Aktualny czas: 22.10.2017, 06:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Opening 20: Hope
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Opening 20: Hope
Te wstawki nienawiązujące do wydarzeń z WCI IMO potwornie gunwiane, wolałabym żeby pierwszej minuty nie było... Bierę od 1:03 do 2:14, reszta precz. Piosenka średnio, ale może się przekonam. Nie podoba mi się to sylabizowanie, rytm mnie boli. Kiepskość niektórych fragmentów, aż nie współgra z tymi kilkoma, co się udały.

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2017 05:46 przez okiren.)
02.10.2017 05:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 867
Miałam się tu więcej nie wypowiadać, ale robienie timingu do tej piosenki prosi się o post.

Cieszę się że Namie nie popełni już więcej żadnego openingu do One Piece.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
03.10.2017 19:51
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Zaprawdę dobrze prawisz, Hejs. Od razu wpadła mi do ucha i nie chce wyjść. Świetny zmienny rytm, kilka fajniejszych miejsc np te "why", refren również bardzo przyjemny. Nie jest to jakieś nudne, tylko oryginalne a przy tym bardzo dobrze zrobione, muzycznie jest naprawdę fajnie. Właściwie podoba mi się też ten kawałek bokutachi ha eien ni tooi mukashi, i najlepsze: sou kimete ita" oraz scena w deszczu z Luffym i Sanjim, zarówno audio jak i wizualnie, jest bez zarzutu dla mnie.
Jeśli chodzi o słowa, nie można oprzeć się wrażeniu, że piosenka ta była robiona specjalnie pod wydarzenia na WHI. Nie jest to jakoś mocno nacechowane, ale wystarczająco zauważalne, zwłaszcza przy tym, że obraliśmy drogę dawno temu, i co postanowiliśmy już dawno temu, czy że jest takie miejsce, do którego chcę cię zabrać, naprawdę mi się podoba.

Jeśli chodzi o wykonanie graficzne, no tu już jest gorzej. Te ciągłe bieganie, błe, albo sceny z WHI jakoś tak śrendio ukazane, tak naprawdę najlepiej zanimowali kawałek jak jest przerwa i są pokazani Ci ludzie Big Mom czy Bege oraz zdecydowanie scena z młodą parą. Podobał mi się też ten moment jak Carrot i Chopper wtranżalają ciasto czy Sanji idzie i na tej pelerynie jest info o piosence z tytułem Hope. Ewnetualnie źle też nie odbieram sceny, jak Luffy chce uderzyć Big Mom, która ma Zeusa i Prometeusza oraz Sajiego wychodzącego przez drzwi.
I choć oklepane wydaje się pokazywanie całej załogi na Sunnym, to fajnie się to zgrywało ze słowami.

Opening zdecydowanie na plus, trafia do mojej playlisty przy zmywaniu.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2017 20:13 przez Komimasa.)
03.10.2017 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,473
O, nawet fajniuchny jest ten opening. Pierwszy od dawna, do którego po pierwszym kontakcie nie mam zastrzeżeń.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
04.10.2017 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,882
Poziom ostrzeżeń: 15%
Jako fan muzyki, któś kto lubi też ajpońskie hiciki uważam, że ta piosenka zasluguje na 0/10. Dobranoc. Nie wiem, po prostu nie wiem dlaczego poprzednie słąbe piosenki biją to na głowe, kto to tworzył Sad Po Fight Together to jest tak słabe. :/

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2017 20:06 przez fuszioms.)
04.10.2017 20:02
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Jakby to był dubstep to bym może jeszcze zrozumiał, ale 0 na 10? To tak, jakby nic w tym nie było dobrego.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.10.2017 20:14 przez Komimasa.)
04.10.2017 20:14
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,633
Poziom ostrzeżeń: 10%
Aż przesłuchałem sobie, żeby zająć stronę w tym sporze. Piosenka BARDZO mi się podoba, taki spokojny, wręcz r'n'b feeling ma. Ale nie pasuje mi to ni diabła do łanpisa. No ni huhu, prędzej widziałbym to w jakimś seinenie albo poważniejszej obyczajówce.

[Obrazek: Z6ihek4.png]
08.10.2017 19:36
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama