Aktualny czas: 19.06.2018, 08:54 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
Onepunch-Man
Autor Wiadomość
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 807
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Onepunch-Man
Babciu! To było zarąbiste!
Genialna animacja przy której po prostu czuło się moc ciosów Saitamy tylko je oglądając. Mieliśmy zabieg z openingiem w trakcie końcowej walki i to w sumie jedyne co mógłbym zarzucić temu odcinkowi bo mimo że kocham kawałek z czołówki to tutaj średnio wpasował się do tej walki. Naprawdę warto było pójść za hajpem na OPM bo wyszło moim zdaniem najlepsze nowe anime tego roku (nieważne że prawie nie oglądam nowych tytułów xD). Teraz tylko uzbierać kasę i zacząć kupowanie mangi Big Grin

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.12.2015 18:23 przez okiren. Powód: Poprawiona ortografia)
21.12.2015 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,105
http://www.ustream.tv/channel/nebu-kuro1

Cytat:Yusuke Murata streamuje na żywo swoją pracę nad "One-Punch Manem"!
Jakby komuś się nudziło i chciał sobie pooglądać xD
23.12.2015 18:42
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Szkoda, że One nie strimuje, jak pracuje nad oryginałem [Obrazek: 1.0]

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
23.12.2015 19:24
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 807
Odkopię temat zdam raport z 2 pierwszych tomów (dopiero niedawno kupiłem bo wcześniej było krucho z kasą xd)

1.Tom
Już dobre wrażenie wywołała jakość wydania. Ładna obwoluta, bardzo dobra jakość druku która świetnie pokazuje kunszt kreski Yusuke Muraty. Po prostu czuć siłę ciosów z każdego panelu. Szczerze to chciałbym zobaczyć One Piece w formacie A5 bo tam wiele paneli aż prosi się o taki większy format no ale to zwiększyło by cenę. Ostatnio w ogóle wiele nowych mang wychodzi w tym formacie. Podoba mi się ta forma no ale jest droższa...
Przejdźmy jednak do najważniejszego czyli fabuły i jakości tłumaczenia a ta jest jak zwykle na wysokim poziomie. Uśmiałem się sowicie z "Szatana Śmierdziuszko" czy "Goryliusza". Mam wrażenie że tutaj tłumacze dość mocno będą nawiązywać do internetowych memów. Jeśli ktoś miałby wydawać kiedyś Gintamę w Polsce to najlepsze do tego zadania było JPF według mnie xd

2. Tom
Nie wspomniałem o tym w opinii na temat 1 tomu, ale podobają mi się też w wydaniu mangowym poboczne historie, których nie zekranizowano w anime. Te historyjki lepiej nam nakreślają postać Saitamy i dają okazję do nowych, zabawnych gagów. Po okładce spodziewałem się już walki Saitamy ze swoim uczniem ale to dopiero w tomie 3.
Co do tłumaczenia to mi spodobał się przydomek naszego rowerzysty bez uprawnień czyli Rower Ranger. Niektórym w komentarzach na fanpejdżu się ta nazwa nie podobała :v

Teraz kupić tom 3 tam się już akcja porządnie rozkręci xd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
24.04.2016 21:32
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,642
JPF w tym formacie wydaje serie josei (czyli Ludwika i Wzgórze) i seineny (których sporo ostatnio zapowiada). Mega Mangi, Ito i Tezuka to jeszcze inna bajka. Co do Gintamy, to Dybała stwierdził chyba kiedyś, że nie chciałby jej tłumaczyć. Za dużo tam tego wszystkiego Tongue

Sprawdź sobie, jeżeli jeszcze tego nie robiłeś, jak się prezentuje obwoluta w 3D~

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.04.2016 21:48 przez Murgrabia.)
24.04.2016 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bananowy Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 202
No, w końcu nowy chapter wyszedł. Dalej mamy turniej, Genos gada jakieś pierdoły, kolejny pojedynek poszedł dosyć szyb... FUBUKI, kocham ten gif! O.o
21.05.2016 02:16
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama