Aktualny czas: 24.10.2017, 00:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece tom 4
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
One Piece tom 4
Tomik 4 już dostępny w Empiku, a u mnie już pięknie się prezentuje na półeczce stojąc obok wcześniejszych trzech tomów.

Zacznę od okładki. Mamy powrót do bardziej miękkiej wersji, takiej jak mieliśmy w pierwszym tomie. Mi tam to nie przeszkadza, tylko, co najwyżej szybciej może się zniszczyć, a i czytając obawiałam się, tego, czy czasem nie przepołowi mi się na pół, jak to niekiedy mają we zwyczaju takie druki.

Podobała mi się nazwy kocich technik ataków. Takie kocie były Big Grin
Kącik SBS rządzi Big Grin Muahahahahaha Fajnie tłumaczenie i odpowiedzi Ody są też powalające.

Cały czas przewija się określenie psubraty, na dłuższą metę takie to trochę monotonne staję się. Jestem pewna, że "psubraty można od czasu do czasu jakimś innym słówkiem zastąpić. W książce "Na szkarłatnych morzach" tam fajne wiązanki puszczali kapitan i pierwszy oficer.

Do tłumaczenie w sumie nie mam zastrzeżeń. Po czterech tomach już się przyzwyczaiłam do niego, nawet do gum-gumowego pistoletu.

Z zapowiedzi JPF wynika, że znowu mają wypuszczać OP co miesiąc. Miejmy nadzieję, że będą trzymać sie terminów. Zatem 5 tom w lipcu, a w nim Sanji-kun!!!!! Big Grin
11.06.2011 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: One Piece tom 4
Trochę później niż zwykle,niemniej wreszcie zakupiłem 4 tom OP.Cóż można powiedzieć-po pierwsze to to ,że w końcu go otrzymaliśmy (dość długi poślizg),a po drugie że mamy SBS ,niektóre pytanie zwalały z nóg (niemniej odpowiedzi Ody Tongue ).Tak jak wyżej zauważono tom w miększej okładce,dzięki czemu naprawdę się miło czyta,a tom po przeczytaniu nie wygląda jakby go wyciągnięto z pralki (przynajmniej u mnie tak było Big Grin ).Jedyna rzecz do której można się przyczepić to fakt że na kilku stronach "wcięło" trochę dialogów(głownie pojedyncze słowa)-choć z drugiej strony jakiś wielki ubytek to to nie jest Tongue
(11.06.2011 18:02 )Syrenka napisał(a):  Z zapowiedzi JPF wynika, że znowu mają wypuszczać OP co miesiąc. Miejmy nadzieję, że będą trzymać sie terminów. Zatem 5 tom w lipcu, a w nim Sanji-kun!!!!! Big Grin
Naczelny zboczuch Słomianych nadchodzi choper8

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.06.2011 12:08 przez Haji.)
14.06.2011 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Hmm... naczelnym zboczuchem słomianych czasem nie jest Franky, który sie do tego przyznaje? W końcu cały czas lata w gaciach, nawet przy minus 30 stopniach.
14.06.2011 17:12
Wargon Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 87
Poziom ostrzeżeń: 0%
Tomik naprawdę niesamowity. Bardzo miło się czyta. Podoba mi się kącik pytań. Propozycje czytelników też. Jak czytasz to nie możesz się oderwać. Nie mam co dużo napisać bo wszystko nie jest new i all zna ale powiem że tłumaczenie świetne Wink

[Obrazek: Luffy.png]
16.06.2011 14:45
Guybrush T. Wood Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 230
Do 1200 kleksów chlupoczącej lawy szturmującej sierociniec! Empik w mojej mieścinie jest teraz w remoncie. Jest jeszcze drugi w centrum handlowym, ale tam jest taka dostawa genialna, że już prędzej pojawi się tam Diablo III niż IV tomik One Piece. Niech to Buggy kopnie!

Zostań na chwilę i posłuchaj...
...

Nikt nigdy nie słucha
30.06.2011 22:12
Xscape Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13
U mnie tak samo 4 tom One Piece równie pięknie prezentuje się na półeczce. Tomik naprawdę niesamowity.
Na 5 tom najbardziej wyczekuję, bo właśnie tam ma się pojawić Sanji, który jest moją ulubioną postacią. Dlatego miejmy nadzieję, że będą trzymać terminów. Smile
02.07.2011 11:31
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Ach!!! Sanji kun! Nie mogę się doczekać już ^^
02.07.2011 13:16
Lisuu Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 1
haha. no to czekamy na Wielkie Wejscie Zboka xd !

[Obrazek: Zoro.png]
04.07.2011 18:29
Tomoko Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Ja "mam" od wczoraj Big Grin Ale jeszcze go nie dostałam w swoje łapki, bo braciszek mi kupił i jeszcze go nie przywiózł ^.^"

[Obrazek: one_piece_tom_45_042-png]
05.07.2011 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Błagam, piszcie na temat, czyli co sądzicie o tym czwartym tomie! Nic mnie to nie obchodzi, że JESZCZE GO NIE PRZECZYTALIŚCIE albo że czekacie na piąty. Każdy czeka. Następne takie posty będę kasować.

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.07.2011 20:56 przez Chlor.)
05.07.2011 20:55

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama