Aktualny czas: 25.11.2017, 05:52 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece RPG?
Autor Wiadomość
Mefiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 32
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece RPG?
Witam , chciałbym się zapytać czy taka gra była by fajna , np. Jak Margonem (nie lubię tego). Tylko żeby zrobić taką grę potrzebna jest ekipa do tworzenia gry,postaci i grafiki.Posiadam taki program do tworzenia gier RPG i jeśli chciałby ktoś pomóc w Grafice i postaciach to bardzo mile widziane takie osoby . Gdybym wiedział jak się robi grę RPG na stronię to jakby Administratorzy się zgodzili można by wstawić coś takiego na stronę , dla fanów gier RPG i One Piece . Poniżej napiszę kto mi będzie potrzebny , naprawdę zapraszam do angażowania się w prace.

Pracownik/ów od postaci
1.Monkey D. Luffy
2.Portas D. Ace
3.Nami
4.Ronaro Zoro
5.I tak dalej ....

Pracownik/ów od grafiki
1.Grafika okna głównego
2.Grafika obrazu końcowego (The End Tongue)

Przepraszam , nie miałem gdzie postawić tematu.

Jeśli będziecie chcieli to mogę pokazać wam (moją) krótką grę (taką sobie 5 min grania) RPG

[Obrazek: 2aa12lk.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2014 15:24 przez Mefiu. Powód: Nowe informacje)
03.07.2014 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,774
Poziom ostrzeżeń: 20%
RE: One Piece RPG?
Dobra, masz RPG Makera. Zrobisz sobie mapki, postacie itp. Co z serwerami, co z kwestia programistyczna itp.? Big Grin Margonem wykorzystuje tylko nieznaczna czesc grafik z RPG Makerów, nie jest tworzony w RPG Makerze.

A ekran glowny i the end to w sumie mogem zrobic.

!@#$%^ brak polfontow...

sweet sweet lemonade
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2014 22:14 przez Devzan.)
03.07.2014 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mefiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Ale fajna była by taka gra można było by zrobić statki Magnetic , Soge ,Soul i Neomarynarkę tylko że Neo... miała by jakąś bazę chyba . A ja stawiam tylko propozycję o zrobienie takiej gry , ja mogę zrobić obaszary,questy itd ... ale grafikiem nie jestem wiec nie umiem takich rzeczy robić . A z tym na stronie to tylko tak pisałem nie wiedziałem że oni tego nie używali choć jest bardzo podobne do RPG Markera VX , ACE itd ....
Ale jak by tak pomyśleć to można by wstawić grę na stronę wystarczy znać dobrze język Javascript. Ja umiem HTML trochę ale nie wiem czy dało by się tak w HTML'u ale raczej (chyba) tak . Wystarczyło by wgrać grę na FTP , utworzyć nową zakładkę na forum lub głównej i wybrać jakiś język w tym przypadku Javascript. Ale w Javascript chyba się robi gry , jak i strony to nie wiem PHP albo HTML.
Właśnie zauważyłem że potrzebny był by Silnik Endless
Na stronię nie zrobimy gry ale jest możliwość zrobienia Multiplayer tylko trzeba by było u kogoś stawiać serwer albo kupić własny , nie wiem ja jestem za żeby coś takiego zrobić . Początki to były by "Beta Testy" gry.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2014 22:04 przez Mefiu. Powód: Poprawiona ortografia)
03.07.2014 22:24
Trace Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 589
Mefiu napisał(a):Na stronię nie zrobimy gry ale jest możliwość zrobienia Multiplayer tylko trzeba by było u kogoś stawiać serwer albo kupić własny , nie wiem ja jestem za żeby coś takiego zrobić . Początki to były by "Beta Testy" gry.

Zastanów się. Jakby to było takie proste, to by był bazylion takich gier.

[Obrazek: 5YNqkDK.png]
[Obrazek: qdkUHad.png]
05.07.2014 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Mefiu Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Wystarczy zrobić postacie i grafikę Smile
Postacie pobierze się z internetu , a reszta już samemu .
Postacie są już gotowe i muzyka gotowa wkrótce krótkie demo Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2014 22:05 przez Mefiu.)
05.07.2014 21:42
Mikisi Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 147
jak miałem 11 lat robiłem podobne rzeczy z Dragon Balla, tylko że byłem na tyle rozsądny aby zatrzymać to dla siebie
07.07.2014 22:29
Laghnarr
Unregistered

Żeby zrobić taką grę jak Maragonem, pomijając hosting i kilka grafik - wcale nie trzeba mieć ekipy.
Wystarczy znajomość dwóch-trzech języków programistycznych.
Można nawet nie znać ich do końca ponieważ w sieci krąży wiele gotowych silników tego typu gier, należy jednak pamiętać, że przerobić gotowy silnik jest jeszcze trudniej niż stworzyć nowy.
Bardziej niż Maragonem polecałbym jakąś grę offline.
25.08.2014 09:48
Return to top

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama