Aktualny czas: 16.10.2019, 16:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Odpowiedz 
Ostatnio grałem/przeszedłem
Autor Wiadomość
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,203
RE: Ostatnio grałem/przeszedłem
A ja ostatnio skończyłam Wiedźmina 1 Big Grin Była to właściwie pierwsza tego typu gra, w którą grałam i bardzo mi się podobało. Gra ma swoje lata, ale dla mnie była totalną nowością.
09.10.2019 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,143
Poziom ostrzeżeń: 0%
Komi:
Spoiler :
A czy Shelby wyglądał Ci na trzydzieści parę lat? Wszystko było aż tak ustawione pod to byśmy myśleli, że Ethan zabija, że nawet nie zatroszczono się o to, żeby faktyczny morderca pasował do tropów, które były wcześniej podane. Nie, one pasowały stricte pod Ethana,co po prostu ostatecznie nie ma sensu. Na przykład: czy gra wyjaśnia, czemu Ethan budził się z origami w dłoni, na ulicy gdzie zginął brat mordercy? Nie, nigdy. Dlatego, choć Heavy Rain bardzo lubię, tak jego zakończenie wciąż pozostawia we mnie niesmak.
Imi:
Spoiler :
Akurat to, czemu Shelby tak cisnął tego młodego, to ja mogę zrozumieć. Ktoś zaczął mordować dzieci jego metodami, udając jego, na miejscu Scotta też chciałbym wiedzieć kto i dlaczego to robi, a nawet powstrzymać tę osobę - Shelby pewnie czuł, że ma moralne prawo tak robić, testować w ten sposób innych ojców, ale jeśli ktoś to robił tylko po to by zabić,udając jego i obciążając jego konto... No ja tam rozumiem,czemu mu zależało.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

09.10.2019 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,953
Poziom ostrzeżeń: 5%
Szczery:

Spoiler :
Nie wiem, czy Shelby pasuje do osoby, która ma 30 parę lat, bo doświadczenie wymalowane na jego twarzy różne rzeczy może sugerować, ale na pewno bardziej pasuje do modus operandi złoczyńcy i danych, jakie miał na zabójcę ten z FBI, niż właśnie Ethan. Trudno jednak nie przyznać Ci racji, że widać dużo większą staranność w tym, żebyśmy uwierzyli, iż to faktycznie Ethan jest tym mordercą, aniżeli dopasować do tropów Shelby'ego...

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2019 13:52 przez Komimasa.)
09.10.2019 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,279
Wiedźmin jeden jest zarąbisty. Mechanika mi mocno nie odpowiadała, ale cały ten kilmat i historia po prostu zasłaniają te nieliczne wady.
Fajnie, że skusiłaś się na takiego starocia Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
09.10.2019 17:06
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,258
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja niedługo będę grać w wiedźmina 1 na streamach Smile no i przede wszystkim!!!
Grigo:
Spoiler :
Lubię Placki po węgiersku!

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
09.10.2019 18:47
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,203
(09.10.2019 17:06 )Eikichi napisał(a):  Wiedźmin jeden jest zarąbisty. Mechanika mi mocno nie odpowiadała, ale cały ten kilmat i historia po prostu zasłaniają te nieliczne wady.
Fajnie, że skusiłaś się na takiego starocia Big Grin.

W ogóle nie czułam, że to staroć Smile Skusiłam się głównie dlatego, że gra była dostępna za darmo (a dwójka za jakies 6zł) Grałam rzutem izometrycznym wysokim, co niezmiernie mi podpasowało. Nie widziałam za dobrze strasznych potworów, a i grając myszką klikałam sobie daleki punkt, a postać sama biegła xD w dwójce już tak się nie da i trzeba grać tak, jak właśnie nie za bardzo mi odpowiada (co jest jedną z przyczyn dla czego nie lubię grać). No ale może jakoś się przemogę i przyzwyczaję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2019 08:17 przez Hime.)
10.10.2019 08:16
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,143
Warto się przemóc dla historii właśnie, dwójka moja ulubiona fabularnie <3. Mam nadzieję,że uda Ci się wsiąknąć Big Grin

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

10.10.2019 11:41
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama