Aktualny czas: 14.12.2017, 17:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OP tomik 3
Autor Wiadomość
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
OP tomik 3
Aż dziwne, że nikt jeszcze nie założył tego tematu. Czyżby jeszcze nikt nie posiadał 3 tomiku? Ja szczerze powiedziawszy jeszcze nie mam, czekam, aż się pojawi w Empiku. A jak u was jest?
14.04.2011 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
RE: OP tomik 3
Ja się zaliczam do tych co niestety nie zdobyli 3 tomu ,głównie dlatego ze w Krk zszedł cały nakład :O (Fankomiks) co jest bardzo budujące -najwidoczniej grono fanów OP się powiększa ^.^ .W tym tygodniu miała być druga dostawa więc jutro się wybieram na zakup , tym razem mam nadzieje że wszystkiego nie wykupią od razu i zostanie dla mnie ;<

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
14.04.2011 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
luiza665 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20
Poziom ostrzeżeń: 0%
U mnie w Empiku już jest od dawna, mam zakupiony ^^ Tomik jak zwykle świetny, są zwycięskie prace konkursowe, dobrze tłumaczone. Jest git ! No i wreszcie pojawia się Usopp Big Grin
14.04.2011 16:25
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 480
mam taką samą sytuację jak Haji

aczkolwiek kiedy byłam w Fankomiksie nabyć swój tomik OP Pan postawił przede mną stosik "wybrakowanych" egzemplarzy i powiedział, że jakby co to mogę sobie wybrać Tongue

ale kocham więc poczekam

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
14.04.2011 19:29
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 141
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja jestem posiadaczem od jakiegoś już czasu. Niestety, chyba trafiłem na jakiś błąd w druku, dwa razy powtarza się kilka pierwszych stron 23 rozdziału. Tłumaczenie oczywiście świetne, ale za tymi chapami tam zawartymi nie przepadam osobiście więc jakoś bardzo się nie wgłębiałem.
Ale za to Pod-Podziałowe ataki mnie zniszczyły Big Grin. Tak samo jak tekst Buggiego w 2 Tomie "Jestem Człowiekiem-Podziałem." Tylko mi to brzmi jak jakieś połączenie człowieka i aneby czy czegoś takiego Big Grin ?
14.04.2011 19:30
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
skulkid, jestem kur**sko wściekły z tego samego powodu, zakupiłem sobie tomik i mam buga tego samego co ty! wywaliłem 20 zł w błoto, jutro zgłaszam o wymianę tomika, a jak nie, to już nigdy więcej nic nie kupię bo nienawidzę naciągania mnie na hajs. A nie dałem dwóch dych tylko ponad trzydzieści bo i za kuriera.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
29.04.2011 01:17
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
W sumie trochę dziwne, manga teoretycznie powinna być dość popularna, a tymczasem wydaje się mieć więcej błędów nić Foxowska cenzura...
Ja zauważyłam tylko, że z początku tomiku (nie mam teraz go pod ręką, ale ta scena w której Luffy zeskakuje z drzewa i zaczyna rozmawiać z Usoppem) jeden z kadrów był niedodrukowany. Niby niewielki błąd, ale nie przypominam sobie takich błędów w takim na przykład Dragon Ballu, a to ile lat temu było drukowane :/

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.04.2011 19:10
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
boże nawet tu cenzura dotarła, nie rybciu nie będę pracował nad żadną interpunkcją mój ojczysty język mam w głębokim poważaniu i czy napisze chu* czy hu* mi zwisa tego poprawność, nasz język ssie, jest do dupy i żal w ogóle o nim cokolwiek więcej pisać no i wiesz rybka że zrobiłaś coś czego bardzo ale bardzo nie lubię więc podpadziocha i to ogromna.

Co do twojego postu Jackie, w dragonballu aż tak rażących błędów nie było, ale kupiłem wczoraj razem z tym tomem OP 35 tom DB i jedna strona jest tak paskudnie wydrukowana jak by drukarka zadławiła się tuszem i wyrzygała go jak leci, zresztą chcesz to ci zeskanuję i pokażę, w starszych tomach np brakuje gdzieś literki ale to się zdarza może w co 6 tomie, za to Bleach to już kpina, w samym pierwszym tomie znalazłem błędów mrowie, czułem się jakbym czytał skanlacje tyle że w bardzo dobrej jakości Smile. Na szczęście komikslandia to sklep zacny i uczciwy o stałych klientów dba, wszedłem z wybrakowanym tomem, powiedziałem co nie tak, bez problemu bez żądania paragonu przyjęli mi tomik i wymienili na nowy jeszcze razem sprawdziliśmy czy wszystko gra i przeprosili za tą sytuację a nawet podziękowali za ostrzeżenie przed wadliwym wydrukiem. Innymi słowy happy end choć tomu jeszcze nie skończyłem i kto wie czy czegoś znów nie znajdę, należy się mieć na baczności.

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
29.04.2011 23:38
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Szogun, ja też tam kupujęSmile Racja, jest tam miła atmosfera.

Zauważyłam jeden, a właściwie dwa błędy. Pierwszy to już wyżej wspomniane rozmazane nogi Luffy'ego, gdy zeskakiwał z drzewa. Drugi to błąd Ody, bo na okładce Zoro trzyma nie ten miecz w ustach co powinien.

[Obrazek: 4mbg.jpg]
02.05.2011 13:16
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Taaa... Na stronie JPF pojawiła się aktualizacja zapowiedzi wydawniczych i z nich wynika, że kolejny tomik OP pojawi się w ....... czerwcu. Inaczej mówiąc, to na tyle z ambitnych planów JPF wydawania OP co miesiąc. Jak będą dalej w takim tempie wydawać, to tutaj wszyscy fani będą w wieku Brooka.
11.05.2011 23:35

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama