Aktualny czas: 25.02.2018, 23:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Op Rozdział 892
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Op Rozdział 892
Rozdział 892 Jaiminisbox

Ciekawy rozdział. Sanji w końcu jest razem ze Słomkowymi. Szczerze mówiąc, myślałem, że Nami będzie na niego trochę bardziej obumbana, a tutaj jakby kompletnie puściła tamto w niepamięć. Nawet przestała się zwracać do niego bardziej oficjalnie.
Sytuacja z Bege i Chiffon przypomina mi troche bardzo udaną akcje Bon Claya, co odciągał statki Hiny od Słomkowych, jak dla mnie na plus.
Ciekawe, jak będzie też z tymi lustrami. W takich wypadkach nigdy zamierzony plan się nie udaje i gdzieś protagonista, zawsze znajdzie jakąś furtkę dla siebie. Tak było choćby przecież z zabieraniem noworodków urodzonych w tym czasie, kiedy Ace miał przyjść na świat. Także ciekawi mnie, czy wyjdzie tym jednym, konkretnym lustrem, czy jednak nie. Zastanawiające jest też, czy nie można zakleić po prostu lustra, czy naprawdę trzeba je tłuc.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

27.01.2018 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,555
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Op Rozdział 892
Leo dostał piękny okręt XD

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.01.2018 21:47 przez Murgrabia.)
27.01.2018 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,880
Poziom ostrzeżeń: 0%
Pewnie Luffy zobaczył przyszłość!

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
27.01.2018 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kaioken Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 154
Cytat:Pewnie Luffy zobaczył przyszłość!
- nie pomyślałem o tym, dzięki xD

Dużo gadania, ale czytało się dosyć przyjemnie. O to DOBITNY powód dlaczego załoga Big Mom za nią nie mogła nic zrobić, bo Big Mom szalała grając pierwsze skrzypce. Teraz, kiedy Big Mom się oddala łatwo zauważyć, że flota w końcu MOŻE zacząć działać na czele z Smoothie. Mam nadzieję, że skończą się hejty na załoge Big Mom jaka to ona jest nieporadna, m.

Obstawienie wyspy przez Oven'a robi wrażenie .. ogólnie wygląda na to, że to jeszcze potrwa, bo tu dwa pościgi, nowy wątek z ostatnim lustrem i do tego walka Luffy'ego. Myślałem, że szybciej się ten arc skończy, heh.
28.01.2018 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama