Aktualny czas: 09.07.2020, 18:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Ostatnio widziane
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,193
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ostatnio widziane
(26.12.2017 17:43 )Ena napisał(a):  Na plusik wyszli Gaston i Le Fou ~

Nie oglądałem, ale akurat jak o tym filmie od kogoś słyszałem, to zawsze chwalono Gastona, że ratował ten film.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

14.01.2018 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 114
Komimasa napisał(a):Przyznam, że nie czuję się zachęcony, by sięgnąć po ten film...

No po prawdzie nie miałem zamiaru nikogo do niego zachęcać xD

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
14.01.2018 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,074
Rozumiem napisać dużo o dobrym filmie żeby zachęcić, ale że chciało Ci się tyle pisać o czymś takim...

Jarek napisał(a):ubolewam nad tym, że został on sfinansowany za państwowe pieniądze

Chyba nie takie filmy państwo sponsoruje. Często "masochista" ( tak, wiem to takie sobie coś) wspomina, że państwowy instytut sztuki filmowej maczał palce, tyle że w takich filmach, że świetnie nadawałyby się na jakieś wyzwanie po %, albo na zgon.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
14.01.2018 22:49
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Imithe napisał(a):Rozumiem napisać dużo o dobrym filmie żeby zachęcić, ale że chciało Ci się tyle pisać o czymś takim...

Kiedy jakiś film mnie wkurza, jak w tym przypadku, to jednym ze sposobów jest przelanie całego hejtu na papier/klawiaturę, co też uczyniłem. Po za tym warto pisać takie teksty choćby po to by ostrzec innych by nie tracili swojego czasu.

Imithe napisał(a):Często "masochista" ( tak, wiem to takie sobie coś) wspomina, że państwowy instytut sztuki filmowej maczał palce, tyle że w takich filmach, że świetnie nadawałyby się na jakieś wyzwanie po %, albo na zgon.

Bez przesady, PISF, pomógł sfinansować sporo naprawdę dobrych filmów. Jasne spora część to paździerze, ale fakt ich powstania nie powinien przesłaniać tych dobrych, zwłaszcza, że jest ich więcej.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 17:04 przez Jarek Bachanek.)
15.01.2018 17:04
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,193
Akurat słuchałem nowego filmu Masochisty czytając ten post, i odsłuchiwany fragment wpasował się idealnie:
https://youtu.be/bbel5XnoM4c?t=11m10s

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

15.01.2018 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Jarek Bachanek napisał(a):Holland stara się nam przez to przekazać, że życie zwierzęcia jest warte tyle samo, co życie człowieka

Jarek Bachanek napisał(a):Straciła przecież dwa ukochane psy... Co to jest wobec życia trojga ludzi ?

No dla mnie ukochane psy są więcej warte niż troje jakichś ludzi. Może jestem walnięta, ale co mnie obchodzi życie tych ludzi, skoro zostało zniszczone moje życie? Czemu ich ma być ważniejsze? Bo co, bo są ludźmi? Cóż, często-gęsto zwierzęta są więcej warte, tym bardziej jeśli ma się wobec nich ogrom przelanych uczuć.
Więc mimo iż rozumiem twój punkt widzenia, to przykro mi, że ty nie rozumiesz tego drugiego punktu. Co do reszty opisanej we fragmencie, to nie będę się czepiać, bo takie przedstawianie czarno-białe jest męczące (jak np obraz księdza).

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
15.01.2018 17:51
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
To jasne że mamy kompletnie różny punkt widzenia. Ja uważam że życie cżlowieka jest więcej warte od życia zwierzęcia, ty uważasz inaczej, spoko, twoje prawo ja to szanuję.

Ale powiedz mi, czy gdyby ktoś, przypadkiem lub nie, zabił twojego ukochanego zwierzaka, to zwabiłabyś go do lasu, a potem zabiła ? I jego kolegów też bo w tym uczestniczyli ? A ja jeszcze dodam, że bohaterka nie zabiła sprawcy tak normalnie. Podstępem zmusiła go do wypicia feromonów przyciągających konkretny gatunek pszczół po czym te oblazły go całego i zażądliły na śmierć. I jeszcze ten brak skruchy z jej strony. Są historie gdy człowiek po dokonaniu zemsty oddaje się w ręce policji, bo choć wie że postąpił słusznie, to wie też że był to zły uczynek. Tu mi tego zabrakło, przez co film ma taką wymowę, że zabijanie i męczenie zwierząt jest be (co się chwali) i zabijanie sprawców też. A to już jest po prostu złe.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 18:27 przez Jarek Bachanek.)
15.01.2018 18:24
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Nie wiem co bymzrobila, więc się nie wypowiem. Na pewno jednak nie byłoby mi żal i nie czuła się winna, bo to sprawiedliwość. Krzywdzisz innych to masz to na co zaslugujesz. Czy sama bym kogoś zabiła to nie wiem, ale jeśli ta osoba z premedytacją zabilaby kogoś mi bliskiego, kogo kocham, to zyczylabym mu śmierci w meczarniach.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
15.01.2018 19:14
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,043
Poziom ostrzeżeń: 5%
Czymże jest zabicie trzech ludzi za dwa psy, skoro John Wick za zabicie swojego psaprzeprowadza reguralną rzeźxd

To też prawda, że warto ludzi prze gównem ostrzegać. Jak np. oglądam sfilmowanych, to bardzo sobie chwalę, że nie muszę osobiście przekonywać się, jak jakiś film jest słaby.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

15.01.2018 19:32
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
A ludzie chwalili Dom w środku lasu, Strażników Galaktyki, Łotra 1, To - i wszystko było mniej lub bardziej słabe Sad

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
15.01.2018 23:59
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama