Aktualny czas: 18.10.2019, 16:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 955 rozdział!
Tłumaczenia wszystkich zaległych są już prawie gotowe (został mi 958),
więc przygotujcie się na mały mangowy spamik:)
Ankieta: PBF Forumowy
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
PBF - Dla Załóg
Autor Wiadomość
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,258
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: PBF - Dla Załóg
Ja dałem na nie, ale cóż Soge i tka nie dostanie od YOHA swojej przygody Sad

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
28.08.2013 02:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Poziom ostrzeżeń: 0%
(28.08.2013 01:40 )okiren napisał(a):  Zagłosowałam na tak.
Nie wiem nawet jak stworzyć kartę postaci.
Biedny Yoh :<
NYOHOHOHOHO~! xD
^.^ A tam się przejmujesz tym że nie umiesz. A dostałaś jakiś wzór że piszesz że już nie umiesz ? Karta postaci na PBF'a nie jest trudna do stworzenia, lecz jak chce się stworzyć piękną i czytelną kartę postaci to trzeba się napracować.

Jak będę miał graczy to was nauczę i pomogę każdej osobie z osobna stworzyć kartę, lecz nie spodziewajcie się, że za was będę pisał xD

28.08.2013 09:30
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Yoh napisał(a):lecz jak chce się stworzyć piękną i czytelną kartę postaci to trzeba się napracować.

Zależy od talentu pisarskiego, jeśli ktoś go posiada i pisanie wychodzi mu z łatwością, to jedyną kwestią czytelności jest estetyka ;D

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
28.08.2013 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Nie tylko Nami. Wszystko zależy od Lenia wewnątrz nas xD

28.08.2013 09:56
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja zaznaczyłam tak. Jak będzie PBF to zagram, chociaż nie mam z nim miłych wspomnień. Też poproszę wyjaśnienie o co chodzi, bo w sumie moja karta postaci była wzorowana na innych i tak naprawdę nie wiem jak grać tak, żeby było dobrze.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
28.08.2013 11:33
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Jeżeli chodzi o PBF'a to dałem na tak. Ale nie piszę tu tylko po to by o tym powiadomić, ale także powiedzieć, że jeżeli będzie potrzebna pomoc to wyciągnę pomocną dłoń. Czas na takie rzeczy mam tylko w weekend, ale na pewno coś uda mi się pomóc. Kiedyś na licznych forach sam byłem Mistrzem Gry i adminem i myślę, że trochę na ten temat wiedzy mam. Dużo razy prowadziłem ludziom "przygody" i może przydam się jako "Zastępca MG" czy coś Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
28.08.2013 21:09
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,723
Słuchajcie, pytania mam dwa.

Po pierwsze - gdzie start? Na morzach i dopiero potem się spotykają ludzie? Na Grand Line? Na Nowym Świecie?

I po drugie - kiedy to wszystko się będzie działo? Szogun proponował czasy daleko po obecnych wydarzeniach z mangi, ale to było dawno i nie jest powiedziane, że dalej obowiązuje.
O ile Sogeking jest ponadczasowym wzorem na bohatera, o tyle jak będę w załodze mówić o Zefirze, to chyba powinnam wiedzieć, czy mówię o kimś z zamierzchłej przeszłości, czy może (gdybyśmy działali w tym samym czasie, co manga) o kimś, kto jeszcze do niedawna żył...

[Obrazek: 66HHUfX.png]
29.08.2013 08:08
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
W sumie mam fajny pomysł i chwilowo go ukryje przed wszystkimi, gdyż chce się z nim najpierw podzielić z kadrami reprezentujemy załogi. Tylko chwilowo trwają pewnie wszędzie wybory na Trójcę Oficerską

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2013 08:57 przez Yoh. Powód: Poprawiona ortografia)
29.08.2013 08:54
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Chciałam zauważyć, że aktualnie PBF stał się numerem jeden w planowaniu dalszego rozwoju załóg, a nie tak miało być~~ Chociażby patrząc na rozłożenie głosów w ankiecie, raptem 3 głosy więcej na tak niż na nie przy 25 głosujących osobach.

Kolejna kwestia, jakby PBF mial już powstać, a widze, że tu są poważne plany i wszystko jest super planowane, to bardzo nie w porządku byłoby, gdyby Soge zostało z niego wykluczone... bo tak. Bo mistrz gry po prostu nie potrafi nas prowadzić i nie jest tak elastyczny jak specyfika naszej załogi tego wymaga. Tym bardziej, że planowo podczas PBFa też powinno się zbierać skarby i inne takie rzeczy. Nagle mogłoby się okazać że wszędzie jest po 3 władających, a w Soge żadnego, bo zostali wykluczeni z pbfa.

Wolałabym, żeby poza pbfami skupić się też na czymś innym. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że tworzy się nam forum pbfowe, a tego wszyscy chcieli uniknąć~~

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2013 00:42 przez ryba.)
31.08.2013 00:40
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 743
Pbf jaki stworzył Szczery służy czystej zabawie, żeby też nowi mogli by się wyszaleć. Ale nie zapominajmy, że zostało to tylko stworzone dla zabawy/jaj.
Co do PBFa wszystkich załóg oprócz Soge to się całkowicie nie zgadzam i nawet jak bym był w innej załodze, to tak samo stał bym tym głosie, bo to już powoli wychodzi takie coś: ,,Zrobię dla wszystkich oprócz dla tych, bo dla nich ciężko się prowadzi grę,,
Więc prosta piłka, albo się robi dla wszystkich albo dla nikogo, tak uważam ja.
A poza tym, też nie ma co się rozpędzać w tej chwili, tylko na spokojnie wszystko przyszykować. Bo bank nie wszystkie załogi mają już wszystko zapięte na ostatni guzik, więc trzeba przede wszystkim podstawowe rzeczy ogarnąć zanim zaczniemy takie lub inne zabawy.
Piszę to z prostej przyczyny, jak wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, to takie rozgrywki będą nam przynosiły tylko i wyłącznie przyjemność ;]

31.08.2013 01:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama