Aktualny czas: 23.05.2019, 07:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Path of Exile
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,231
Path of Exile

22.12.2018 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 742
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Path of Exile
Grałem i poważnie sie zastanawiam własnie czy nie wrócic. Jak dla mnie to jest o niebo lepsze od Diablo III, gdzie widac ze tutaj twórcy dbają cały czas o grę.

23.12.2018 00:59
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
No ja miałem wiele podejść i odbijałem się zawsze od tej gry ze względu na poziom trudności i niesamowite skomplikowanie. Ale teraz się zawziąłem i tak mnie pochłonęło, że masakra. Właśnie 6 akt ukończyłem. Obecna liga, choć jeszcze jej do końca nie kminie jest świetna.

23.12.2018 01:29
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
A ja może spróbuję. Jakiś czas temu zagrywałem się jak nigdy w Torchlight 2 i hakenslasz mnie nieźle wciągnął. Może wypróbuję, a na pewno sprawdzę jakie rasy itd

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
23.12.2018 11:59
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Ogólnie zdecydowanie odradzam granie na własną rękę, bo bardzo szybko się zniechęcisz. Żeby dobrze się bawić w tej grze i zacząć ją poznawać moim zdaniem konieczne jest granie według konkretnych wytycznych. Czyli najlepiej jest zrobić tak, że zanim się zacznie grę wpisać w google frazę "path of exile betrayal noobfriendly cheap build" poszukać jakiegoś dla klasy, którą chcemy zagrać i jechać zgodnie z nim.

23.12.2018 12:07
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,201
Dzięki za rady, jeśli serio jest tak trudna to warto takie rzefzy wiedzieć.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
23.12.2018 21:52
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 844
A tam, wytyczne xD Najlepiej grać na żywioł xD
Grałam kiedyś jakiś czas ze znajomym, gierka bardzo fajna, szczególnie jeśli mamy kompana do pomocy i towarzystwa Big Grin Podobno ma też wyjść wersja dla PS4 Big Grin

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
24.12.2018 11:00
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 395
Czy gram? Ja w to nap!erda!am Big Grin Od lat, od bety wczesnej, z wyjątkiem paru lig. Jak tak gra się wspaniale rozwija to jest niesamowite. W ostatnich ligach może nie grałem zbyt wiele, ale trochę nie podoba mi się ostatnia meta, bo self-cast są znacznie słabsze (łatwo zginąć), melee nie istnieje od lat (ale tego akurat nie lubiłem nigdy Tongue) i do dzisiaj skazani jesteśmy na przechodzenie fabuły w każdej lidze (tryb przygody w D3 był fajną alternatywą), co męczy mnie już szczerze mówiąc. Na obecną ligę się obraziłem, gdy pewna pani która od lat chciała rozmawiać o śmierci i pożądaniu mnie upokorzyła, mimo że 50 godzin do niej dochodziłem. A miałem chyba najszybszy build w swoim życiu i to 100% mój, self-cast Winter Orb, przez mapy jak w masło błyskawica wchodziłem, a tam u niej... niestety podejść nie mogłem za bardzo i w ostatniej fazie nawet schować się nie było gdzie to poległem. No i od tej pory na razie nie gram.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
24.12.2018 12:13
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Jak coś ja gram przez steam. Moja postać nazywa się SharpSnowflake, możecie dodawać. Nie specjalnie wiem o czym piszesz Gosen, bo ja w to jeszcze początkujący. Kampania póki co bardzo mi się podoba, każdą lokację odkrywam od deski do deski Tongue. No ale gra się rozwija niesamowicie, w tej grze jest tyle do roboty że masakra, spoko jest to, że stare ligi zostają.

Rika na żywioł grałem kiedyś dobiłem do 35 poziomu i padałem wszędzie i się znudziłem. Wydaje mi się, że trzeba ograć najpierw kilka buildów, z różnych krańców drzewka, żeby mniejwięcej wiedzieć co gdzie jest i wtedy powinno się udać stworzyć coś swojego.

Co do wersji na PS4, to zanim zagrałem, to się jarałem, ale teraz jestem pełen obaw. Ta gra wymaga przynajmniej kilku narzędzi zewnętrznych dla pełnego doświadczenia (Neversink, PoeTrade, Path of Building) i w wersji PS4 musieliby to w miarę możliwości przenieść do gry. Podejrzewam, że to było powodem przeniesienia premiery (miała być 7 grudnia).

24.12.2018 13:14
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 395
Lata temu odłączyłem się od Steama, bo tam updaty są co chwile i długo zajmuje. Lepiej mi chodzi przez ich oryginalny launcher. Fajnie, że odkrywasz lokacje od deski do deski, bo ja na tym etapie już mam ich stanowczo dosyć (mimo że akty 5-10 są relatywnie nowe), ale grałem w czasach gdy Piety była ostatnim bossem, także...

Jest roboty jak nigdy, ponieważ ta liga skupia wszystkie poprzednie z kopalnią (niekończący się dungeon), bestiami, Incursionem, możliwością craftu jakiej nigdy wcześniej nie było, atlasem z ponad 100 mapami, Eldera, Shapera, Uber ich wersje (do zwykłych zajmuje wieczność, a co dopiero Uber), no i teraz Syndykat (zdradzili nas poprzedni npc, dla których harowaliśmy daily questy, to jest dopiero akcja!), nowe Hideouty, nowy system odblokowywania craftingu...

Neversink jest chyba niepotrzebne, bo oni sami wprowadzili filter parę lig temu, ale i tak używam tego pierwszego. O właśnie, handel leży od lat, tutaj poza wprowadzeniem płatnych miejsc w skrzynce na wystawianie przedmiotów do publicznej sprzedaży nie zmieniło się nic od powstania tej gry. Do buildów używam tylko poeplannera w przeglądarce, notatnika, w ostateczności kartki i długopisu Big Grin

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2018 15:20 przez Gosen.)
24.12.2018 15:19
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama