Aktualny czas: 17.08.2017, 03:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Opisz swoją drogę do szkoły, i nazad.
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Opisz swoją drogę do szkoły, i nazad.
Hehe ;D Zawsze się chwaliłem pamięcią do rzeczy niepotrzebnych, tutaj też się aż nazbyt pochwalę.

W temacie starajcie się opisać drogę, jaką przebywacie codziennie do szkoły. Nie musicie opisywać tego, co widzicie, piszcie tylko w jaką stronę się kierujecie.

Pozwolę sobie zacząć ^^

Wychodzę z domu, schodzę z piątego piętra po schodach, parter, i znowu po schodach, wychodzę z klatki, skręcam w lewo, znowu skręcam w lewo.
Idę prosto, skręcam w prawo, schodzę po schodach, skręcam w lewo Big Grin
Po mojej lewej jest Biedronka. Idę tak z 20 metrów, i znowu skręcam lewo (monotonność), skręcam w prawo, przechodzę przez pasy.

Idę w lewo 100 metrów, po mojej lewej od czasu do czasu pojawiają się takie budynki przemysłowe, jak: apteka, sklep dla kobiet w ciąży, serwis dla sprzętu AGD, oraz pod koniec odcinka - Lukoil (czy jakoś tak - stacja benzynowa).

Skręcam w prawo. Najdłuższy odcinek... Idę w tym kierunku tak z kilometr, aż wreszcie skręcam w prawo. Na wprost widzę siedzibę policji.
Moja radość wynikająca z tego, iż mogę w końcu po raz trzeci skręcić w prawo jest krótka, bowiem znowu muszę skręcić w lewo... Idę tak ze 100 metrów... a po mojej prawej widzę siedzibę Transgóru. Skręcam w prawo, obrót o 90 w lewo. Przechodzę przez pasy, skręcam w lewo, przechodzę pod mostem kolejowym.

Idę cały czas prosto przez 300 metrów, aż w końcu skręcam w lewo, i przechodzę przez pasy. Skręcam w prawo, idę tak z 50 metrów (powoli wbrew swojej woli skręcając w prawo), aż w końcu skręcam w lewo, i schodzę z górki na dół. Przechodzę obok serwisu Media Markt, po mojej prawej stronie są bloki mieszkalne (czyt. slumsy).
Tak w końcu doszliśmy do najbardziej kiczowatego odcinku mojej trasy, gdyż 50 metrów jest pod górę, aż w końcu finish, i kolejne 10 metrów.
Skręcam w prawo (cały czas wchodząc pod górkę). Zjarany w końcu widzę bramę szkoły Wink
MEGA F*CKING, F*CKING END.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2011 19:36 przez Gociak.)
05.10.2011 22:58
Odpowiedz cytując ten post Return to top
grzesiek199608 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 41
RE: Opisz swoją drogę do szkoły, i nazad.
Idę na przystanek i wsiadam do autobusu. W jakim sensie pisanie o tym jest zabawne? Wytłumacz mi...
Sugeruje przeniesienie wątku.
06.10.2011 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama