Aktualny czas: 22.09.2017, 04:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece: Treasure Cruise
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,191
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece: Treasure Cruise
[Obrazek: optc.png]
One Piece: Treasure Cruise to wydana w 2014 roku przygodowa gra RPG w stylu "tap battle" od Bandai na urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS. Jej fabuła odpowiada wydarzeniom znanym z mangi wzbogaconym o animowane zapychacze. Ponadto dostępne są również przeróżne misje poboczne. Gra jest cały czas aktualizowana, często organizowane są różnego rodzaju eventy.

Rozgrywka bazuje na systemie turowym znanym z tradycyjnych RPG-ów. Możesz zarządzać ośmioma w pełni modyfikowalnymi załogami, w skład których wchodzi maksymalnie sześć postaci (pięć własnych i jedna pożyczona od znajomego/gościa). Każda z odwiedzanych wysp składa się z kolejnych poziomów przeplatanych kluczowymi scenami znanymi z anime. Wizyta w znacznej większości odwiedzanych lokacji wiąże się ze stopniowym pogorszeniem kondycji załogi. Jesteś w stanie ją poprawić, odkładając telefon na bok i odczekując odpowiednią liczbę minut. Okazjonalnie zdobywasz tęczowe klejnoty, które możesz przeznaczyć na wylosowanie nowego bohatera (jeden los = 5 klejnotów), powiększenie "character boksa", w którym przechowujesz wszystkie swoje postacie lub poprawę wspomnianej wcześniej kondycji załogi.

Można grać jak hardkor, ogarniając wszelkie statystyki i komba, poprawiając co chwilę stan załogi, można również tapować w wolnej chwili dla zabicia czasu. Sam zacząłem grać dopiero jakiś tydzień temu i zdecydowanie jestem za tym drugim podejściem. Mam upatrzonych kilka postaci, które chcę upolować we wszystkich możliwych wariantach (m.in. Zoro, Doffy, Smoker, Robin, Hancock), a poza tym ogrywam sobie część fabularną, czekając na cotygodniowe eventy umożliwiające ewolucję posiadanych bohaterów.

Przydatne linki:
Oficjalna strona - http://www.bandaigames.channel.or.jp/lis...ain/tc/en/
Subreddit - https://www.reddit.com/r/OnePieceTC/
Wikia - http://onepiecetreasurecruiseglobal.wikia.com
Poradnik strategiczny - http://onepiece-treasurecruise.com/en/

To by było chyba na tyle, jeśli chodzi o post otwierający.
To jak? Znajdą się jakieś tapujące nakamoszczaki?

[Obrazek: Sygnatura.png]
16.02.2017 19:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 140
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: One Piece: Treasure Cruise
Bardzo fajna gra Smile Zdecydowanie też wymaga dużo cierpliwości jeśli gra się w nią często, a nie chce się marnować pieniędzy, co jest bezsensu. Najlepiej zostawiać sobie gemy na SugoFesty, gdzie przy odrobinie szczęścia można się dorobić naprawdę silnych postaci do załogowej kolekcji.
Minusem na pewno jest to, że z biegiem czasu gra zajmuje coraz więcej miejsca. Coś mi się wydaje, że z tego powodu będę musiała ją niedługo usunąć.
16.02.2017 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Ooo, widzę, że mamy na forum ekspertkę~. Jak często są te SugoFesty? Na ostatni się nie załapałem, bo za mało gemów miałem w zapasie :o

16.02.2017 21:06
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
SugoFesty są tak średnio co miesiąc i mają ograniczony czas. Trwają zazwyczaj 24 albo 48 godzin. Zawsze wcześniej pojawia się informacja, więc trzeba śledzić tablicę z nowościami, która włącza się przy starcie gry Smile Ostatnio SugoFestom lubią towarzyszyć proste, 3-etapowe wyzwania na specjalnych wyspach, podczas których można zyskać między innymi karty do uzyskania dodatkowego levelu (tak zwane manuale) oraz watę cukrową, która zależnie od koloru wzmacnia atak, HP oraz regeneracje postaci.

A tak ogólnie to polecam anglojęzyczną wikię i poradnik strategiczny do których linki podałeś powyżej Smile

Jakie masz ID?
16.02.2017 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 825
Ja też w to gram od jakiegoś czasu, chociaż ostatnio miałam przerwę Big Grin
Macie już jakieś ciekawe postacie w swojej kolekcji? Big Grin

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
16.02.2017 23:00
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Od jakiegoś czasu zbieram wszystkie jakie mi się nawiną xD Lubię zbierać randomy, bo potem łatwiej jest mi przyswoić ich imiona na wiedzówki. No i kolekcjonerskie też są fajne, jak na przykład halloweenowe, walentynkowe itd. Dla mnie w sumie w OP wszystkie postacie są fajne oprócz trzech wyjątków, więc trudno mi odpowiedzieć na to pytanie Big Grin Ale pokażę Wink
Spoiler :
[Obrazek: 01_zpsptnadt3u.png]
[Obrazek: 02_zpsvsewyy6b.png]
[Obrazek: 03_zps4scbnvr5.png]
A Ty jakie masz postacie w boxie? Smile
16.02.2017 23:15
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(16.02.2017 21:57 )Ayo3 napisał(a):  Jakie masz ID?
138.107.643

Piękna kolekcja, Ayo Big Grin

A ja jestem dopiero na Little Garden i nie mam się czym pochwalić. Wyewoluowałem do końca Luffy'ego, Zoro i Sanjiego, a z Usoppem i Nami muszę czekać, bo przez pomyłkę sprzedałem potrzebne mi koniki morskie XD

Ze znanych postaci mam jeszcze tylko 4-gwiazdkowych Ivę i Orlumbusa oraz 3-gwiazdkowego Morię :c

(16.02.2017 23:15 )Ayo3 napisał(a):  Dla mnie w sumie w OP wszystkie postacie są fajne oprócz trzech wyjątków
A cóż to za trzej szczęśliwcy? Angel

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.02.2017 17:16 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
17.02.2017 17:15
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Wysłałam zaproszenie Big Grin

Ja wiem czy dopiero jak zacząłeś jakiś tydzień temu xD Ja na Little Garden dotarłam po paru miesiącach. Ale w sumie nie umiem grać. Siedzę na Water 7 już od wakacji i jakoś nie mogę ruszyć.

Te koniki to utrapienie. Ale tutaj masz listę, na których planszach możesz znaleźć zwierzątka. Oczywiście nie zawsze za pierwszym razem przechodzenia planszy Ci się trafi. Nieraz nawet z 10 razy w tę samą trzeba grać, by Ci wpadło odpowiednie zwierzątko do boxu. Naprawdę dużo cierpliwości trzeba przy tym mieć xD

Ooo, Morię bym chciała!!! Albo innego Shichi! A najlepiej Hancock <3

Spandam, Akainu i Czarnobrody xD Chociaż i tak w sumie do końca nie wiem czy tak jest. Na przykład jak ogłoszono, że w Filmie Gold będą Akainu i Spandam to się nawet ucieszyłam.
18.02.2017 22:07
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(18.02.2017 22:07 )Ayo3 napisał(a):  Wysłałam zaproszenie Big Grin
Przyjęte :>

Wydaje mi się, że z tym moim szybkim progresem mogą mieć coś wspólnego bonusy z okazji drugiej rocznicy gry, zwłaszcza żółwie Angel

Parę dni temu zbuffowałem dzięki nim Luffy'ego, Zoro i Sanjiego do ponad 45. poziomu i teraz dużo wolniej mi to idzie.

Koniki już sobie chwilowo odpuściłem. Próbowałem je złapać w kilku planszach, ale bez powodzenia. Szkoda czasu i nerwów, poczekam na event XP
Radzę Paniom w ciągu najbliższych dni zajrzeć do gry. Na globalu pojawiła się aktualizacja 6.0.1, a wraz z nią superewolucje i spoooro darmoszek, w tym Monkey D. Luffy - Road to the Pirate King, Nami - Tea Time i dwa zestawy do superewolucji: Luffy'ego i Zoro/Nami (można wybrać tylko jedną z tych dwóch postaci).

A już jutro startuje Sugo-Fest. Mam nadzieję, że uda mi się wylosować coś dobrego z tymi moimi marnymi 75 gemami XP

19.02.2017 16:30
Ayo3 Offline
OPmaniak
Załoga Nakama

*
Aktualizacja, co? Sad Żegnaj gierko.
22.02.2017 15:39
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama