Aktualny czas: 09.12.2019, 14:51 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Wątek zamknięty 
onepiececom.pl a onepiecenakama.pl
Autor Wiadomość
jolly-roger Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23

qbol napisał(a):
Cytat:Ale gdy spojrzałem na rodzący się konflikt Jutsu i Jolly trochę mnie to przeraziło w perspektywie połączenia.

Jolly ma to do siebie, że jak już kogoś nie lubi, to powstrzymać się jej nie daWink

To ja może coś wyjaśnię. Ja Jutsu bardzo szanuję i lubię. Nie wmawiaj mi, Kubuś, że jest inaczej. To samo się tyczy Vegiego. Bardzo dobrze się dogadujemy. Zgadzam się z jednym - jak się na coś uprę, to się mnie powstrzymać nie da. To fakt. Ale w imię wyższych idei potrafię czasem jednak dać se siana Tongue

qbol napisał(a):
Avake napisał(a):Połączenie 2óch grup skanlacyjnych to zły pomysł. W końcu grupy by nie rywalizowały, i dostawalibyśmy chłam zrobiony na odpieprz się. Tak chociaż jest jakaś rywalizacja.

Jakbym był w grupie, obraziłbym się po takim pościeWink Sądzę, że robię to dla nas, a nie na przekór innym.
Tak, obrażam. Nigdy nie robię nic na odpierdol. (I państwa moderatorów proszę o nieedytowanie).
11.06.2010 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Poziom ostrzeżeń: 0%

Chwila chwila.
Wy chyba nie łapiecie czegoś.
Grupa skanlacyjna to grupa ludzi, która chce przedstawić mangi przetłumaczone na dostępny im język - na polski, tak, żeby jak największa ilość Polaków, także ta nieznająca języków (albo leniwa), mogła się z tymi tytułami zapoznać.
NIE ROBIMY TEGO DLA SIEBIE. JASNE, że wielką satysfakcję nam daje widok własnego dzieła na stronie, ale do cholery, robimy to dla fanów, nie własnych, ale generalnie m&a. I to dlatego dajemy z siebie wszystko.
Nie dlatego, że "tamci mogą zrobić to lepiej, spróbujmy ich przewyższyć" =.= co za kretyński pomysł, kto w ogóle na to wpadł?!
Zaproponowałam połączenie grup, bo uznałam, że większa ilość edytorów i tłumaczy w jednym miejscu tylko zwiększy nakład wydawanych chapterów. Wszystko po to, żeby móc stworzyć potężniejszy aparat, który będzie w stanie dać z siebie jak najwięcej.

JAKA, DO DEMONÓW, RYWALIZACJA?!
Nie wiem, nie będę się wypowiadać za wszystkich, ale mnie nawet to do głowy nie przyszło i nigdy nie widziałam żadnych takich nastrojów w WT, więc naprawdę - argument był żałosny!

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.06.2010 23:11
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

No tym to przywaliłBig Grin Choć zaiste jak powstaliśmy to skany zaczęły wychodzić szybciej i to można sprawdzićSmile Co do jakości to jolly bijemy gościaBig Grin

Jakoś ni cholery nie rozumiem, że portali Naruto może być w bród Bleach też i do np Fantomasa nikt urazu nie czuje, że założył własną stronę.

Swoją drogą ja tu mam milusi kameralne grono gdybyśmy połączyli fora, to by zniknęło.

Poza tym jackie zapominasz, ze mieliśmy zamknąć nabór bo jest za dużo nowych twarzy i atmosfera w grupie może się posypać.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

11.06.2010 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,155

No tak, o ile (gdyby nie wiele innych czynników) stronę dałoby się może stworzyć i jedną, to z forum nie byłoby tak łatwo... Nawet jakby wszystko od nowa by było to stworzyłoby się po prostu drugie forum com.pl, a to nie wszystkim odpowiada... No dobra, ten pomysł chyba można ostatecznie skreślić z listy postulatów ;d

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

11.06.2010 23:17
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Ja z malderem wojny nie mam, nie kłócimy się, wszystkich lubię za wyjątkiem BlackZ (no nie poradzę) to jakie są w ogóle postulaty?Tongue

11.06.2010 23:18
Kowal Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5

Komimasa napisał(a):wszystkich lubię za wyjątkiem BlackZ (no nie poradzę)

Wiesz, to co zadziwiające, to on odszedł z naszej strony zupełnie jakiś rok temu. Najciekawsze, że AKURAT dzisiaj wpadł do nas nas na sb i stwierdził, że od teraz może częściej się będzie udzielał Smile

A ja lubię w każdym coś innego i w każdym czegoś nie lubię Smile W większości przeważają rzeczy lubiane Big Grin

Pracuję nad tym xD
11.06.2010 23:22
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Konkretnie, to to co napisałem...

Cytat: jeśli otrzymamy dwie wspierające się i nawzajem reklamujące strony, które potrafią w pewnych sytuacjach udowodnić, że tak naprawdę są jedną grupą (choćby wspólna organizacja imprez typu cosplay na konwencie, pomoc przy szacie graficznej czy też pomoc w uzyskaniu skanlacji), choć rozdzieloną na dwie części... To już byłby sukces.

To chyba byłoby do przełknięcia? Autonomia obydwu serwisów, lecz większa bliskość między nimi - wszakże z tego wszystkiego wynika, że mają one to samo źródło, więc czemu po prostu sobie nie pomagać?

11.06.2010 23:38
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723

Wymiana banerów będzie świetnym pomysłem, bo fani, którzy trafiają na com.pl nie wiedzą od razu o nas i na odwrót ;] Dobrze będzie się zareklamować ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
11.06.2010 23:39
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Najmocniej przepraszam, ale to tak, jakbym nie doceniał pracy Raziela, Cichego czy Tmkhanoffa tudzież Uispera, skoro ktoś ma coś do grafiki, choć w tym momencie Tmkhanoffa, który sam robi grafiki na zlecenie, więc jego umiejętności kwestionować nie można. Na konwencie można, ale ja np nie jeżdżę. Skanlacje teraz staną pod znakiem zapytania zobaczcie sobie MH, znikły wszystkie polskie i pół innych.

11.06.2010 23:44
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*

Komimasa napisał(a):Najmocniej przepraszam, ale to tak, jakbym nie doceniał pracy Raziela, Cichego czy Tmkhanoffa tudzież Uispera, skoro ktoś ma coś do grafiki, choć w tym momencie Tmkhanoffa, który sam robi grafiki na zlecenie, więc jego umiejętności kwestionować nie można.

Grafika w moim poście = tylko przykład.

Komimasa napisał(a):Skanlacje teraz staną pod znakiem zapytania zobaczcie sobie MH, znikły wszystkie polskie i pół innych.

I czy to nie jest dobra pora aby okazać trochę solidarności?

11.06.2010 23:47
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama