Aktualny czas: 25.02.2018, 15:30 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Ostatnio widziane
Autor Wiadomość
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 102
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Ostatnio widziane
Wszystko to rzecz gustu. Dom w głębi lasu i Strażników 1 uważam za bardzo dobre filmy. Łotr 1 był niezły, a To jeszcze nie widziałem więc się nie wypowiem.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018 20:07 przez Jarek Bachanek.)
16.01.2018 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,001
Poziom ostrzeżeń: 15%
Łotr 1 zawierał najlepszą scenę ze wszystkich SW. ZDERZSENIE DWÓCH NISZCZYCIELI!

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
16.01.2018 20:14
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Dla mnie Łotr to najlepsza część Gwiezdnych Wojen. Tak dobrze oglądało mi się w kinie tylko jeden film, baaardzo dawno temu (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
16.01.2018 21:00
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,118
(16.01.2018 20:14 )fuszioms napisał(a):  Łotr 1 zawierał najlepszą scenę ze wszystkich SW. ZDERZSENIE DWÓCH NISZCZYCIELI!

Pomyłka, zawiera najlepszą scenę ze wszystkich, czyli
Spoiler :
WEJŚCIE KOKSA VADERA ROZWALAJĄCEGO REBELIANTÓW ^^
Łotr 1 był super filmem, jeśli porównujemy do innych z cyklu Gwiezdne Wojny, ale nie ma co oczekiwać, że to jakaś ambitna rozrywka na wysokim poziomie.

Ja za to widziałam przedwczoraj Króla Rozrywki ("The Greatest Showman"), i jako że lubię musicale, cyrk oraz uśmiech Hugh Jackmana, to byłam zadowolona ^^
Cały czas mam w głowie ścieżkę dźwiękową~ ale nie potrafię obiektywnie stwierdzić, czy to był dobry film, i czy tak samo by mi się podobał, gdyby nie występował w nim Jackman.

[Obrazek: h3sygn.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 18:48 przez Chlor. Powód: Poprawiona ortografia)
16.01.2018 23:00
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,175
Ach ten Wolverine - łamacz serc Big Grin

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
17.01.2018 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,726
Nie wiem czy wy coś tutaj nie spoilerujecie z tym Łotrem? ;P

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

17.01.2018 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,301
Polecam wszystkim obejrzenie Logana z polskim dubbingiem. Mowa kwiecista jak w Wiedźminie + Krzysztof Banaszyk.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
17.01.2018 22:43
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,538
Poziom ostrzeżeń: 5%
Widziałem jakiś czas temu, ale prawdę mówiąc nie dubbing mi trochę przeszkadzał. Wyczuwałem niewyjaśnioną sztuczność, nie mogłem wczuć się do końca w historię, jakoś głosy nie bardzo mi leżały.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

17.01.2018 23:18
Jarek Bachanek Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 102
Tu i teraz / Here and Now (2018)

Oglądałem „Sześć stóp pod ziemią”, „True Blood”, „American Beauty” i inne produkcje Alana Balla, więc gdy usłyszałem że robi nowy serial dla HBO byłem ciekaw jak mu pójdzie. Bardzo lubię Holly Hunter, cenie Tima Robbinsa, więc pomyślałem że może być fajnie, choć opis multikulturowej rodziny nie napawał optymizmem. Czułem, że będzie ciężko, ale nie spodziewałem się że Ball wsadzi do serialu wszystkie kolory tęczy. DOSŁOWNIE.

Spoiler :
Fabuła kręci się w wokół postępowej amerykańskiej rodziny. Pilot zaczyna serial od 60-ciu urodzin Pana Domu.
Postacie

Ojciec – Lat 60. Profesor filozofii. Zdradza żonę co tydzień sypiając z 20-letnią azjatycką prostytutką. Ma też depresje (bo w sumie czemu nie ?)

Matka – Jest lekko zwariowana ale wydaje się normalna.

Pierwszy syn – Adoptowany przystojniak z Kolumbii, do tego gej. Lubi sypiać z nieznajomymi i jednego z nich przyprowadza na urodziny ojca. Ma dziwne omamy i wizje, które mogą mieć podłoże chorobowe lub supernaturalne.

Drugi syn – Adoptowany typ z Wietnamu. Trener motywacyjny. Z jakiegoś powodu nie uprawia seksu. Czyżby był aseksualny ?

Pierwsza córka – Adoptowana murzynka z Libii. Ma białego męża i mała córeczkę, ale zamiast spędzać z nimi czas, podrywa gościa z pracy, razem z nim oraz azjatyckim bratem pali maryśkę i wciąga kokę. A potem idzie z nimi na przyjęcie urodzinowe ojca.

Druga córka – Biała, jedyna biologiczna córka Matki i Ojca. Najmłodsza z rodzeństwa 17-letnia, dziewica. Introwertyczka i dziwaczka. Uważa się za nudną białą laskę w rodzinie. Od kiedy w ogóle bycie białą jest nudne ? Chodzi w odcinku z głową konia na głowie. Szuka gościa który by ją pozbawił cnoty i jej się to udaje gdy spika się z gościem którego poderwała jej murzyńska siostra. Ten bzyka ją nie wiedząc jak ona wygląda bo dziewczyna wciąż ma na sobie maskę konia

W odcinku były trzy sceny seksu. Pierwsza, Ojca z azjatycką prostytutką, druga, gdy Latynos bzyka typa którego potem zabiera na przyjęcie i trzecia gdy gość pozbawia dziewictwa najmłodszą siostrę.

Gdy postacie idą przez miasto w tle widzimy protesty wspierających aborcje, postacie wygłaszają puste frazesy, jest też bezpośrednie nawiązanie do Trumpa a Ojciec będący chyba zwolennikiem Clinton w pewnej scenie w samochodzie, zaczyna szlochać i mówić „Przegraliśmy, przegraliśmy”.

Podsumowując, prawie nigdy nie porzucam zaczętych seriali ale chyba tym razem tak zrobię i ograniczę się do czytania streszczeń. Mimo wszystko jestem ciekaw co będzie dalej ale chyba nie dam rady tego oglądać. Za dużo łopatologicznej propagandy. Oby HBO skasował ten serial.

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2018 18:08 przez Jarek Bachanek.)
12.02.2018 18:08
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama