Aktualny czas: 22.10.2017, 15:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Wątek zamknięty 
Opcja OPZ.
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Opcja OPZ.
Więc czy tego chcemy czy nie nowe forum nie posiada pluginu z terminem wygaśnięcia postu, a więc znika OPZ. Dla tych którzy nie wiedzą o czym piszę krótkie przypomnienie:

Spoiler :
Jest to określony termin wygaśnięcia postu. Stosujemy go gdy chcemy napisać coś błahego, mało istotnego.

Jeżeli zależy nam, by tylko jeden użytkownik przeczytał naszego posta,
powinniśmy zaznaczyć opcję 1 dnia (w przypadku gdy ta osoba nie zagląda
często, zwykle co 3 dni darujmy sobie i wyślijmy pw).

Jeżeli mamy jakąś uwagę, np. wyjaśniamy jakiś termin, najlepiej użyć opcji 5 dni.

W przypadku gdy nasza wypowiedź jest połowicznie na temat i wahamy się czy skorzystać z OPZ czy nie, możemy dać nawet 7 dni.

Jeżeli zakładamy offtop w temacie, np. rozmawiamy o aktualnych
wydarzeniach w anime, a dyskusja przeniesie się na seiyuu, zaznaczamy 5
dni. Jeżeli dyskusja się utrzyma, zawsze można przedłużyć czas
wygaśnięcia postu. Potem moderatorzy mogą stworzyć z takiego "offtopu"
nowy temat.

Składając życzenia urodzinowe możemy użyć terminu 2 dni.

Oczywiście to tylko przykłady stosowania tej opcji, nie musicie się do nich tak dokładnie dostosowywać.
Ja jednak zbyt się do niej przyzwyczaiłem, jak widzicie z tego też powodu w regulaminie dozwolone są dygresje. Dlatego też, OPZ można używać jak się oczywiście chce, ale wskazane jest używanie jej do pisania pierdół.
Tak, jak to czasem na forum ktoś zadał pytanie które mógłby na pw, czy napisał jedno zdanie.
Tym razem aby dosłownie już użyć opcji OPZ trzeba u góry w poście napisać ile dni ma trzymać, i post swój zgłosić przyciskiem zgłoś, tak bym wiedział i sobie zaznaczył chociażby w notatniku. Trudno, póki co innej opcji nie ma, a ja proponuję taką alternatywę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2011 18:50 przez CichyWiatr.)
28.08.2010 10:07
Return to top
Wątek zamknięty 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama