Aktualny czas: 12.12.2019, 19:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Ankieta: Gdzie się uczysz?
Gimnazjum
Liceum Ogólnokształcące
Technikum
Szkoła zawodowa
Liceum profilowane
Państwowa uczelnia wyższa
Prywatna uczelnia wyższa
Szkoła podstawowa
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświata
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

No to może ja powiem o WSSM jakieś dobre rzeczy. Tak po pierwsze, to szkoła prywatna. Wykładowcy z państwowych, ale wierzyć mi się nie chce, że tak przedmioty co niektórzy opie*rz*ają.

Dwa skarby były w tym błocie co najmniej dwa.

Jeden, to Pan od socjologi. Potrafił ciekawie mówić, zasypiałem dopiero po godzinie (co w moim mniemaniu wynikiem było rewelacyjnym), a jak już bliżej siadłem to zdarzało mi się w ogóle nie zasnąć. Mówił ciekawie, prowadził dyskusję, dużo rozmawiania, mało pisania, nie to co Kwapis (czyli pan totalna koncentracja) Tak wiec na socjologie naprawdę nie narzekam.

Co do kwapisa, to u niego się i pisało i słuchało, przynajmniej się nie zasypiało.

A dalej mamy makro czy mikroekonomie (albo oba) Gościu był zaje**sty. Szło się na 8 rano z uśmiechem na ustach. Ja nie wiem, kiedyś to potrafiłem wstawać o 6: 30 to też co innego. Ale to był przedmiot na, który nie wolno było się spóźnić. Przynajmniej w moim mniemaniu była to strata, statystyki itd (a pamiętam źle przedsiębiorczość z licka) a tu totalna odmiana. Raz szedłem z bratem, przechodziłem przez wyjazd i mnie uderzył (leciutko bo dopiero wyjeżdżał) samochód no taki co to tera autobusami są, wiecie ) Jakbym biegł (a śpieszyliśmy się właśnie na mikroekonomie) no to bym od tego puknięcia odleciał, wylądował na ulicę a tam wiadomo, samochody nie śpią. No i gościu to trochę bratu po nodze przejechał, ale do mnie doskakiwał, czy karetkę i tak dalej( a było tak leciutko że luzik, no ale on mógł o tym nie wiedzieć). Trochę ze względu na moją krucha "sylwetkę" <nie może znaleźć innego słowa> mnie bolało, ale szkoda było zmarnować taki wykład. No mówię wam, perła w koronie. Pieczareczka na tym WSSM'owym oborniku.

Co nie zmienia faktu, że gościa od filozofi lubiłem i od prawka tez i od historii świata, fakt że nie zasnąć było sztuka, ale siedziałem obok, i zasypiałem przed nim tak mi go było szkoda walczyłem notowałem i umierałem...
07.04.2009 02:18
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

Haha fakt zapomniałem. O ile na przedsiębiorczości to mi paw się otwierał, o tyle to nie mikro tylko gamoniu, makroekonomia, powalała. On to tłumaczył w prze jajcarski, zabawny sposób, no myślałem, że ekonomem zostałem, miałem dobre 4 z chęcią i uśmiechem na ustach leciałem na wykład. Niesamowite.
Nie "trochę" tylko całkiem tym wielkim kołem, tyle że nie wiem czy to był choć km/h.
To było mocne, tamte karetke, a Jutsu nie nie spieszę się na wykład. Nie muszę wam mówić, jaką minę gość zrobiłBig GrinBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

07.04.2009 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%

Ja chodzę do Gimnazjum! Mam wredną wychowawczynię ,baba z polskiego mówi ,że debil ze mnie jakich mało ,a na w-f zawsze muszę prowadzic rozgrzewkę (facet mi każe).Po gimnazjum raczej wybiorę się na wojskową :-?
08.04.2009 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

Fantomas, w wojskowej wcale nie jest łatwiej. Wszystko tak samo, jak w innych szkołach, więc się nie łudź, że będzie lepiej. W tym roku co najmniej 8 osób z mojej klasy nie zda, a wcale takie tumany nie są ^- Jak już tak nisko się oceniasz, to zawodówkę polecam xD

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
08.04.2009 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,977
Poziom ostrzeżeń: 5%

No opisałem przeszłość to mogę pisać o tym, co jest terazBig Grin Jestem na WSJO w Poznaniu. Czemu Nie UAM? Proste, polaczek i angol. Powiem jednak, że na polaku miałem Chłopów, a bardzo podobała mi się książka więc nie winno być problemów, no cóż...

Tak więc się uparłem i oto jestem.

Jak jest. Hmm świetnie, genialnie, no trochę mało zajęć, to jedyny minus dla mnieBig Grin

Szerzej może. Japonistyka w tej chwili drugi rok. Raczej mam przedmioty związane ze wschodem. No oczywiście Filozofię czy Akwizycję językową przeboleć musiałem. Mam zajęcia z gramy, kanji, konwersacje, zajęcia żeby osłuchać się też są. W sumie co trzeba to jest i mi więcej nie potrzeba ( kilka nie napisałem)
często pisałem co miałem na historii literatury, muszę przyznać fajny i rozbudowany przedmiot.
Wcześniej, znaczy na 1 była kultura Japonii najważniejsze rzeczy, muszę przyznać, że wiele się ciekawych rzeczy dowiedziałem. A wykładała to perełka polskiej i ogólnie europejskiej japonistyki, profesor Majewicz.
Z gramy uczy mnie sensei, który prowadzi sklepik mangowy KiK o którym pisałem w "moja okolica" Tak sobie myślę, czy nie robić w napisach reklamy sklepu, może łaskawiej spojrzy na moje testyBig Grin

Uczą mnie 3 Japonki i każda mówi inaczej zwłaszcza Yuki. Musze przyznać, ze zajecia z japonkami to coś niepowtarzalnego, zabawne wspaniałe, to zupełnie inna kultura, inne zachowanie, inny sposób odbierania otoczenia. No jaja są niezłe.

Mógłbym o tych zajęciach pisać i pisać, ale są też i momentami monotonne, np kanji ech choć sensei co nas uczy polka, puszcza nam japońskie piosenki byśmy i słuch ćwiczyli i wypełniali puste miejsca kanjamiBig Grin

A oto jedna z nich Aha tylko nie oglądajcie obrazu lepiejBig Grin
http://www.youtube.com/watch?v=RtXQ31F1A-k

Muzyka niby wesoła ale tekst smutnySad Powiem, ze mi się podobała.

Dobra znalazłem i drugie i to to już mi bardzo się podobałoBig Grin
http://www.youtube.com/watch?v=nkSw9G4cfL0

Anata ni Aitakute Aitakute :mrgreen:

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

12.04.2009 23:17
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

No ja już po questach związanych z edukacją, czy pedałówą, lo, policelnym technikum i studiach. Wujek Benten poczuł się stary :-(

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:21
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

1 rok Studia 2 stopnia w lesznie kierunek pedagogika-resocjalizacja. Mam ciekawych profesorów i nie narzekam na nudę, choć nie ukrywam w czasie wykładów wole skoczyć na piwko ze znajomymi. Podoba mi się, że na ćwiczeniach nieraz nie siedzimy w salach, odwiedzamy więzienia, czasem przedszkola. Najbardziej podobają mi się wizyty w więzieniach dla kobiet( nie ze wzgędu na upodobaniaTongue)
Liceum to przeważnie picie taniego wina, oraz wycieczki klasowe(przyjaźnie aż do dziśSmile
Z nauki wyniosłem niewiele, może dlatego, że byłem klasą o profilu sportowymTongue
I to na razie tyle powoli za prace licencjacją trzeba się zabierac^^

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
04.05.2009 14:31
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,060

Ja obecnie kończę I kl. LO . Ogólnie rzecz biorąc nie jest źle - ucze się tyle co w gim, a i tak mam wyższą średnią ^^ . Co do zmian, które bym wprowadził w szkolnictwie - jak ktoś wyżej napisał przydałoby się coś zmienić w programie nauczania, bo jakby nie patrzeć to uczymy się tam wielu rzeczy, które nie przydadzą nam się do niczego w przyszłym życiu... pomysł dotyczący większej ilości doświadczeń z chemii i fizyki też byłby dobry. Jednakże najchętniej dałbym możliwość wybrania przedmiotów, na które chcielibyśmy nakładać nacisk i ich się głównie uczyć (jakby nie patrzeć to profile w danym LO niewiele różnią się od siebie... zależnie od nazwy dokładane są max. 2h danego przedmiotu).
10.06.2009 23:23
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 913

Na początku tak. Ale ja w III klasie humanistyczno-artystycznej nie miałem Bioli, chemii, fizy, gegry i drugiego języka. Za to 7 polskich, 4 historie i rzeczy w tym stylu. Profile się różnią, ale widać to dopiero później. W pierwszej klasie istotnie nie ma różnicy między ilością danych przedmiotów.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
11.06.2009 23:30
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101

Najuch napisał(a):Na początku tak. Ale ja w III klasie humanistyczno-artystycznej nie miałem Bioli, chemii, fizy, gegry i drugiego języka. Za to 7 polskich, 4 historie i rzeczy w tym stylu. Profile się różnią, ale widać to dopiero później. W pierwszej klasie istotnie nie ma różnicy między ilością danych przedmiotów.
Nie zawsze tak jest. Wiem, bo u mnie np. w klasie o profilu matematyczno-informatycznym mieliśmy w pierwszej klasie 2 infy, w drugiej 2 a w trzeciej tylko jedną Tongue Za to matematyk zawsze po 6 XP No i fura polskich, czyli 4-5 h w tygodniu, najczęściej 5 co moim zdaniem jest przesadą, bo w koncu byliśmy mat-info.

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
19.06.2009 01:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama