Aktualny czas: 19.08.2017, 17:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
OP Grand Line- One Piece MMOrpg
Autor Wiadomość
Tomorokoshi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
OP Grand Line- One Piece MMOrpg
Witam,

gra ta jest oparta na anime OP a jako że nie spotkałem w niej zbyt wielu Polaków pomyślałem że napiszę na jakimś forum że takowy twór istnieje a najlepiej zrobić to właśnie na tym forum ;D

Gra jest dosyć prosta w obsłudze nic nie instalujemy gramy w przeglądarce (2d) itd. choć grafika jest dosyć przyjemna miniaturki bohaterów z anime itd. wyglądają zabawnie w dobrym tego słowa znaczeniu. Zbieramy diabelskie owoce robimy zadania odwiedzamy instancje walczymy w event-ach typu Top War inspirowanego wojną i tu nie chce spojler-ować ale rzucę tylko hasłem Ace... I wspomnę że gra w pewnych momentach jest spojlerem tak mniej więcej do Wojny Białobrodego jeśli chodzi o bossów itp.

Więc gra powinna się spodobać fanom OP i podkreślam fanom nie fanatykom bo pewne sprawy zostały wzięte z przymrużeniem oka ;D

Zapraszam do gry rejestracja pod tym linkiem:

http://op.dyausgame.com/ <--- nie jest to żaden ref. Po prostu czasami gra się w team-ach i fajnie było by zagrać z kimś z Polski.

Gram pod tym samym nickiem co tu na forum więc po rejestracji można mnie zaprosić do znajomych i jak będę on-line napisać a pomogę w pierwszych krokach czy w zdobywaniu expa/kasy ;D

Gra w całości jest w EN język na czacie to też oczywiście EN ale wystarczą postawy w porozumiewaniu się ponieważ gracze są z całego świata sam ostatnio pisałem z panem z Brazylii który chwalił wyrozumiałość graczy na jego słaby angielski ;D

Ps: Jeśli komuś nie uda się złapać mnie w grze możecie pisać PW tutaj na pewno się dogadamy ;D

Pozdrawiam,
Tomo ;D
19.05.2013 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: OP Grand Line- One Piece MMOrpg
Zarzuciłbyś parę screenów z gry? Bo jetem takim leniem, że nie chce mi się zarejestrować i sprawdzić samemu Tongue Z góry dzięki. Po samym opisie, myślę, że będzie to dobry "Za(bijacz xD) Czasu". Jak mi się screeny spodobają, to możesz na mnie liczyć jako Polskiego nakamę w przygodach Big Grin A wybredny nie jestem, w końcu gram w minecrafta... czasem... xD

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
19.05.2013 01:00
Tomorokoshi Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Jasne ss to nie problem ale nie mogę się powstrzymać od dopisania to to tu to tam tego i owego ;D

Mamy 3 Haki do wyboru ;D

[Obrazek: 3r9nva.jpg]

Grę przechodzimy poza aspektem multiplayer indywidualnie przez sagi z anime(Zawsze jest mały wątek fabularny czyli wymiana zdań z przeciwnikiem przed walką ;D) i pokonując przeciwników z nich właśnie ;D Wspomnę że nie ma systemu lvl poziom gracza ocenia się po jego statystykach i "nagrodzie za jego głowę" czyli właśnie ile sag przeszedł. Więc nie ma czegoś takiego jak niemożność walki "słabszych z silniejszymi" i odwrotnie na arenie można walczyć mając 100M z 400M itd. z grubsza brak podziałów ;D

[Obrazek: 681loj.jpg]

Profil...

[Obrazek: 8r4fts.jpg]

Statystyki Top War...

[Obrazek: pgwhx7.jpg]

Frutki działają jako bonusy zwiększamy ich lvl jest ich masa jedne dodają hp inne siły, obrony. Możemy założyć daną ilość względem naszych "M" czyli tego ile sag przeszliśmy.

[Obrazek: 7fac43f2e4545.jpg]

Na koniec walka z Vivi to chyba 9 saga w chapter 2: Alabasta ;D Wiadomo na ss tego nie widać lecz wszystko ma swoje animacje w tle leci muzyczka znana z OP ;D

[Obrazek: fe27c57e147be.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2013 01:36 przez Tomorokoshi.)
19.05.2013 01:34
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,514
Widzę że ikonki przedmiotów i umiejętności żywcem zerżnięte z WoWa.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
19.05.2013 08:56
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,583
Grałam w coś takiego (możliwe, że właśnie w to) jakiś czas temu - powtarzalność wszystkiego mnie dobijała XD' jeden schemat na wszystkie walki... Nuda jak diabli XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
19.05.2013 09:15
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama