, jak na każdym innym phpbb forum i nie widzę tematu jaki poszukuje, a na piechotę niczego nie znalazłem, więc ryzykuje że takowego tematu jeszcze nie było ^^. A jak było to sorka.

Mam nadzieje że dział pasuje jako tako, w końcu jest to jakaś tam twórczość wizualna, dobra do rzeczy.

Zakładam temat o suitach/pseudo suitach powiązanych z one piece. Jak wy to sobie nazywacie, te stroje za które się ludzie przebierają w ulubione postacie, lub przynajmniej starają się naśladować, bo np. fani furry mówią na to suity (furrsuity). W każdym razie zachęcam wszystkich do upodobniania się do swych bohaterów i cykania se fotek, mniej lub bardziej realnie, co tam kogo na co stać nie? Można tez po prostu naśladować jak się nie ma dostępu do odpowiednich materiałów na strój, a jakieś proste elementy ubioru czy gadżety wykonać z tego co sie tam ma pod ręką, coś od kogoś pożyczyć, byle to tam w miarę się kojarzyło i była z tego po prostu zabawa.

To jak, reflektuje załoga?
18.01.2010 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja mam 2 katany ale raczej do Zoro podobny nie jestem, co więcej brak mi w tym temacie inwencjiSmile

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
18.01.2010 13:46
Liseq Offline
Gość
Pirat

*

A ja jestem? No sam zobacz xd

[Obrazek: zdjcie0026d.jpg]

[Obrazek: zdjcie0027p.jpg]

[Obrazek: zdjcie0031fx.jpg]
18.01.2010 14:02
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Na 1 i 2 nie jesteś podobny... za to na 3 jesteś zupełnie jak on ^^
18.01.2010 18:12
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,269
Poziom ostrzeżeń: 20%

No wogóle do niego nie jesteś podobny ale weny ci nie brak, potrzebna by ci była jeszcze zielona chusta biały podkoszulek i zielone spodnie choć katany całkiem niezłe i to nazywa się cosplay tak dla informacji

[Obrazek: a5d45uF.png]
18.01.2010 18:40
Liseq Offline
Gość
Pirat

*

Oj tam, pal licho te czy tamte spodnie, husty itd, a oni tak czasem się przebierają Smile, cosplay jakiś tam też mi może naskoczyć xd. To i tak tylko tak dla śmiechu i zabawy Wink.
W planach mam jeszcze Sogekinga! ^^
18.01.2010 20:10
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288

Hehe fajne te foty. Zwłaszcza ostatnia. jestem ciekawa jak wyglądałby Sogeking, zwłaszcza jak byś se ten długaśny nos przyczepił xDSmile).

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

18.01.2010 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Muszę przyznać, że jak na konwencie LARPowym (Orkon) podszedł do mnie dobrze zbudowany kolega (kompletnie nie znający wtedy One Piece, serio!) ubrany, uwaga:
- glany
- czarne bojówki
- biały podkoszulek rozpinany przy szyi na dwa guziczki (rozpięty ofc)
- można jeszcze dodać, że ostrzyżony na krótko, chociaż blondyn i o zielonym nie chciał słyszeć
- trzymający DŁUGI, SZEROKI, ZIELONY, PRĄŻKOWANY PAS
i powiedział - "Weź mnie tym przewiąż w pasie, bo myślę, że to będzie fajnie razem wyglądało..."
Bardzo długo nie mogłam się pozbierać z podłogi ze śmiechu. A on, biedaczysko, kompletnie nie wiedział, o co mi chodzi XD"
Dopiero po powrocie do domu pokazałam mu kilka rysunków Zoro i przyznał mi, że faktycznie miałam powody do śmiechu.

Więc naprawdę się da zrobić z nimi DOBRY cosplay ;]
I jestem za, żebyśmy się zebrali i zrobili XD
Wąski na Brooka! :mrgreen:

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.01.2010 20:51
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%

Temat o robieniu cospleya jest, problem taki, że raz strój a dwa jeszcze gdzie? Jest jakiś konwent wszystkim pasujący? http://www.forum.onepiecenakama.pl/viewt...c&start=30

Ten temat jakby z goła jest o czymś innymTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.01.2010 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 154
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: One Piece Real
Uwielbiam się w to bawić Smile W tym roku mam przerwę z powodu akcji z flagą, ale w następnym roku na Pyrkon planuję zrobić
Spoiler :
Cosette
. A tak ogólnie to na koncie mam femkę Sanjiego, Violę, Cindry, Margaritę i ludzką wersję Going Merry.
04.06.2017 20:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama