Aktualny czas: 22.09.2017, 00:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 
Opening 13
Autor Wiadomość
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,054
Poziom ostrzeżeń: 0%
Opening 13
Jak wam się podoba najnowszy 13 opening?? Ja wypowiem się później, może mnie nie zakrzyczycie tak jak na com.pl HerosTongue

Tutaj link:
http://www.youtube.com/watch?v=3JMpVYO-ZHw
Uwaga, bo opening zawiera spoilery.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
20.07.2010 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 275

Ten opening ma pokazać braterską więź miedzy braćmi i wyszło to idealnie. ukazanie admirałów szczególnie akainu jak i załogi białego uważam za troszkę zbyteczne, choć nie wyszło źle. Fajnie, że dodali te wspomnnienia Lufiaka. Ogólnie opening na +

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
20.07.2010 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 121

Ogólnie opening oceniam pozytywnie
fajnie ukazali więzy miedzy braćmi i muzyczka nie jest zła
ogólnie jedynym mankamentem są te spoilery... pokazali za duuuużo...
nie dość że teraz wiadomo że pojawi się Białobrody to na dodatek pokazali zdolności kapitanów i Akainu oraz np Oarsa... no i niepotrzebnie Shanksa wpakowywali tam jeszcze i Raya no ale Shanks to chyba w każdym openingu jest Smile
no ale i tak jest dobrze Big Grin
20.07.2010 19:57
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 258
Poziom ostrzeżeń: 10%

Opening fajny, ale lepiej by się nadał na ending. Racja, najgorsze są te spoilery, zdecydowanie za dużo. Muzyka trochę jak dla mnie za wolna, wolę takie typu Kokoro no shizu. nie mogę się doczekać
Spoiler :
mega wojny i tekstu Bepo na Amazon Lilly " Ciekawe, czy będą tu jakieś niedźwiedzice".

[Obrazek: 4mbg.jpg]
20.07.2010 20:12
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Najlepszy myk ze spoilerami zrobili przy Kokoro no Chizu. Nic nie pokazywały na dobrą sprawę, no i często tak mieszały, że nie wiadomo było co się wydarzy.

Mnie opek się podobał. Animacja dobrze dopasowana do muzyki (kiedy pokazywanie są Słomiani, załoga Białego czy Marynarka). Jednak... wydarzenia, które będą występować obecnie w anime zasługują z mocną i żywiołową nutę. Na taką liczyłem. Po kijowych dwóch poprzednich opkach spodziewałem się czegoś lepszego, a raczej innego utworu się spodziewałemXD
Ogólnie rzecz ujmując opek mi się podoba. Zrobiony w stylu ostatnich opków z Naruto (tam muzyka też była spokojna, choć trochę bardziej żywa). Do animacji i jej synchronizacji z muzyką jedynie w paru momentach się można przyczepić. Nie jest to to czego się spodziewałem, ale opening podoba mi się najbardziej z dotychczasowych (licząc od Crazy Rainbow Star kończąc na poprzednim. Ten był najlepszy).

Ode mnie opek dostaje 4 choć niektóry scenom dałbym 5;D Ogólnie rzecz biorąc będzie to 4, ponieważ spodziewałem się czegoś innego. Jednak na razie opkom z OP trudno podbić Kokoro no Chizu;( bądź Sailing Day z 4 kinówki.

Na zakończenie... dużym minusem, dla tych co oglądają openingi i tylko anime są spoilery. Nie ukrywajmy tego, bo są niestety (dla mnie stetyXD).

20.07.2010 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,257
Poziom ostrzeżeń: 5%

Dla mnie na razie ten opek to tragedia, rytmu nie ma, a jeśli są jakieś jego zajawki to słowa w niego nie wchodzą. Kaszana póki co.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

20.07.2010 21:58
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,715

Moim zdaniem świetny opening. Ładne postacie, dynamiczne ujęcia, ukazanie większej ilości bohaterów i ładny utwór. Z wszystkich openingów właśnie ten najbardziej mi się podoba - wizualnie. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.07.2010 23:02
Zaxus Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 495

W sumie jest trochę spoilerów, ale przynajmniej nie, aż tak dużo jak poprzednio...
Spoiler :
Nie podoba mi się to, iż pokazują moce różnych osób w openingu, ukazanie tego, że WB jednak się pojawi przeboleje, ale czemu pokazali moce.

[hide] Szkoda też, że pokazali Shanksa i Orasa[/hide]

[Obrazek: fa50186.png][Obrazek: 08-fallen-logo-150x150.jpg][Obrazek: fallenflagbyzaxus.jpg]
23.07.2010 23:16
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 486

Jak dla mnie opening taki normalny Smile Szału nie ma, ale nie jest też źle. Dla mnie nadal najlepszy jest Share the World 8-) Zgodzę się także z poprzednikami - Tak! Jest za dużo spoilerów!
Najbardziej rażą w oczy:
Spoiler :
Ukazanie mocy kolejno: Białobrody, Jose, Marco i na końcu Akainu. Po co pytam się? Myślę, że lepiej jest nie wiedzieć czegoś takiego. Jest później więcej przyjemności z oglądania
Na minus dodałbym jeszcze kolor koszuli Marco! Co oni mu zrobili? Fiolet to mój ulubiony kolor, ale jak dla mnie Marco lepiej wyglądał w białej koszuli Smile

To co na plus to zdecydowanie animacje Smile Trzeba to powiedzieć - wspaniała kreska! Bardzo wyraźne postacie, dokładność w szczegółach - przyjemność dla oczu.
Ogółem (jak dla mnie) przypomina mi troszkę pierwszy opening Fairy Tail :-P
Moja ocena to: 4

[Obrazek: 19979393.png]
23.07.2010 23:45
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*

Zaxus napisał(a):W sumie jest trochę spoilerów, ale przynajmniej nie, aż tak dużo jak poprzednio...
Spoiler :
Nie podoba mi się to, iż pokazują moce różnych osób w openingu, ukazanie tego, że WB jednak się pojawi przeboleje, ale czemu pokazali moce.

[hide] Szkoda też, że pokazali Shanksa i Orasa[/hide]
Co do ostatniej sprawy
Spoiler :
To ukazanie Shanksa nie jest spoileremWink Tuż przed nim pokazali Raya, który w zakresie tego opka nie będzie się pojawiać. Oglądacze anime nie domyślą się, że Shanks pokaże się w tej sadze. Poza tym w wielu openingach OP Shanks był pokazywany.
Tymek napisał(a):Na minus dodałbym jeszcze kolor koszuli Marco! Co oni mu zrobili? Fiolet to mój ulubiony kolor, ale jak dla mnie Marco lepiej wyglądał w białej koszuli Smile
W białej?!?!?! Co ty gadasz?XD W białej wyglądałby jak cnotkaTongue Lepiej ciemniejszy seledyn, jasny niebieski czy nawet róż (jasny).

Tymek napisał(a):To co na plus to zdecydowanie animacje Smile Trzeba to powiedzieć - wspaniała kreska! Bardzo wyraźne postacie, dokładność w szczegółach - przyjemność dla oczu.
Zgadzam się.

Z muzyką zawiodło nas Toei. Od pierwszych 6 openingów następne były przecietne, słabe czy rozczarowujące. Jak na razie moim zdaniem to najlepszy z dotychczasowych (nie licząc pierwszych sześciu).
Widzę za to ,że jestem jednym z nielicznych, którym się muzyka podoba;P Lubie spokojne nutki, a ta
Spoiler :
na tle mojej znajomości przebiegu wojny i jej konsekwencji dodatkowo wpływa na mnie i wprawia mnie w dosyć, nazwijmy to "melancholijny" nastrój;D
czego nie zrobiłby żwawszy opek, choć do obecnych wydarzeń byłby najbardziej wskazanyTongue

24.07.2010 03:04
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama