Aktualny czas: 24.02.2018, 23:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
One Piece World Seeker
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,726
Poziom ostrzeżeń: 0%
One Piece World Seeker

Na razie widać bardzo mało, ale już jestem BARDZO na TAK! W końcu gra z OP na którą czekałem od skończenia pierwszego Pirate Warriora i wygląda ślicznie!

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 02:11 przez Szczery.)
14.01.2018 02:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 912
RE: One Piece World Seeker
Zamiast robić buring blooda 2, to jakieś łerpegi phi!

Ale Luffy jako spiderman jest fajny^^

Mam takie podejście do tego typu gatunku gier opartego na jakimś anime, bo grałam w wiele, jako fanka, lubię, ale jako gra wiem że to takie guilty pleasure.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
14.01.2018 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Póki co gra prezentuje się wspaniale, pytanie tylko jak będzie z czerpaniem przyjemności z samej rozrywki. Jak wychodził Red też byłem lekko podekscytowany, a potem zobaczyłem pierwszą godzinę gameplayu i dałem sobie spokój. A skoro patrzeć mi się nawet na to chciało, to co dopiero grać. Tutaj to przynajmniej cieszy oko, ale na pewno nie będę kupował kota w worku. Gry z anime mają to do siebie, że często są robione komercyjnie, żeby wyciągnąć grosz od biednego fana, także trzeba z tym uważać.

Rozwalił mnie ten wir z nóg, to sobie autorzy puścili wodze fantazjixd
No i to wychodzenie za skrzyń i strzelanie z gumowego pistoletu ala strzelankaxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 14:31 przez Komimasa.)
14.01.2018 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 589
Też będę czekał na te gierkę z niesamowitą ciekawością.
Ale tak jak pisze Komi, lepiej będzie oblukać gameplay przed własnym startem, tak dla bezpieczeństwa ^.^

14.01.2018 17:45
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
(14.01.2018 11:57 )Imithe napisał(a):  Zamiast robić buring blooda 2, to jakieś łerpegi phi!

W buty sobie to phi wsadź Tongue Musi być w końcu coś też i dla tych, którzy chcą eksploracji, przygody, a nie tylko niekończące się starcia Tongue Ja właśnie za tym tęsknię, bo w pierwsze Pirate Warrior grało mi się szalenie przyjemnie, biegając jako Luffy, dostając się w różne miejsca, pokonując bossów i ogólnie biorąc udział w przygodzie - co wywalono z gry już przy drugiej części, robiąc z tego niekończące się Musou. Niebezpiecznie jest cokolwiek już zakładać, ale jeśli World Seeker to faktycznie będzie jakieś combat rpg, to ja będę bardzo kontent.

14.01.2018 18:47
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 912
Szczery napisał(a):
Imi napisał(a):Zamiast robić buring blooda 2, to jakieś łerpegi phi!

W buty sobie to phi wsadź Tongue Musi być w końcu coś też i dla tych, którzy chcą eksploracji, przygody, a nie tylko niekończące się starcia Tongue

No bezczelny xD
był już pirate warrior 1, 2 i potem jeszcze 3 ( to nic że tylko pierwsza część była ok)
A niedawno wyszedł red, także gry dla takich ludzi jak najbardziej są, tyle że słabe. A burning blood to jedyna bijatyczka, na szczęście dobra.
A to tylko tytuły na ps3 -ps4.

Szczery napisał(a):Ja właśnie za tym tęsknię, bo w pierwsze Pirate Warrior grało mi się szalenie przyjemnie, biegając jako Luffy, dostając się w różne miejsca, pokonując bossów i ogólnie biorąc udział w przygodzie

Całkiem niezła to była gra. Tyle że z grami z anime jest jak polskimi filmami. "Całkiem niezłe jak na polski film". I tak można mówić, na dość słaby kontent. Pirate Warrior było niezłe i nic poza tym, jak na grę opartą na anime, to całkiem dobra, ale jako sama gra nie ma czym się bronić. Najciekawsze etapy przygodowe, często nużyły, przeciągały się. Ale i tak ta część była sporo lepsza. No i fajny poziom trudności.
Potem postanowili zrobić jakieś ledwo grywalne musou, a jak ktoś grał w Dynasty Wariors na przykład, to wie jakby to mogło wyglądać ( chociaż według mnie ten tytuł też ma wady^^).

Nawet nie wiem czego bym miała oczekiwać od takiej gry. Osobiście zadowoliłoby mnie zbieranie itemków jak to kiedyś było hen dawno temu w one piece cruise bodajże. Fabuła, jak będzie, to miałka jak przy red. W zasadzie nie pamiętam dobrej fabuły w jakiejkolwiek grze one piece. Nie wiem czy w ogóle da się zrobić dobrą przygodówkę z uniwerku One Piece.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 19:04 przez Imithe.)
14.01.2018 18:56
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Imithe napisał(a):Całkiem niezła to była gra. Tyle że z grami z anime jest jak polskimi filmami. "Całkiem niezłe jak na polski film". I tak można mówić, na dość słaby kontent. Pirate Warrior było niezłe i nic poza tym, jak na grę opartą na anime, to całkiem dobra, ale jako sama gra nie ma czym się bronić. Najciekawsze etapy przygodowe, często nużyły, przeciągały się.

Nie no, co ja paczę, to my chyba graliśmy w dwie inne gry, albo nie mówimy o tej samej grzexd

Była taka gra, gdzie były etapy walki, przeplatane elementami hmm przygodowymi. Np. w Drum trzeba było podnosić mosty, takie mini zagadki, w Water 7 to już w ogóle cuda się tam działy z uruchamianiem platform czy przechodzeniem nad przepaścią wisząc na rękach i bardzo dobrze to wspominam. No i bossowie. Którzy w miarę jak zbijał się ich pasek życia zmieniał się sposób na walkę z nimi, bo dostawali nowe ataki, niczym bossy w platwormówkach. I było tam wszystko sensownie wyważone, podane w odpowiednich proporcjach, co niewątpliwie urozmaicało gameplay.

Imithe napisał(a):Osobiście zadowoliłoby mnie zbieranie itemków jak to kiedyś było hen dawno temu w one piece cruise bodajże.

No to masz to przecież właśnie w Redzie. Problem w tym, że ta gra zda się nie prezentować sobą niczego ponad to, co już otrzymaliśmy w innej formie na Wii. Plus grafika strasznie słaba, co postać to ta sama, niczym Wesiek 1, a mamy 2017 rok, gdy ta gra wychodzi.

Imithe napisał(a):Fabuła, jak będzie, to miałka jak przy red.

Oglądałaś Gameplay do końca? No bo jeśli nie, to skąd możesz to wiedzieć? No trochę obiektywności.

Także jeśli ta gra będzie się dobrze prezentowała wizualnie, a tak na razie jest i będzie oferowała ciut bardziej urozmaicone aktywności poboczne niż niechlubne przynieść 10 marchewek, to jak najbardziej może być to ciekawy i godny uwagi produkt moi zdaniem.
Tylko też gra nie może powielać tego, co już było. Jeśli byłoby to trochę jak Musou jeśli chodzi o walki z przeciwnikami, to za tym muszą pójść jakieś zmiany gameplaya, żeby to nie było takie powtarzalne. A jakby co przeciwnik to inaczej by się zachowywali to byłbym już w niebo wzięty. Oczywiście z rok po premierze, jak już gra wpadnie w moje łapki, bo jak to wyjdzie to pewnie 300zł będą wołać, to dajcie żyć.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 19:17 przez Komimasa.)
14.01.2018 19:16
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,301
Tak naprawdę najlepsze co mogłoby wyjść to kontynuacja tego:
[Obrazek: hqdefault.jpg]

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.01.2018 19:51
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Grigo, Pirate Warrior właśnie był piękną kontynuacją myśli z tej gry na GBA. Jak grałem w nie, to czułem się właśnie jakbym grał w to, tylko lepsze, ładniejsze, 3d. Bardzo podobne podejście do walk z bossami i w ogóle.

14.01.2018 19:59
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,301
No właśnie nie lepsze bo 3d.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.01.2018 21:11
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama